Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 37 Sayfa bulundu

Konu: muhteşem yüzyıl dizisini kınıyoruz ,yayından kaldırılsın

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: Ankara
    Teşekkür ve Beğeni

O süleymanki babasıyla seferden sefere at üstünde cenke tutuşmuş belkide yer yüzündeki en büyük komutandı. Ben at sırtında ölmeliyim, rahat yataklar beni yaralar derdi. Onun sayesinde Osmanlı topraklarının büyüklüğü 3 katına çıktı. Kesinlikle protesto ediyorum. Allah ve din düşmanlarının sonu El-Kahhar isminin tecellisi olacaktır.

Forum Üyesi
    Yer: Konya
    Teşekkür ve Beğeni

rtük ne iş yapıyor halaa anlamış değilim

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah sonumuzu hayırlara vesile etsin artık dizi yapacağız diye ne yapacaklarını şaşırdılar gençlere çocuklara toplumumuza kötü örnek oluyorlar adam akıllı bir program var mı acaba? Nerde ... varsa hepsi televizyonda Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
    Ülkemizi bu günlere getiren atlarımıza ecdatlarımıza yazık günah değil mi kemikleri sızlamayacak mı?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

amin kardeşlerim amin...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamünaleyküm değerli kardeşim hayırlı cumalar..
    Bu tür diziler bazı amaçları kötü olanların bir ürünüdür..Hala dünyada ecdadımızdan korkuyorlar bu bir gerçek o yüzden bir takım kötü emelleri olanlar bizim şanlı tarihimizi yeni nesillere kötü tanıtmak istiyorlar..
    Bu durumda bizlerin yapacağı en güzel şey gençlerimize ve çocuklara tarihimizi doğru olarak anlatmak onları geçmişimizden uzaklaştırmamaktır.
    Ben tv izlemiyorum, benim ailem burda olmadığı için biz kardeşimle kirada kalıyoruz o yüzden tv miz yok çokta memmunum olmadığına..En azından çirkeflikleri görmüyorum..duyuyorum ama görmüyorum..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ben bu dizinin il bölümünün tamamını izledim.Bölümün çoğu neredeyse haremleri ve cariyeleri anlatıyordu.Oysa Osmanlımızın okadar güzel yönü yeri var oralara ağırlık verilmeli.Gerçi şöle bir durumda söz konusu. Bu dizinin daha ilk bölümüydü bakalım diğer bölümlerdede harem cariye falan devam ederse kaldırılsın.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Demokrasi var istediğini yaparlar Peygamberede fikir özgürlüğü adı altında istediğini söyler malum demokrasi bunu cevaz veriyor.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Zaten anladığım kadarıyla Osmanlı'nın hatta Kanuni Sultan Süleyman'dan çok Hürrem Sultan'ın serüveni anlatılacaktır bu dizide.
    Malum daha çok reyting getireceğini hesaplıyorlardır.
    Bizim şirketteki iki alevi arkadaşın konuşmasını naklediyim size.
    Kendi tarihini bilmeyen biraz da şehvet düşkünü olanı, oh ne güzel dizi (afedersiniz) güzel hatunlar var falan dedi. Diğeri hemen celallendi, onun babası da bizim atalarımızı kesmişti dedi ve dizidekilerin (harem sahneleri falan) abartılmış değil gerçek olduğunu iddia edip durdu.
    Allah(c.c) selamet versin ne diyim.
    Bu arada korkarım ki dizi, Solcu bir yazarın Hürrem Sultan'ı anlattığı bir kitap vardı adını unuttum, o kitaptan okunup çekildiyse daha çok fırtına kopacağa benziyor bu dizi üzerinden.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı sertacc´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten anladığım kadarıyla Osmanlı'nın hatta Kanuni Sultan Süleyman'dan çok Hürrem Sultan'ın serüveni anlatılacaktır bu dizide.
    Malum daha çok reyting getireceğini hesaplıyorlardır.
    Bizim şirketteki iki alevi arkadaşın konuşmasını naklediyim size.
    Kendi tarihini bilmeyen biraz da şehvet düşkünü olanı, oh ne güzel dizi (afedersiniz) güzel hatunlar var falan dedi. Diğeri hemen celallendi, onun babası da bizim atalarımızı kesmişti dedi ve dizidekilerin (harem sahneleri falan) abartılmış değil gerçek olduğunu iddia edip durdu.
    Allah(c.c) selamet versin ne diyim.
    Bu arada korkarım ki dizi, Solcu bir yazarın Hürrem Sultan'ı anlattığı bir kitap vardı adını unuttum, o kitaptan okunup çekildiyse daha çok fırtına kopacağa benziyor bu dizi üzerinden.
    O işyerindeki alevi doğru demiş.Kızılbaş alevilerin yüzbinlercesini kesmişti atalarımız.Ya onlar ehlisünnet müslümanları kesecekti yada bizim atalarımız o kızılbaş atalarını kesecekti....
    Bu arada haremde cariyelerin olduğu doğru...Sahabeler nasıl yahudilerin erkekleri kesip kadınlarını cariye yaptılarsa osmanlıda feth ettiği topraklardaki erkekleri öldürüp kadınlarını cariye edinmiştir bu Allah'ın şeriatındandır.Yani islamın emridir islamdandır kimse itiraz edemez.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

degerli kardeslerim
    ülkemizde firsat buldukça dinimize saldiran, basörtülü bacilarimiza olmadik hakaretler eden ve okullarinda namaz kilan ögrencileri rejim düsmani diyen her yere rezalet ve namussuzluk götüren, hayadan, iffettten ve ahlaktan yoksun köhnelesmis, çürümüs bati medeniyetini enjekte eden ve onlarin propagandalarini yapan bu kanallari ( show, star, kanald, atv ve digerleri) ve yazili medyalarini boykot ediyorum...
    Allah islah eylesin

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)