Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  122
Beğenenler Beğenenler:  312
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  2
Sayfa 29 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu
281 den 290´e kadar. Toplam 319 Sayfa bulundu

Konu: Gönül AynaM.....

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

leyla ablamızı göremez olduk bu ara ...aslında görüyoruz da denk gelemiyoruz galiba...
    dualarım da olan güzel insan güzel ablam...rabbim her sıkıntısı alsın inşaallah..
    hastalıklarına çare dertlerine derman göndersin ayağına kadar...
    rabbim gönlünden geçipte olmasını ümit ettiğin her ne varsa senin için hayırlı ömür yoluna bir bir serpiştirsin inşaallah ...
    allah a emanet ol ablacım....

2. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Muhtazaf, leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Dil_Dar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    leyla ablamızı göremez olduk bu ara ...aslında görüyoruz da denk gelemiyoruz galiba...
    dualarım da olan güzel insan güzel ablam...rabbim her sıkıntısı alsın inşaallah..
    rabbim gönlünden geçipte olmasını ümit ettiğin her ne varsa senin için hayırlı ömür yoluna bir bir serpiştirsin inşaallah ...
    Amin inşaAllah.

4. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Dil_Dar, leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Dil_Dar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canımın içi Allah razı olsun hepinizden de ben her zaman burada olamazsam da her zaman kalbimde gönlümde dualarımdasınız Amin inşallah canım benim bu dünya imtihan dünyası hepimizin acıları sıkıntıları farklı çok şükür halimize Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun bu günden geriye bırakmasın bu günümüzü aratmasın Rabbim inşallah.
    Canım ben bayağı bir kötü oldum bazen çok acı çekiyorum eski halim gitti ne desek boş kişiler ve olaylar birer imtihan biliyorum ama yine de insan çok farklı oluyor Allah imtihanlarımızı her iki dünyada başarı ile geçmek nasip etsin inşallah.
    İnsanları sahipsiz sanıp her kötülüğü yapıyorlar ama sahipsizlerin kimsesizlerin sahibi Allah...
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin iyilikler güzellikler nasip etsin Rabbim. İyi varsınız canım benim

6. Teşekkür edenler Dil_Dar Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Dil_Dar, Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

8. Beğenenler Dil_Dar, Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

10. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim;
    Dertlerinden bunalıp çıkış yolu arayanlara yolların,
    İnsanların şerlerinden bıkıp tükenmişlere kulların
    en hayırlısını nasip et..
    Âmin. HAYIRLI CUMALAR......

12. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rabbim;
    Dertlerinden bunalıp çıkış yolu arayanlara yolların,
    İnsanların şerlerinden bıkıp tükenmişlere kulların
    en hayırlısını nasip et..
    Âmin. HAYIRLI CUMALAR......
    Âmin İn-şa-ALLAH.
    Dünya öyle bir handırki, gözleri büyüler, nefsi kudurtur, hakikati yanlış gösterir ve böyle insanlar, gördükleri mazlumların gariblerin savunmasız insanların üzerine binerler. Şeytana adeta rahmet okuturlar. Bütün doğruların kendinde olduğunu zanneden ruh hastaları. Bilselerki Kul hakkı var ve ahiretini üç kuruşluk hırsına değişiyor şok geçirirler. Allah c.c. böyle kabus olan insanların şerrinden, bütün şerlilerin şerrinden, şeytanlaşmış insanların şerrinden, şeytanın şerrinden, bütün mümin kardeşlerimi korusun. Rabbim huzurlu bir ev, cümle kardeşlerime nasip etsin in-şa-ALLAH. Amin.

14. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Muhtazaf´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Âmin İn-şa-ALLAH.
    Dünya öyle bir handırki, gözleri büyüler, nefsi kudurtur, hakikati yanlış gösterir ve böyle insanlar, gördükleri mazlumların gariblerin savunmasız insanların üzerine binerler. Şeytana adeta rahmet okuturlar. Bütün doğruların kendinde olduğunu zanneden ruh hastaları. Bilselerki Kul hakkı var ve ahiretini üç kuruşluk hırsına değişiyor şok geçirirler. Allah c.c. böyle kabus olan insanların şerrinden, bütün şerlilerin şerrinden, şeytanlaşmış insanların şerrinden, şeytanın şerrinden, bütün mümin kardeşlerimi korusun. Rabbim huzurlu bir ev, cümle kardeşlerime nasip etsin in-şa-ALLAH. Amin.
    Amin Amin Amin
    Allah razı olsun sizler den çok değerli abim emeklerinize gönlünüze yüreğinize sağlık selam ve dua ile selametle kalınız....

16. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah’ım, beni, Sen’den korkmayan ve kendini her şeyden emin gören bütün varlıklardan emniyette kıl ve her şeyi kendi Zât-ı Şerîf’inden korkut. Korkup çekindiğim şeylerden beni emin kıl. Sen her şeye kâdirsin.

18. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Lutfunla beni kötülerin suikastından kurtar.

Kuvvetlilerin kahrından, zâlimlerin zulmünden, hasetçi idârecilerin tuzağından, fesatçı kötülerin iftiralarından, zarar veren şerlilerin aleyhime gülmelerinden Sana sığınırım

Allah’ım, azgınlık ve taşkınlıktan, felçten, âniden gelen karanlık fitnelerden ve dar geçimden Sana sığınırız.

Allah’ım, bizi en geniş ve en hoş yaşantı ile, en mes’ûd ve en uzun ömürle ve en faydalı azıkla rızıklandır.

20. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
Sayfa 29 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks