Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 44 Sayfa bulundu

Konu: Allah rizasi için dua istiyorum

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RABBİMİZ sana kolaylıklar versin rahatlık versin başarı versin inşallah diplomanı stressiz almanı yarınki jüride ve ondan sonralarında ve ahirette cevapları kolay vermeni nasip eylesin inşallah RABBİMİZ gönlünün muradını versin hayırlı dualarını kabul eylesin hayırlı olmayanları da hayra çevirsin inşallah

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Evet canım bende okumuştum birlikte okuyun diye ama çok fazla bi bilgim yok açıkçası içinden nasıl geliyorsa öyle yap birde Hz.Musanın Firavun'un karşısına çıkmadan ettiği dua var 'Musa dedi ki: “Rabbim! Benim göğsüme genişlik ver. İşimi bana kolaylaştır. Dilimin düğümünü çöz. Ki, sözümü iyi anlasınlar.' Belki rahatlık verir.

Ben çok denedim elinden geleni yapıp emek harcayıp gerisini Rabb'ine bırakınca sonuç iyi oluyor canım doktora için geçemediğim sınavları bu sayede geçmiştim emek+ dua....

Gönlünü ferah tut kardeşim Allah yardımcın olsun sana bol bol dua edeceğim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı muratbanubulut´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    RABBİMİZ sana kolaylıklar versin rahatlık versin başarı versin inşallah diplomanı stressiz almanı yarınki jüride ve ondan sonralarında ve ahirette cevapları kolay vermeni nasip eylesin inşallah RABBİMİZ gönlünün muradını versin hayırlı dualarını kabul eylesin hayırlı olmayanları da hayra çevirsin inşallah

Allahim razi olsun ! çook tesekkür ederim ! Seninde dualarini kabul etsin Rabbim, gönlüne göre versin ! Hakkinda hayirlisi ne ise hepsini versin

Alıntı nazlı ceylan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet canım bende okumuştum birlikte okuyun diye ama çok fazla bi bilgim yok açıkçası içinden nasıl geliyorsa öyle yap birde Hz.Musanın Firavun'un karşısına çıkmadan ettiği dua var 'Musa dedi ki: “Rabbim! Benim göğsüme genişlik ver. İşimi bana kolaylaştır. Dilimin düğümünü çöz. Ki, sözümü iyi anlasınlar.' Belki rahatlık verir.

Ben çok denedim elinden geleni yapıp emek harcayıp gerisini Rabb'ine bırakınca sonuç iyi oluyor canım doktora için geçemediğim sınavları bu sayede geçmiştim emek+ dua....

Gönlünü ferah tut kardeşim Allah yardımcın olsun sana bol bol dua edeceğim
    Evet Hz. Musa'nin duasini biliyorum okuyorum yarin da okuyacagim Allahin izni ile
    Gerçekten nasil tesekkür etsem bilemiyorum Allahim razi olsun çok tesekkür ederim dualarin için.
    Rahman ve Rahim olan Allah gönlüne göre versin ! Hayir kapilarini açsin sana !

Allahim, dünya ve ahiret de iyilik versin, ve cehennem azabindan korusun sizleri

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Off çok stresliyim bir kaç hata yaptim dosyamda ve sözlümü hazirlamamda ( sözlü dosyaya göre olmali) in sa Allah farketmezler

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yardımcın olsun kardeşim Rabbim Settar sıfatıyla hatalarını örter inşallah

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yardımcın olsun kardeşim Rabbim Settar sıfatıyla hatalarını örter inşallah
    Amin sagol in şa Allah simdi çikiyorum sinav'a az kaldi :/ Eksik etmeyin dualarinizi

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allahima sükürler olsun ki sinavim iyi geçti ! Yani ben öyle hissediyorum
    Sizler sayesinde!
    Bütün sorulara cevap verebildim, bazilari için afallamis olsamda belki bir kaçi tam beklenen cevap degildi ama benim yinede içimde güzel bir his var genellikle iyi geçti diyebilirim. Konsantrasyonumu bozmaya çalistilar galiba ilk basta monolog yaptigimda yani onlar soru sormadan önce stajimi anlattigimda.
    Simdi son asama için benim dosyam bir "komisyon"a gidecek ve orda notlarin adil bir sekilde verilip verilmedigine bakilacak ve notum o'na göre verilecektir.

Simdi,

Hepinize teker teker tesekkür etmek istiyorum.
    Merak etmeyin sizlere dua ettim ve dua etmeye de devam edecegim in sa Allah .

VuSLaT_üL ŞéHaDéT , tsunami , KRMUS , nazlı ceylan , arzu74 , muratbanubulut ve buraya yazmayip da benim için dua okuyan forumdan yada forum disindan herhangi bir kardesimden, ailemden ve arkadaslarimdan Yüce Rabbim teker teker razi olsun! Hepinize dilediginiz ne varsa versin. Hakkinizdaki herseyi hayra çevirsin ve hayirli ne varsa sizlere nasip etsin.

Allahim sizlere sirat köprüsünden hizla simsek gibi geçebilmeyi nasip eylesin!
    Kitabi sagindan verilenlerden eylesin ve cennete gitmeyi nasip eylesin!
    Sizleri salih kullar arasina katsin! Daima sevap islemenizi nasip eylesin!
    Sizlere hayir kapilarini açsin!

Ya Selam bu kardeslerimi selamet var !
    Ya Gafur, Ya Affuv, Ya Rahman, Ya Rahim! Günahlarini affet!
    Ya Settar kusurlarini, hatalarini ört herbirinin!
    Ya Fettah! Gönüllerine ferahlik ver!
    Cennette nur cemalini görebilmelerini nasip et!
    Allahim bizlere dünya da da iyilik ver ahirette de iyilik ver ve bizi cehennem azabindan koru.
    Kimin nerde ne derdi varsa, küçük bile olsa, bütün dertlerini gider! Hastalara da sifa ver Ya Safi! Borçlulara da Eda!
    Kabul olmayacak dua birakma! Allahim, bu kardeslerimin yaptiklari bütün islerini hayira çevir!
    Onlari ve sevdiklerini bagisla.
    Rabbim! Hesabin görülecegi kiyamet gününde beni, annemi, babami ve bütün inananlari bagisla.

“Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü . Ve tenfericu bihil kürabü. Ve tükdâ bihil hevîcü. Ve tünâlü bihirreğîbü. Ve hüsnul hevâtimi. Ve yüsteskal gamâmü bi vechil kerîmi. Ve alâ âlihi ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin leke.”

Mânâsı: “Ey Allah’ım! Mükemmel (en güzel), bir salât ve mükemmel (tas tamam) bir selâm ile seyyidimiz Efendimiz Hz. Muhammed’e salât ve selâm eyle. Öyle ki, Onun vesilesi ile müşküller, zorluklar hallolur, düzelir yoluna girer. Onun vesilesiyle sıkıntı ve kederler kendiliğinden kaybolur. Onun vesilesiyle ihtiyaçlar yerine getirilir. Onun vesilesiyle gönülden arzu edilen dilek ve muratlar gerçekleşir. Hayırlı sonuçlar- iyi neticeler, Onunla elde edilir. Onun yüzü suyu hürmetine bulutlardan yağmur dökülür. Aynı salâtü selâmı Onun al ve ashabına da eyle. Öyle ki, her an ve her nefes sana malûm olan varlıklar sayısınca Ona, Onun âline ve ashabına salatü selâm olsun.”

Ya Mucib bu duayi kabul eyle!

Hepinize tekrar tesekkür etmek istiyorum.
    Rabbim razi olsun sizlerden
    ( Darisi diplomamim basina In sa Allah onu da alirim )

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Canım çok sevindim Yüce Rabbim emek harcayanın emeğini boşa çıkarmaz, Duaların için de Allah razı olsun kardeşim kalbin okadar temiz ki eminim ettiğin duaların faydasını göreceğiz hepimiz...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RABBİ YESSİR VE LA TÜASSİR RABBİ TEMMİM BİL HAYR
    güzel kardeşim Rabbim işlerini kolaylaştırsın inşallah

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Canım çok sevindim Yüce Rabbim emek harcayanın emeğini boşa çıkarmaz, Duaların için de Allah razı olsun kardeşim kalbin okadar temiz ki eminim ettiğin duaların faydasını göreceğiz hepimiz...

Elhamdülillah ... O senin, sizin kalbininizin güzelligi ... In sa Allah faydalarini görürsünüz !

Alıntı repsol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    RABBİ YESSİR VE LA TÜASSİR RABBİ TEMMİM BİL HAYR
    güzel kardeşim Rabbim işlerini kolaylaştırsın inşallah
    çok tesekkür ederim kardesim Allah razi olsun.
    Ne muradin varsa versin ve seninde islerini kolaylastirsin hayirlisi ile

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)