Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Camiler ve Namazın katledilişi

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Camiler ve Namazın katledilişi

Esselamun Aleyküm , Bismillahirrahmanirrahim

Resul-ü Kibriya'ya salat-u selam olsun inşaALLAH

Cübbeli Ahmet Hocanın sohbetlerini takip ederim. Cemaatle namaz kılmanın faziletini anlattığında etkilenmiştim.Camiye gideyim bugün dedim ( uzun aradan sonra) namazı tecvitli şekilde huşu içinde okumaya gayret gösterdim.Öğlenin ilk sünnetinde 2.rükudayım hoca farza kalktı. O kadar hızlı kılıyorlar ki inanamadım.

Allah affetsin bunları bi an düşündüm nerde huşu , nerde Allah rızası , nerde ibadet ruhu . Bunlar hemen kılıp gideyim havasında hoca dahil. Kısacası sağolsunlar o camide günaha girdim bunların yüzünden. Hoca zaten başka olay namaz sureleri tecvitli okumak farzdır çünkü tecvit ile inmiştir Hz.Kur'an . Adam farz değil diyor

Kısacası ne yapmalıyım bu durumda ? Her cami aynı çünkü başka camilere de gittim. Yorumları merak etmekteyim.

Yasaklı Kullanıcı
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Camiye devam...vesveseden uzak durmaya çalış sureleri beyninle oku...Meşguliyet gelirse kalbinle...Zor şartta kılınan namaz daha makbul...Tecvide fazla takılmayın...Allah C.C. size sizden yakın ..kılın o duyar ve sever unutmayın ...selamlar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)