Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
31 den 32´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu

Konu: Allah secde et deseydi seve seve ederdi İblis

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok... hani bazı kitaplar var Allah tan gelme diye lanse ediyorlar...O yüzden ...adresi tam yazmalı...Kur'an-ı Kerim diye yazmalı ...Muhammed değil....Muhammed Mustafa A.S. diye yazmalı...
    Ben MUhammed mi yazdım. Hazreti Muhammed oalrak yazdım (Aleyhisslatu vesselam) her zaman derim
    hatta sen bilmezsin. bilemezsin: hazreti Muhammed ismini andığı zaman sakın ayak durma sopa yersin. Allah indinde
    yaaa ? öyle mi öyle
    ashabı basafa peygamber efendimiz görünce koşar yanına gelir karşısında dik durmaz namaz oturuşu yaparlardı peygamberimiz isterse oturur isterse onunla ayakta konuşurdui

ben Peygamber efendimizin ismi yazdığımda Onu okuyan ister hurmetini yapar salavatı şerif getirir ister getirmez.
    beni ilgilendirmez
    Allah kuranı yolladığında nice kafirler yaktı attı ne pis şeyler yaptı küfür etti Allah onlar küfredecek diye kuranı yollalamzlık yaptı mı? dilen sever koklar dilyen küfreder..

en-sonebi rumuzlu din senin tekelinde mi ? sanane ya..
    Ben dünyanın en büyük kitabı Kuranı keriminde bahsederken BÜYÜK KİTAP diyemiycek miyim ? sanane ya

Kuranı Kerim ne bir ilim kitabı, ne bir sanat kitabi, ne bir bilim kitabii ne bir TIp kitabıdır. BÜTÜN KİTAPLARIN FEVKİNDE BİR KİTAPTIR... EN BÜYÜK KİTAPTIR..

SANA NE OLUYOR ben kuranı kerimde bahsederken Büyük Kitapte böyle der diyemezmiycekmişim.. Allah Allah
    din senin tekelinde mi? git ya başımda yakamı bırak benim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Sapıklığın lüzumu yok,şeytan kibrinden dolayı secde emrini yerine getirmedi aleyhillane..Allah.ın laneti Allah.a iftira atanların üzerine olsun.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)