Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 36 Sayfa bulundu

Konu: İsmailağada sabah namazı Farklıdır!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: İsmailağada sabah namazı Farklıdır!!!

kardeşim güzel olan bir yerde yer ve koltuk savaşı olmaz o büyük insanları yer ve makam savaşı ancak ALLAH katında daha yüksek makama çıkmak için olur dünyevi işlerle uğracak olsalar orada olmazlar hadiini bilmeyen insanların oralara atmak istediği çamur at izi kalsın ibaresinden başka bir şey olamaz ben oralarda çok bulundum bundan emin ol mahmud efendinin talebesi olamadım ama yine o havadan soludum inşallah sende gider ve görürsün oraları selam ve dua ile

ve aşka mecnun abime selamlar olsun kendisini çok öxledik inşallah tekrardan aramıza döner

Forum Üyesi
    Yer: ½ [email protected]@[email protected]'dannn:D *1984*
    Teşekkür ve Beğeni

hafiz mehmet yazdı:
    kardeşim güzel olan bir yerde yer ve koltuk savaşı olmaz o büyük insanları yer ve makam savaşı ancak ALLAH katında daha yüksek makama çıkmak için olur dünyevi işlerle uğracak olsalar orada olmazlar hadiini bilmeyen insanların oralara atmak istediği çamur at izi kalsın ibaresinden başka bir şey olamaz ben oralarda çok bulundum bundan emin ol mahmud efendinin talebesi olamadım ama yine o havadan soludum inşallah sende gider ve görürsün oraları selam ve dua ile

ve aşka mecnun abime selamlar olsun kendisini çok öxledik inşallah tekrardan aramıza döner
    ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU.

BEN DE HABER KANALLARINDA DUYMUŞTUM VE O ARBEDEDE HALAMIN OĞLUDA VARMIŞ..AMA OLAYI YAKINDAN GÖRMEMİŞ.
    BİLDİĞİM KADARIYLA,BU OLAY "ŞEYHLİK KAVGASIYMIŞ"VE ORADA Bİ ÖLÜM OLAYI GERÇEKLEŞMİŞTİ..
    BİLDİĞİM BUNLAR,GERÇEK OLUP OLMADIĞINI ARTIK OLAYIN İÇİNDEKİLER VE ALLAH(CC)BİLİR..

SELAM VE DUALARIMLA
    ..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

firdes yazdı:
    hafiz mehmet yazdı:

BEN DE HABER KANALLARINDA DUYMUŞTUM VE O ARBEDEDE HALAMIN OĞLUDA VARMIŞ..AMA OLAYI YAKINDAN GÖRMEMİŞ.
    BİLDİĞİM KADARIYLA,BU OLAY "ŞEYHLİK KAVGASIYMIŞ"VE ORADA Bİ ÖLÜM OLAYI GERÇEKLEŞMİŞTİ..
    BİLDİĞİM BUNLAR,GERÇEK OLUP OLMADIĞINI ARTIK OLAYIN İÇİNDEKİLER VE ALLAH(CC)BİLİR..

SELAM VE DUALARIMLA
    ..
    ESELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBREKATUHU..
    AZÖNCE SİTEDEKİVİDEOLU HABERDEN İZLEDİM VE

BAYRAM ALİ ÖZTÜRK HOCAEFENDİNİN,İSMAİLAĞA CAMİİNDE ŞEHİT EDİLDİĞİNİ VE ŞEHİT EDİLMEYİ BEKLEDİĞİNİ ÖĞRENDİM..ÖLÜMÜ BEKLEMEK..PEYGAMBER EFENDİMİZİN(SAV)YOLUNDA VE CAMİİDE ŞEHİTLİK MERETBESİNE ULAŞMIŞ..
    RABBİM CANİLERE DÜNYA VE AHİRETTE HUZUR VERMESİN İNŞALLAH..
    BAYRAM ALİ ÖZTÜRK HOCAEFENDİYE DE CENNET MEKANLARI NASİP OLSUN İNŞŞALLAH..SELAM VE DUALARIMLA..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

firdes yazdı:
    ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU.PAYLAŞIM MÜKEMMEL,GEÇMİŞTEN KALICI BİR HATIRA..

KISA Bİ ZAMAN ÖNCE İSMAİLAĞA CAMİİNDE Bİ OLAY OLMUŞTU..
    ACABA BUNUN NEDENİ GERÇEKTEN,
    YER,KOLTUK KAVGASIMI
    ..
    BİLEN VARSA,PAYLAŞABİLİR Mİ..

SELAM VE DUALARIMLA..

s.a.

Artık Koltuk kavgasımı.. Şeyhlik kavgasımı bilemeyiz... onu artık Cenab-ı Allah bilir...
    ama
    Olayın sonucunu biraz 22 Temmuz Genel Seçimlerinde gördük....

selam ve dua ile....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

aska mecnun yazdı:
    firdes yazdı:
    firdes yazdı:
    hafiz mehmet yazdı:

SELAM VE DUALARIMLA
    ..
    ESELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBREKATUHU..
    AZÖNCE SİTEDEKİVİDEOLU HABERDEN İZLEDİM VE

BAYRAM ALİ ÖZTÜRK HOCAEFENDİNİN,İSMAİLAĞA CAMİİNDE ŞEHİT EDİLDİĞİNİ VE ŞEHİT EDİLMEYİ BEKLEDİĞİNİ ÖĞRENDİM..ÖLÜMÜ BEKLEMEK..PEYGAMBER EFENDİMİZİN(SAV)YOLUNDA VE CAMİİDE ŞEHİTLİK MERETBESİNE ULAŞMIŞ..
    RABBİM CANİLERE DÜNYA VE AHİRETTE HUZUR VERMESİN İNŞALLAH..
    BAYRAM ALİ ÖZTÜRK HOCAEFENDİYE DE CENNET MEKANLARI NASİP OLSUN İNŞŞALLAH..SELAM VE DUALARIMLA..

Vealeykümselam Verahmetullahi Veberakatü

ALLAH islam yolunda olan her zaata feyiz ve rahmet eylesin... Bu uğurda ayaklarımız yere sağlam bassın. onların gittiyi yollardan bizlerede gitmeyi nasip eylesin Rabbim peygamber efendiizin şefaatine nail eylesin inşALLAH Hocamız aramızdan ayrılarak Rahmana şehit makamında kavuşmuştur. Rabbimin rızasına erişmiş kulları arasına nail eylesin inşALLAH selam dua ve sağlıkla kalınız fiemanillah
    [marq]AMİİİİİNNN[/marq]

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

slm

Alıntı Aşkâ Mecnun´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vealeykümselam Verahmetullahi Veberakatü

ALLAH islam yolunda olan her zaata feyiz ve rahmet eylesin... Bu uğurda ayaklarımız yere sağlam bassın. onların gittiyi yollardan bizlerede gitmeyi nasip eylesin Rabbim peygamber efendiizin şefaatine nail eylesin inşALLAH Hocamız aramızdan ayrılarak Rahmana şehit makamında kavuşmuştur. Rabbimin rızasına erişmiş kulları arasına nail eylesin inşALLAH selam dua ve sağlıkla kalınız fiemanillah
    selam aleyküm kardeşim aslında resimden aklıma gelmişti o nur yüzlü allahın sırrına mashar olan o mübarek zaatı sevdiğini hocalarını vekillerini yakından tanıdım onlar allah dostu yalan dünyadan beklentisi olmayan insanlar rabbim bizede nasip etsin inşallah bayram hoca oo ne mübarek zaat imiş alim diye bahsediyolar çocuklarının ismini koyup onun gibi hoca olmasını istiyorlar biz ismağil ağa ya hasretiz burda allaha emanet.dikkatimi çekti gezinirken o yüzden gündeme getirdim din kardeşim

Forum Üyesi
    Yer: sakarya
    Teşekkür ve Beğeni

orda namaz kılanları aynı safta olanları o kadar kıskandım ki efendi babayı 10 yıl önce bi ortamda görmüştüm ama küçüklük kıymeti şimdi daha iyi anladım umarım bizede arkasında saf tutmak nasip olur..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı dindaremine´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    orda namaz kılanları aynı safta olanları o kadar kıskandım ki efendi babayı 10 yıl önce bi ortamda görmüştüm ama küçüklük kıymeti şimdi daha iyi anladım umarım bizede arkasında saf tutmak nasip olur..
    :
    inanırmısınız ben ilk kez gittiğimde o camiye ;inanamadım.sabah namazı benim semtimin cuma namazı kadar kalabalıkdı.arkadaşımla söyledi inanmadım
    tabi benim saçlar uzun ve arkadan bağlı,top sakal ,dar kot falan..)
    en öndeyiz
    arkadaş dediki olum bak gelirse mahut hoca çok şanslısın bu aralar pek gelmiyor(hasta idi)dedi.
    cami boşdu.hemde bom boş.dalgaya vurdum arkadaşı
    aradan 15 dakka geçdi ezan başladı.
    şöyle ayağa kalkdım,üzerimi düzeltmek için ..
    arkama bakdım kiiiiii,,aman yarabbi o nee
    yüzlerce insan
    hepsi sarıklı cübbeli
    biz en önün bir arkasındayız.
    herkes bize bakıyor..
    hemen hemen herkes bizdeee
    2.bomba mahmut efendi gelmezmi hemde yanımda durdu,bakdı,yerine geçdi.benim arkadaş ya varya çok şanslısın hee.ben 3 aydır geliyorum göremedim,sen ilk gelişinde gördün bide elini tuttun demez mi))
    inanılmazdı
    o soğuk kış günü,abdestimi dışarda aldım,kar çiseliyordu.

muhteşemdi
    sevgi ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Not:bayram Ali Hoca O Bahsettiğim Arkadaşimin Düğününde Sohbet Verdi.
    Ben Dinledim.fazla Tanimazdim
    O Gün Fener-denizli
    Galatasaray Ve???? Maç Vardi
    şampiyonluk Belli Oldu Yani Galatasaray Kil Payi Fenerden şampiyonluğu Aldi ,,yani Aslinda O Ara Gol Oldu
    Bende Ggoooooolll Diye Sesimi Biraz Yükselttim
    Bana Bakdi
    Sesimizi Alçaltalim
    Kim Atti Dedi
    Kim şampiyon Dedi V.s V.s.
    2-3 Gün Geçmedi Ki şehit Ettiler
    Allah Rahmet Eylesin
    Yeri Cennet Olsun Inş.

çok çok Sağlam Bir Kaynak Dan Aldiğim Bilgi::
    Bayram Ali Hoca 10 Numara Idi
    Ona Denk Geldi Dendi

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum!...

Allah razı olsun babanızdan!...Ben de o şerefe nail oldum.Sabah namazını İsmailağa da kıldım!.Efendi Hz.(K.S) elini sıktım.

Ama babam götürmedi beni.Hatta ben İstanbul a okul gezisine gidiyorum diye geldim!Allah hepimize böyle Dünya İncileri ni görmek,sohbetinde bulunmak nasib eylesin!...

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)