Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 21 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu
201 den 210´e kadar. Toplam 241 Sayfa bulundu

Konu: Yakais 'in hatıra defteri ;

Yasaklı Kullanıcı
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Acaba insanları sıkıyormusun ? yakais...

Öyle ise gerçekten üzülürsün değil mi?

Evet... O zaman sayın form yöneticileri beni eleştirir misiniz...?
    Lütfen...buna ihtiyacım var...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Bir de savunma yapmak isterim...
    Biz Allah C.C. nun her an kudret eli ile bu dünyaya ve Ahirete hükmettiğini...Ötelerde ceza vermek için vermeyi bekleyen olmadığını İnsanımıza arz etmek istedik...
    Acaba HADDİ mizi aştık mı?

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

size ihtiyacımız var sayın YAKAİS bilgilerinizden bizi mahrum bırakmayın lütfen.keşke sizinle yüzyüze konuşabilsek.ama imkansız olduğu için bizi burada sizinle olmaktan mahrum etmeyin lütfen...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

sitede çok az bi süredir varım ama yazılarınız hoşuma gidiyor sayın yakais. her yazınızda kuranı ve allahı hatırlatıyorsunuz umut veriyorsunuz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Kimsin sen Yakais? hicsin iste! kendine gel ötelerden haber verme!
    Insanlarin anlayamayacagi sozler etme!
    Sakin ovgulere kapilma! hiçsin sen!sende birsey yok! hersey Rabbimden , senden gelen hersey O"c.c nun izniyle
    Rabbim daim yolunda eylesin, sasirtmasin...
    elestiri istediniz, alin iste gucenmek yok
    Rabbim c.c bizi affetsin, Ya Rab dayanma gucu ver , sen herseyi bilensin
    Sizi yuceltmeye basladilar adiniza korkuyorum, insallah kendinizi birsey sanmayasin!

Forum Üyesi
    Yer: vakt-i seher
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleyküm evvela hakkınızı helal ediniz bu yazımdan ötürü..konu başında da belirttiğiniz üzre memnuniyet ve eleştirilerimizi kemal-i ferahla ifade edebilirmişiz bu yüzden içim rahat inşallah cümlelerimin sonunda da tamamen rahatlayacağım..bikaçgündür forumdayım dikkatimi çeken bi husus oldu sizin de dikkatinizi çekmek istedim..
    şahsınıza mevki makam kabul etmiyorsunuz anladığım kadarıyla zaten kabullenmemek de en doğrusu olsa gerek..fakat bi mesajınızda dikkatimi çekti korkunç derecede bilgim var gibi bir ibareniz vardı..ilmi inkar etmek küfran-ı nimettir,kabullenmek ise o ilmin olmadığına delildir..ifrat-tefrit tabirlerini çağrıştırdınız bende..bizlere düşen havf ve reca ortasında bir yaşam sürebilmektir..
    gördüm ki bir üstadlık,hocalık hitapları var..bir mesajınızda korkunç bilgim var diyorsunuz diğerinde ise belki de sizlerden bilgisizim diyorsunuz..ben sizi hangi mesajınızla tanıyayım yahutta takip edeyim ?konuşmalarınız,üslubunuz tuhafıma gitti tam tabiriyle içim daraldı..nemire hocamız için cennete ulaştı demişsiniz gaybımı görüyorsunuz,gaybdan habermi alıyorsunuz ?
    bu mesajım zahiren tenkit gibi görünse de asıl yazılma sebebi ruhumdaki darlıktandır bunu bilin isterim..gaybı Allahtan başkası bilemez en çok takıldığım nokta budur..
    Rabbim bizleri sırat-ı müstakimden ayırmasın en nihayetinde aciz bir kulu olduğumuzu bir an olsun hatrımızdan çıkartmasın..bizler bu kadar acizken,yemeği yedim deyip ötesine,sindirilmesine,vücudumuzdaki tüm uzuvlarımıza taksim edilmesindeki müthiş faaliyetlerden bihaber olduğumuz halde; şahsımıza,nefsimize itimad ettirmesin ve gaye-i hilkatimizi bir an olsun aklımızdan çıkartmasın inşallah..
    bazı tabirlerinizden rahatsızlık duydum,bilin istedim..saygılarımla

Forum Yöneticisi
    Yer: .
    Teşekkür ve Beğeni

Tespit edilen konularda bende hemfıkırım.
    Alıntı RECEB-I KAMER´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm evvela hakkınızı helal ediniz bu yazımdan ötürü..konu başında da belirttiğiniz üzre memnuniyet ve eleştirilerimizi kemal-i ferahla ifade edebilirmişiz bu yüzden içim rahat inşallah cümlelerimin sonunda da tamamen rahatlayacağım..bikaçgündür forumdayım dikkatimi çeken bi husus oldu sizin de dikkatinizi çekmek istedim..
    şahsınıza mevki makam kabul etmiyorsunuz anladığım kadarıyla zaten kabullenmemek de en doğrusu olsa gerek..fakat bi mesajınızda dikkatimi çekti korkunç derecede bilgim var gibi bir ibareniz vardı..ilmi inkar etmek küfran-ı nimettir,kabullenmek ise o ilmin olmadığına delildir..ifrat-tefrit tabirlerini çağrıştırdınız bende..bizlere düşen havf ve reca ortasında bir yaşam sürebilmektir..
    gördüm ki bir üstadlık,hocalık hitapları var..bir mesajınızda korkunç bilgim var diyorsunuz diğerinde ise belki de sizlerden bilgisizim diyorsunuz..ben sizi hangi mesajınızla tanıyayım yahutta takip edeyim ?konuşmalarınız,üslubunuz tuhafıma gitti tam tabiriyle içim daraldı..nemire hocamız için cennete ulaştı demişsiniz gaybımı görüyorsunuz,gaybdan habermi alıyorsunuz ?
    bu mesajım zahiren tenkit gibi görünse de asıl yazılma sebebi ruhumdaki darlıktandır bunu bilin isterim..gaybı Allahtan başkası bilemez en çok takıldığım nokta budur..
    Rabbim bizleri sırat-ı müstakimden ayırmasın en nihayetinde aciz bir kulu olduğumuzu bir an olsun hatrımızdan çıkartmasın..bizler bu kadar acizken,yemeği yedim deyip ötesine,sindirilmesine,vücudumuzdaki tüm uzuvlarımıza taksim edilmesindeki müthiş faaliyetlerden bihaber olduğumuz halde; şahsımıza,nefsimize itimad ettirmesin ve gaye-i hilkatimizi bir an olsun aklımızdan çıkartmasın inşallah..
    bazı tabirlerinizden rahatsızlık duydum,bilin istedim..saygılarımla

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Teşekkür ederim anladım efendim ... Bundan sonra yazılarıma daha dikkat ederim...Kişisel olarak bana sorulan sorulara bilirsem cevap veririm...bilmiyorsam bilmiyorum derim...
    Hakkınızı ne olur helal edin...
    Aciz kul işte durmadan tabiri caiz ise haddi aşıyoruz...
    Selam ve sevgilerimle...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

''mesajınızda dikkatimi çekti korkunç derecede bilgim var gibi bir ibareniz vardı..ilmi inkar etmek küfran-ı nimettir,kabullenmek ise o ilmin olmadığına delildir..ifrat-tefrit tabirlerini çağrıştırdınız bende..bizlere düşen havf ve reca ortasında bir yaşam sürebilmektir..''

Doğru söze ne denir...
    Dikkat gerekir...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

''konuşmalarınız,üslubunuz tuhafıma gitti tam tabiriyle içim daraldı..nemire hocamız için cennete ulaştı demişsiniz gaybımı görüyorsunuz,gaybdan habermi alıyorsunuz ?
    bu mesajım zahiren tenkit gibi görünse de asıl yazılma sebebi ruhumdaki darlıktandır bunu bilin isterim..gaybı Allahtan başkası bilemez en çok takıldığım nokta budur..''

Anlaşıldı ...daha dikkat etmem gerek...

Sayfa 21 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)