Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
31 den 36´e kadar. Toplam 36 Sayfa bulundu

Konu: İsmailağada sabah namazı Farklıdır!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH razı olsun kardeş böyle bir paylaşım yüregimi sızlattınasip olsada bende kılsam ismailagada sabah namazı..
    nasip olsada EFENDİ hz. dünya gözü ile görsem bir defaa İNŞ ALLAH NASİP EDER ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN AMİNNN...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

RE: İsmailağada sabah namazı Farklıdır!!!

selamun aleyküm kardeşim.okurken çok etkilendim.Rabbim ecmainimize nasip eder inşAllah...çok güzel duygular bunlar...içten yana yakıla Allaha sığınarak O nun aşkı ile yanarak dilden dökülen nameler,ve bunlarkarşısında duygulanmamak gerçekten elde değil..paylaşımın için çok sğaolasın kardeşim...Allahım razı olsun..Allaha emanet ol.selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ya arkadaslar bende ismail ağada namz kılmak ıstıyorum....efendı hz gormek ıstıyorum

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

fatih çok sevdiğim biyer benim kuran kursunda okuduğum dönemde o camiydi sanırım tam hatırlayamırum ama efendi babayı görmeye gitmiştik çok etkilendim yaa yaşımda daha 17 ama camiyi unuttum bağışlayın

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ismail agaa öyledirr ya? ismail agada her namaz cok güzeldirr cünkü EFENDİ HZ.lerimiz vardır..Bendee gidemiyorum cokdan beri ama olsun gönlümüzdee var inş bi günn gideriz..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Tarikatlara, Şeyhlere, Evliyalara söven, sahtekar diyen insanlar var iken hatta ismini vermeyecem başka bir islami forumda Şeyhlere Sahtekardır diye küfreden kişiler olduğu gibi bunu destekler anlamda yazılar yazan moderatörler bile varken, sizlerin Allahın dostlarına olan sevginiz beni çok sevindirdi. Evliyaları hakir olarak gören insanlara Nefsin terbiye metodundan, Latiflerden, feyiz'den, O yollardaki insanların sergilemiş olduğu kerametlerden, keşiflerden nasıl bahsedebilirsin ki?. Bizim izine hasret kaldığımız insanlar bize Allah'ı, Hz. Muahmmed Mustafa'yı hatırlatıyor.
    Efendinin talebelerinden bir arkadaşım var. Allah kendisinden razı olsun bir gün dedi ki ben yarın sabah namazına gidecem araba boş sende gel dedi. Ben de sevinerek kabul ettim. gecenin 3'ünde evinin oraya yürürken Polisler çevirdi beni hırsız falan zannettiler. Onlarda haklılar gecenin 3 ünde insanın dişarıda ne işi var?. Hem nerden bilsinler sabah namazına karşı tarafa geçeceğimi. Kimliğimi gösterdim merkeze sordular sabıkası var mı diye herneyse. Teheccüh namazına yetiştik. Sabah namazının okunmasına bir buçuk saat falan var içeride kimse yoktur diye düşünüyordum ama içeri bir girdim ki içeride 4, 5 saf dolu. Camiinin içinde başka bir hava vardı, bazısı tesbih çekiyor bazısı gözlerini kapamış mevlayı düşünüyor... Elhamdülillah namazımızı da kıldık. Arkadaşlarla biraz sohbete daldık, işrak namazımızı kılıp çıktığımızda açılan esnaflar, evine ekmek, kahvaltılık almak için bakkala, fırına gönderilen çocuklar... Kafanızı yukarı kaldırdığınız da kurumaya bırakılan çarşaflar, şalvarlar... Camiden, Ezandan ve Efendinin Nazarınında nasibini almış evler, insanlar. İsmailağa'da Sabah başkadır.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)