Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  4
Beğenenler Beğenenler:  21
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 6 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 289 Sayfa bulundu

Konu: İTİRAF EDİYORUM... (İtiraf Köşesi)

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı emcankel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuşmalarınızı okuyorum bazen .........sanki yıllardır dost yıllardır sırdaş gibisiniz....
    kah kıskanıyorum kah imreniyorum....bazen bende yazayım bişeyler paylaşayım diyorum bazen kendimi dışarıda gibi hissediyorum(bu da mı itiraf neama hepinize sonsuz saygı ve sevgi besliyorum .....
    ve itiraf ediyorum benim teseetür aşkımı depreştiren sizsiniz
    şimdi aynaya bakıyorum dönüp tekrar bakıyorum.....
    hatta eşim bazen bazen dönüp dönüp bakıyo çoook hoşuma gidiyo çoooook
    allah razı olsun inşaal hepinizden..
    canım buketin yazdıklarına aynen katılıyorum,burdaysan zaten bizdensin demektir,çekinme sakın...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

sonsuuuuuz teşekkürler.....bende hepinizi çokkkk seviyorum....iyki buradayım iyki tanıdım sizleiri.................
    antalya ya yolu düşen olursa buyursun gelsin inşaalah yada antalya olan ?varmı acaba?

Kıdemli Moderator
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

emcankel...tertemiz hislerinizi yazmışsınız ne güzel....

İtiraf ediyorum...ki

Zor güvenen ve kişisel hiç bir şeyi paylaşmayı sevmeyen bir yapım var....
    Az ve öz.... benim için her daim yeterli....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

sonsuuuuuz teşekkürler.....bende hepinizi çokkkk seviyorum....iyki buradayım iyki tanıdım sizleiri.................
    antalya ya yolu düşen olursa buyursun gelsin inşaalah yada antalya olan ?varmı acaba?
    mersinde var iki kardeşimiz antalyada varmı bilemem ama bende sana çok yakınım taaaaaaaaa en doğusunda türkiyenin....
    berat abla aslında şanslısın ben hiç öle olamadım keşke olabilseydim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

galiba bende öleyim biraz sohbetlerinize bie katılamıyorum uzaktan okuyorum takip ediliyorsunuz unutmayın ha:

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Hepiniz çok guzelsiniz CAN(lar) rim...
    Birbirimize bakarak kendimizi goruyoruz, sevgiyi , sevgiliyi goruyoruz degil mi Rabbim asil aranan, asil özlenen sensin...Ya Rab!
    Bak seni ozluyor gonuller, seni ariyor diller, seni istiyor yürekler, ver Rabbim ver, bizlere SEN' i ver ....
    Hepinizi çok seviyorum, ne guzel yurekleriniz var, olmak istediginiz belli, cennet ehli , kokusu bir, sanki havasi suyundan belli...
    basörtulu degiliz diyenlerde biriz , bir sira size de gelir, çünku seven dinlenilir , ben demiyorum Resul s.a.v diyor, o da Allah c.c istedi diye
    Rabbul alemin ise , iste bu Rabbim korumak ister Hak erlerini iste... siz o basörtu ile Hakkin bir neferisiniz, askerisiniz, anlayin iste...
    nasil taniyacagiz sizi kufur ehlinden ayrilin diye, ah,, Rabbim bagisla bizleri ne biliriz?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

KATIL canım katıl birbirimizi anlamadıkça ilerleyemeyiz... profilime bi bak canım ekle beni....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    mersinde var iki kardeşimiz antalyada varmı bilemem ama bende sana çok yakınım taaaaaaaaa en doğusunda türkiyenin....
    berat abla aslında şanslısın ben hiç öle olamadım keşke olabilseydim
    bayaaa yakınız gerçekten gönüer bir olsun ama artık biiyorum oralara yolum düşürse uğrayacak kardeşlerim var....birde şunu fark ettim hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız dimi?
    26-27-28

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı melissa26´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepiniz çok guzelsiniz CAN(lar) rim...
    Birbirimize bakarak kendimizi goruyoruz, sevgiyi , sevgiliyi goruyoruz degil mi Rabbim asil aranan, asil özlenen sensin...Ya Rab!
    Bak seni ozluyor gonuller, seni ariyor diller, seni istiyor yürekler, ver Rabbim ver, bizlere SEN' i ver ....
    Hepinizi çok seviyorum, ne guzel yurekleriniz var, olmak istediginiz belli, cennet ehli , kokusu bir, sanki havasi suyundan belli...
    basörtulu degiliz diyenlerde biriz , bir sira size de gelir, çünku seven dinlenilir , ben demiyorum Resul s.a.v diyor, o da Allah c.c istedi diye
    Rabbul alemin ise , iste bu Rabbim korumak ister Hak erlerini iste... siz o basörtu ile Hakkin bir neferisiniz, askerisiniz, anlayin iste...
    nasil taniyacagiz sizi kufur ehlinden ayrilin diye, ah,, Rabbim bagisla bizleri ne biliriz?
    ah can biz başörtüsüyle İSLAMIN temsilcisiyiz.... müslüman olduğumuzun kanıtı başörtümüz... VE SİZLER yolarkadaşlarım... CANlarım iyiki varsınız iyiki yanımdasınız... siz yanımda oldukça YÜRÜDÜĞÜM YOL değerleniyor çünkü siz varkenbenim yollarım aydınlanıyor...sizle ALLAHA YAKLAŞIYORUM...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bayaaa yakınız gerçekten gönüer bir olsun ama artık biiyorum oralara yolum düşürse uğrayacak kardeşlerim var....birde şunu fark ettim hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız dimi?
    26-27-28
    EVET canım ne güzel demi biz gençler büyüklerimizden yol öğreniyoruz..onlarla büyüyor birbirimizle gelişiyoruz çok şükür kendini yolunu şaşıran arkadaşlarım yok artık

Sayfa 6 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)