Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  1
Beğenenler Beğenenler:  11
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 16´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Konu: Bana ve aileme dua edin

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Özel bir dua varmi hayırlı bir karar vermek için ? Ikilemdeyim çünkü.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Lütfen, Allah rizasi için eksik etmeyin dualarinizi lütfen...

3. Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Bismillahirrahmanirrahim

Estağfirullah,estağfirullah,estağfirullah el-lezî lâ ilahe illâ huve'l-hayyu'l-kayyûmu ve etûbu ileyhi.

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzâlimin...

Elhamdülillahi rabbil alemiyn.Vessalatü vesselamü ala Resulina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihî ecmaiyn.

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin adede ma fi ılmillahi salaten daimeten bi devami mülkillah.

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Subhanallahi vel hamdu lillahi ve la ilahe illellahu vallahu ekber. Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâşerîke leh, lehu'l mülkü ve lehu'l hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadîr.

Sübhane Rabbiyel aliyyil alel vehhab.

Es-elüke bismikel a'lel eazzil ecellil ekram

Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedias semâvâti vel ardı yâ zel celâli vel ikrâm.

Ya hayyu ya kayyum ! Ya Zel Celâli vel ikrâm !

Ya Rabbî,Ya Rabbî, Ya Rabbî ! Ya Erhamer Rahimin, Ya Erhamer Rahimin, Ya Erhamer Rahimin !

Allahümme inni es'eluke bismike'l-a'zam ve rıdvânıke'lekber

Allahım, duamın kabulunu engelleyecek tüm günahlarımı affet.

Dualarımı kabul buyur.

"Ve hüve alâ külli şey'in kadîr."

“Allâhümme inni es’elüke fe inneke lenâ mâlikün,ve inneke alâ külli şey’in kadirun muktedirun.Ve inneke mâ teşâü min emrin yekün."

Kapalı kapıları aç, duamın kabulunu engelleyecek bir şeyler varsa yok et ! Yollarımı aç Allahım ! Beni kendimle baş başa bırakma !

Ey sebepleri yaratan ! Ey mucizeleri yaratan !

Ey direği olmayanların direği! Ey dayanağı olmayanların dayanağı! Ey azığı olmayanların azığı! Ey yardımı olmayanların yardımı! Ey affı değerli olan! Ey günâhlara cezâ vermeyisi güzel olan!

Ey belâları açan! Ey Kendisine büyük umutlar bağlanan! Ey zayıfların mededi! Ey boğulanların kurtarıcısı! Ey helâk olanları necâta kavuşturan! Ey güzellik sâhibi! Ey iyilik sâhibi! Ey ni’met sâhibi! Ey fazîlet sâhibi!

Gecenin karanlığı, gündüzün nûru, ay-ın ziyâsı, güneşin ışınları, suların sesi ve ağaçların hışırtısı ancak Sana secde etmektedir. Ey hiçbir ortağı bulunmayan Allâhım! Yâ Rabbî! Yâ Rabbî! Yâ Rabbî!

Duamı kabul et ! Ol de ve olsun Ya Rabbim ! Ya Erhamerrahimin ! Ya Zel Celali vel Ikram ! Ya Vekil ! Ya Vâsi ! Ya Lâtif ! Ya Hâlim ! Ya Kâdim ! Ya Daîm ! Ya Vitr ! Ya Ferd ! Ya Ehad ! Ya Samed ! Ya Hayyu ! Ya Kayyûm ! Ya Mûkit ! Ya Âlim ! Ya Hâdi ! Ya Kuddûs ! Ya Müheymin ! Ya Mukkaddim ! Ya Muahhir ! Ya Bâri ! Ya Gâffar ! Ya Cebbar ! Ya Fettah ! Ya Basıt !

” Yâ kesirel hayri ve yâ dâimel ma’rûfi.” : Ey iyiliği çok olan Rabb’im ve ey iyiliği sürekli olan Rabb’im

Bildirdiğin ve bildirmediğin isimlerin hakkı için senden istiyorum. Duamı kabul et !

Bismillâhirrahmânirrahîm
    Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü, yâ dâimü, yâ ferdü, yâ vitru, yâ ehadü, yâ samedü, yâ hayyü, yâ kayyûmü, yâ zel celâli vel ikram, fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.

FERDÜN, HAYYUN, KAYYUMUN, HAKEMUN, ADLUN, KUDDÛSUN.
    Seyec'alullâhu bağde usriy-yusrâ.

Allahım benim dualarımı, bana dua edenlerin duasını, benden dua bekleyenlerin duasını ve ümmeti Muhammed'in dualarını kabul eyle.

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin adede ma fi ılmillahi salaten daimeten bi devami mülkillah

Amin.

Konu ~ Zeynep tarafından (02-06-2018 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

nolur duaya devam edin..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Vealeyküm selam

Rabbim sizin ve aileniz için herşeyin hayırlısını nasip eylesin inşaallah.

Zorluğu veren Rabbim kolaylığı da nasip edecektir.
    Yeter ki İmtihan da olduğumuzu unutmayalım.
    Bu mübarek günlerde inşaallah huzura erersiniz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Dil_Dar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vealeyküm selam

Rabbim sizin ve aileniz için herşeyin hayırlısını nasip eylesin inşaallah.

Zorluğu veren Rabbim kolaylığı da nasip edecektir.
    Yeter ki İmtihan da olduğumuzu unutmayalım.
    Bu mübarek günlerde inşaallah huzura erersiniz.
    Inşaallah, bekliyorum ...
    Allah razı olsun.

9. Teşekkür edenler Dil_Dar Bu yazı için teşekkür etti
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks