Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu

Konu: İSRAİL MALLARI

 1. #1
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 31.01.07
  Mesajlar: 5
  Teşekkür ve Beğeni

  İSRAİL MALLARI

  1- Sen Lıkır Lıkır Coca Cola içerken israil, Filistin ve Lübnan'da Tıkır Tıkır çocuklarımızı katlediyor.

  2- Senin kullandığın her yahudi ürününde israile katkı payı kesintisi yapılıyor ve israil senin aldığın o ürünülerden sağlanan katkı payı ile ekonomisini güçlendiriyor silah alıyor ve müslümanları katlediyor.

  3- Senin içtiğin her bir marrlboro camel vs.. sigaralarından çektiğin her bir nefeste ortadoğuda bir nefes sönüyor.

  4- Temel felsefeleri : Dünya üzerinde yaşanan terör ve anarşi olaylarının temelinde Siyonist Yahudi hareketi yatmaktadır. Terör, anarşi ve vurgunculuk, Siyonist Yahudi idealinin gerçekleşmesi için oluşturulan bir zemin, atılan bir adımdır. Siyonist Yahudi'nin dünya egemenliği idealinin gerçekleşebilmesi için diğer milletler ya uyuyacak derecede sarhoş olacaklar ya da önlerine konacak mesellerle öyle bir meşgul olacaklar ki, böylece kendi hâllerine düşecekler ve Siyonistlerin yaptıklarını görüp analiz etmeye vakitleri olmayacaktır.

  5- İsrail Devletinin kurucusu Ben Guryon'un "Dünyanın ne söylediği umurumda bile değil. Önemli olan bizim varolmamızdır. Bir Yahudinin hayatı karşılığında ödenecek bir bedel olduğunu bilmezlerse varolamayız. Tek gerçek budur." Sözleri ile nasıl bir zihniyetin ürünlerini kullandığımızın farkına vamayacakmıyız hala.

  6- Eğer insanlar din adına yardım isterlerse onlara yardım etmemiz gerekir. Bu desteğin vasıtası düşmanın mallarına uygulanacak tam bir boykottur. Mallarının alınmasında kullanılan her lira, kuruş vs. Sonunda Filistin'deki kardeşlerimiz ve çocuklarımızın kalplerine sıkılan bir kurşuna dönüşmektedir. Bu nedenle, mallarını satın almayarak onlara yardım etmemek bir yükümlülüktür (İslam düşmanlarına). Onların mallarını satın almak zorbalığa, zulüme ve şiddete destek olmak demektir. Onlardan mal satın almak onları güçlendirir; bizim görevimiz onları mümkün olduğunca zayıf düşürmektir. Bizim yükümlülüğümüz Kutsal Topraklardaki direnen kardeşlerimizi mümkün olduğunca güçlendirmektir. Eğer kardeşlerimizi güçlendiremiyorsak, düşmanı zayıflatmak gibi bir görevimiz var demektir. Eğer onları güçsüz düşürmenin tek yolu boykot ise, onları boykot etmemiz gerekmektedir.

  7- Hz. Ali, Allah kendisinden razı olsun, şöyle demiştir: "Üç düşmanınız vardır; sizin düşmanınız, sizin düşmanınızın arkadaşları ve sizin arkadaşınızın düşmanları." Amerika günümüzde sizin arkadaşlarınızın düşmanı olmaktan da ötedir; kendilerini İsrail için yok edebilirler. Dünya çapındaki İslam Ümmeti 1.3 milyarlık nüfusu ile ABD ve şirketlerini boykot ederek onlara zarar verebilir. Bu dinimizin bize yüklediği bir sorumluluktur ve Allah'ın yoludur. Başka ülkelerden bir alternatif ürün olduğu halde Amerikan veya İsrail ürünleri satın alan her Müslüman haram bir davranış içine girmektedir. Açıkça büyük bir günah işlemektedirler.

  8- Eğer bu son israil teröründen sonrada hala kullanıyorsak yahudi ürünlerini, yazıklar olsun bize yazıklar olsun kendine Elhamdülillah Müslümanım diyen kişilere Yazıklar olsun o Marrlboro sigarasından bir nefes çekenlere Yazıklar olsun Lıkır Lıkır Coca Cola içenlere...

  Lutfen aşağıdaki linke girerek israilin mallarını gorun ve BOYKOTA KATILIN.
  http://www.ravda.net/boykot.php

 2. #2
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 08.01.09
  Mesajlar: 9
  Teşekkür ve Beğeni

  ısraılı kınıyorum acıkcası daha kotu seyler de dusunuyorum ama
  mumın ınsan kotu dusunmez..rabbımız sızı korusun ey fılıstın halkı..

 3. #3
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 08.01.09
  Mesajlar: 9
  Teşekkür ve Beğeni

  Cennetın kapısında üç satır yazı:
  1-la ılahe ıllallah,muhammedun resulullah,
  2-kul günahkar,allah ise mağfiret edicidir,
  3-ettiğini bulursun...

 4. #4
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.11.08
  Mesajlar: 428
  Teşekkür ve Beğeni

  Allah israili ıslah etsin filistinli kardeşlerimizide rabbim korusun inşallah duadan başka bişey gelmiyor elimizden

 5. #5
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 02.09.08
  Mesajlar: 1
  Teşekkür ve Beğeni

  Allah bütün filistinlileri israilin zulmünden korusun

 6. #6
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 11.10.08
  Mesajlar: 2.852
  Teşekkür ve Beğeni

  selamun aleykum
  bakiniz katil, terorist devlet israil' in kullandigi bombalar..
  "İsrail'in Filistinli masum sivillerin üstüne beyaz fosfor bombası attığı ortaya çıktı. Peki, "Beyaz fosfor" bombası insanı nasıl etkiliyor ve kullanılması yasal mı? İşte ayrıntılar...

  Beyaz fosfor bombası
  Norveçli Doktor Mads Gilbert, İsrail'in napalm benzeri beyaz fosfor bombası kullandığını, bu bombalardan yayılan kimyasal dumanın çok acı veren, dinmeyen yanıklara neden olduğunu, bazen eti kemiğe kadar kavurabildiğini açıkladı. Gazze'de bulunan Norveçli doktor, bu bombaların sivillerin yoğun şekilde yaşadığı alanlara atıldığını, parçalardan çıkan fosfor dumanının her yöne savrulduğunu belirttikten sonra, "bu bombaların atılması emrini verenlerin sivillerin yanacağı, sakatlanacağı veya öleceğinden adları gibi emin olduklarını" dile getirdi.

  Sivillerin üstüne atılıyor
  Tedavi ettikleri yüzlerce kişinin içinde yalnızca birinin asker olduğunu belirten Gilbert, "Bunu bir ordunun bir orduya karşı verdiği bir tür 'temiz savaş' olarak adlandıran herkes, yalan söylüyor demektir" şeklinde konuştu. "Bu savaş Gazze'deki Filistinli sivil nüfusa karşı. Gazze'deki nüfusun ortalama yaşının 17 olduğunu unutmayın. Bu çok genç nüfusun yüzde 80'i BM ölçütlerine göre yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Savaş hallerinde diğer toplumlarda olduğu gibi kaçıp gitme şansları yok; etrafları çevrilmiş durumda, bir kafesin içindeler. Yani bir kafesin içindeki 1,5 milyon insanı bombalıyorlar. Böyle bir durumda sivilleri çatışanlardan ayıramazsınız."

  İsrail Cenevre sözleşmesini ihlal ediyor
  Askeri uzmanlar "Beyaz fosfor bilerek bir insan topluluğunun üzerine atılırsa, birileri Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne gidecek" diyerek bu bombaların kullanılmasının insanlığa karşı suçlar veya savaş suçları kapsamına gireceğine işaret ediyor. 1980 Cenevre Sözleşmesi beyaz fosfor bombalarının sivil alanlarda bir savaş silahı olarak kullanılmasını yasaklıyor."

  alintidir.

  ama maalesef dunya hala seyrediyor!

 7. #7
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 11.10.08
  Mesajlar: 2.852
  Teşekkür ve Beğeni

  İsrail, yasak kimyasal silahlar kullanıyor

  İngiliz The Times gazetesi, İsrail'in, Gazze Şeridi'ne 27 Aralık 2008'de başlattığı saldırılar sırasında fosfor bombası ve diğer tartışmalı mühimmat kullandığını yazdı.

  Haberde, geçen hafta Gazze sınırında İsrail ordusuna ait mühimmat depolarını gösteren ve basında yer alan fotoğraflarda fosfor bombasının tanımlandığı ve bu bombalar üzerinde de Amerikan yapısı fosfor bombasını tanımlayan M825A1 yazısının görüldüğü kaydedildi.

  İsrail ordusunun bu bombaları saha üzerinde duman yaratmak için kullandığı belirtilen haberde, sivil Filistinlilerin ciddi yanıklara neden olan bu bombalar tarafından yaralandığına dair kanıtlar bulunduğu bildirildi.

  Gazze kentindeki sağlık yetkililerine de dayandırılan haberde, yetkililerin bu bombalarla yaralandığı sanılan hastaları gördüklerini ya da tedavi ettiklerini söylediği ifadesi de yer aldı.

  Öte yandan İsrail askeri sözcüsü, The Times'ın iddialarını yalanladı ve M825A1'lerin "boş olduğunu, içlerinde ne fosfor ne de bomba bulunduğunu" söyledi.

  Sözcü, bunları insanları öldürmek için değil gerçek bomba kullanmadan önce hedef belirlemek amacıyla kullandıklarını da ifade etti ve "Biz diğer orduların kullandığı silahları kullanıyoruz, uluslararası kurallarla yasaklanan hiçbir silahı kullanmıyoruz" dedi.

  Savunma konularında uzman İngiliz dergisi Jane's'in bir uzmanı ise M825A1'ların fosfor bombası olduğuna kuşku bulunmadığını kaydetti.

  Fosfor bombası, toksik madde içeriyor ve bu maddenin kullanımı ölümcül olabiliyor. Madde, cilt yanıklarının yanı sıra karaciğeri, kalp ve böbrekleri etkileyebiliyor.

  Kullanımı uluslararası herhangi bir anlaşma tarafından yasaklı olmayan bu maddenin sivil halka karşı kullanılması, 1980 tarihli konvansiyonel silahlarla ilgili 3. protokolle yasaklanmış durumda bulunuyor.

 8. #8
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 11.10.08
  Mesajlar: 2.852
  Teşekkür ve Beğeni

  evet filistin 'in bugunku hali çok ibret vericidir! mesela tarihe baktigimizda birlik ve beraberligini devam ettiren milletler yucelmis ve daha uzun devam etmislerdir maalesef bugun filistin gibi bi takim ulkelerde örnegi oldugu gibi bölünüp parcalanan ve bölücülügün pencesine dusen milletlerin durumu vahimdir yasamasi zordur onun icin evvela birlik ve beraberlik sarttir
  Kurani kerimde Allahu Teala;
  "Allah'a ve Resûlü’ne itaat edin ve çekişip birbirinize düşmeyin, çözülüp yılgınlaşırsınız, gücünüz gider. Sabredin. Şüphesiz Allah, sabredenlerle beraberdir."( enfal suresi 46) buyurmustur.

  milli sairimiz Mehmet Akif ne güzel söylemis;

  "Girmeden bir millete tefrika, dusman giremez,
  Toplu vurdukça gönüller, onu top sindiremez.
  Sen, ben desin efrt, aradan vahdeti kaldir.
  Milletler için, iste kiyamet zamandir" dizeleriyle bu gerçegi ifade etmistr.

 9. #9
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 13.01.09
  Mesajlar: 1
  Teşekkür ve Beğeni

  kahrolsun israil

  ACE - ALDAYS - ALGİDA - ALO - ALORKO - ARİEL - AXE - BALLERİNA - BARCLAY - BIBO - BLENDAX - BRUT - CALVE -CAPPY - CARREFOUR - CARTEDOR - CARUSUN - CHESTERFIELD - CIF -CLEAR - CNN - COCACOLA - CORNETTO - DANONE -DISNEY - DOMESTOS - DOVE - DUNHILL - ELİDOR - FANTA - FEBREZE - HR ORGINS - IBM - IMPULSE - IPANA - JACOBS - JOHNMON - KENT - KITKAT - KIWI - KLEENEX - KNORR -KOMİLİ - KOROPLAST - KRAFT - LEGGS -LEVER - LİPTON -LM - LOREAL - LUX - MAGGI - MAGNUM - MARLBORO -MAX - MAXWELL - MC DONALDS - MILKA - MİS - NESCAFE - NESQUIK - NESTLE - NOKIA - OLD SPANAC - OMO - ORGANİCS - ORKID - PALLMALL - PANTENE - PARLIAMENT -PRIMA - PRINGLES - PROFILO - REJOICE - REXONA - RİNSO - SALEM - SANA -SARALLE - SCHWEPPES - SENSUN - SİGNAL - SOLERO -SPRITE - SUAVE -TANG - TIMOTE - TURKUAZ -UNIPRO -VAKKO - VARTA - VİECNETTA - VİM - WINSTON -YUMOŞ
  kullanmayın!!!!  hakan yaman

 10. #10
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 21.01.09
  Mesajlar: 2
  Teşekkür ve Beğeni

  acaba herkes ısralıl mallarının hangılerı oldugunu bılıyormu.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Biraz Eğlenceye Ne Dersiniz..
  Konu Sahibi Malik_13 Forum Bilmece-Bulmaca ve Oyun
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 20-04-2009, 23:28
 2. Eşref Ziya TERZİ - Muhabbet Eriyiz "Full Albüm"
  Konu Sahibi yasinuslu Forum İlahiler ve Ezgiler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 18-01-2008, 17:48
 3. kıyamet günü dört sual
  Konu Sahibi madenci Forum Hadis-i Şerif
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 29-11-2007, 21:37
 4. Herşeyi Allah’tan İste!
  Konu Sahibi evindar Forum Kıssadan Hisse
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 21-11-2007, 16:05
 5. sami yusuf-mother (arabic)
  Konu Sahibi reyyan34 Forum İlahiler ve Ezgiler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-11-2007, 19:46

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu açma yetkiniz yok
 • Cevap yazma yetkiniz yok.
 • Eklenti yükleme yetkiniz yok.
 • Mesajınızı değiştirme yetkiniz yok.
 •