Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  4
Beğenenler Beğenenler:  21
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 289 Sayfa bulundu

Konu: İTİRAF EDİYORUM... (İtiraf Köşesi)

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı yakais´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuvanız için Allah C.C. da dua etmişlerdi... Bilginize...İnşallah...Sizin duanızın da devamı şart... efendim...
    ben çok kırılmıştım son yaşadığım bi olaydan dolayı ve yuvam için,eşim için artık dua etmicem rabbimin yazdığı kadere tamamamen teslim olacağım tabiri caizse işine karışmayacağım demiştim,ama sizi dinlicem ona nekadar kızsam da kırılsamda dua edecem yuvam için ve onu hala sevdiğim için.allah razı olsun bilgilendirdiğiniz için...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Baştan beri biliyorduk..söyleyememiştik...Selamlar...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Baştan beri biliyorduk..söyleyememiştik...Selamlar...
    teşekkür ederim allah razı olsun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoook sevinmelisiniz bence,çok büyük bi lütfa sahipsiniz... ve inanın ki arkadaşlarla özellikle kalbun_kesir kardeşimle her biraraya gelişimizde,her muhabbetimizde sizin lafınız mutlaka geçer... size,nemire amcaya(rabbim şifalar versin tez zamanda aramızda olması dileğiyle) ve melissa26'ya hayranız çok imreniyoruz sıkı takipçileriniz.rabbim bizede sizler gibi bilgilere sahip olmayı nasip eder inşallah...
    Guzel olan sizsiniz canim, guzel goren sizsiniz...
    Seven sevdigine benzer, beraberler ne Resul Muhammed Mustafa a.s ? "Sevdiklerinizle berabersiniz" iki parmagini gosterir yanyana öyle insallah
    Allah razi olsun cumlemizden ve bizleri kendine kul eylesin...yolunda yorsun
    Ya Rab ! Ya Rab ne olursun , senin yolunda yorulanlara ferahlik için ne buyurursun???
    Elhamdulillahi ala kulli hal, deyince ne olur sanirsin? ferahliyorum, mutlu oluyorum, seviniyorum sukurler olsun
    Devam oyleyse ne duruyorsun? Elhamdulillahi ala kulli hal...
    Bu hal ayna hali baktigin bensem gorunen senin halin, begendigin kendinsin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı melissa26´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel olan sizsiniz canim, guzel goren sizsiniz...
    Seven sevdigine benzer, beraberler ne Resul Muhammed Mustafa a.s ? "Sevdiklerinizle berabersiniz" iki parmagini gosterir yanyana öyle insallah
    Allah razi olsun cumlemizden ve bizleri kendine kul eylesin...yolunda yorsun
    Ya Rab ! Ya Rab ne olursun , senin yolunda yorulanlara ferahlik için ne buyurursun???
    Elhamdulillahi ala kulli hal, deyince ne olur sanirsin? ferahliyorum, mutlu oluyorum, seviniyorum sukurler olsun
    Devam oyleyse ne duruyorsun? Elhamdulillahi ala kulli hal...
    Bu hal ayna hali baktigin bensem gorunen senin halin, begendigin kendinsin
    yaa işte ben bu yüzden hayranım sizlere ne kadar güzel anlatıyorsunuz hislerinizi,size yetişmek ne mümkün 40 fırın ekmek yemek lazım...
    bu arada hazır itiraf köşesindeyiz bir itirafta daha bulunayım ve sizinle alakalı affınıza sığınarak söylüyorum bunu;
    ben sizi benim yaşıtım falan zannediyordum ve kanka gibi muhabbet ediyordum,bi yanlışım olduysa kusurabakmayın lütfen...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Biliyorum oyle gorundugumu, sonra anladim , 27 yasinda ilk oglumama ayiplamayin ne olur ask deyince kuçuluyorsun hele ki ask içine dogunca içine sigamiyorsun, ... olgun davranmak zor benim için birde burclarin çocugu koç olunca, yerinde duramiyorsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

estagfirullah sevenin yanlisi olmaz, ben sikayetci degilim ama çocuk yastakiler azari basinca diyecegim geliyor senin yasinda çocugum var edep diye ama yutuyorum burasi sanal alem, edebi nerden bulursun?
    Seven sensen kalbime girdin hemen,
    Rabbim sana en guzel mutluklar bahsetsin, O'nunla c.c ile muhtesem bu alem ne diye uzulur durursun?...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı melissa26´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    estagfirullah sevenin yanlisi olmaz, ben sikayetci degilim ama çocuk yastakiler azari basinca diyecegim geliyor senin yasinda çocugum var edep diye ama yutuyorum burasi sanal alem, edebi nerden bulursun?
    Seven sensen kalbime girdin hemen,
    Rabbim sana en guzel mutluklar bahsetsin, O'nunla c.c ile muhtesem bu alem ne diye uzulur durursun?...
    burası benim ikinci ailem gibi,sanal göremiyorum burayı,çok içten samimi buluyorum aksine.o yüzden siz büyüklerime saygısızlık etmek asla istemem,beşeriz şaşarız olur ya bi an boş bulunur bi laf ederim sonra da pişman olurum benim de annem babam var,sizlerde buradaki anne babalarımız gibisiniz.hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum ben,sizlerle olmaktan çok mutluyum eskisi gibi takmıyorum üzülmüyorum fani işlere,rabbimin ellerine bıraktım kendimi o bana yetiyor,hepimize yetiyor,nezaman istesem yanımda,bıkmadan usanmadan dinliyor beni,anlıyorda halimi,biliyorum seviyorda beni... allahım bende seni çok seviyorum...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Bende itiraf edeyim...takip edilmek isterim...Faydam olsun isterim ...ama kimliğim tanınsın istemiyorum...

Bir insana nasip olamayacak kadar çok korkunç bilgim var...ama ...bana neden nasip olduğunu bilmiyorum.... ancak korkunç şekilde hep Allah C.C. dan konuşmak ...haykırmak istiyorum... Tabi ki Allah C.C. dan izinliyiz..

Arka plansız...menfaatsiz...faydalı insan olmak isterim..

İslamiyet gen tr üyeleri ile hep beraber topluca Cennete diye....gayret göstermek istiyorum...

Tabi ki size yazamadığımız Sır olarak bilinen çok bilgiye sahibiz ancak bir şey sanılmak istemiyoruz...

Bize göre insan aciz KUL dur...Ulviliği olamaz...
    Allah C.C. sizi severse ...Her kes sizi Allah C.C. adına sever...
    Şımarmak yok...
    Birde ..
    İnanın bilgimin bana maddi veya manevi faydası yok...sadece sizlere açık bunu biliniz...bize... dünyasal faydalar kapalı...

Biz ... Allah C.C. na YAKIN olmaktan ... onun sevgisine layık olmaktan ...dolayı mutluyuz...

Her daim...sürer inşallah çünkü garanti yok......haddimizi bildiğimiz sürece...İnşallah...

Af arzı ...Hamd ve Şükür çizgisindeyiz...
    Sevgili hocam...Gizli ve aşikar güzel bir merak ile takib edilmektesiniz...
    İnşallah bizleri mahrum bırakmazsınız bilgi ve dualarınızdan...

Selam ve dua ile

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

İnşallah Allah C.C. bizlerden daima razı olur da ... Yalnız bırakmaz... Yoksa ne yaparız...?

Rabbim ...Allah Celle Celalehu günahımız çoktur bizleri af et ...
    Sen bizleri kendinden ''C.C.'' uzaklaştırırsan ne olur halimiz...

Allahım ''C.C. '' Af edicisin ...Af etmeyi seversin...O halde bizi de af et ...

Sayfa 3 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)