Ramazan ayının faziletleri ve Oruç hakkında eklenen bazı yazı başlıkları
? Müjdeler olsun! REYYAN kapısı aralandı ? Geldi yine gül mevsimi
?
Ramazanda ibadet ve iyiliğin sevabı ? Ramazan ve Günahlarımız
? Osmanlı'da Ramazan Sofrası ? RAMAZAN AYI

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 37 Sayfa bulundu

Konu: kısmet bulamıyoruzz

Durum: Çevrimdışı
    Yer: kütahya

kısmet bulamıyoruzz

selamün aleyküm kardeşlerim benim dünyalar iyisi bi abim var ..
    evlenmek istiyo geçen yılda burda onun için dualar okumuştunuz ama bi türlü aradıgı insanı bulamıyoruz çok kısmet buluyoruz ama hiç biriyle olumlu birşeyler olmuyo..
    abim ögretmen dogu görevine gitti oralara onu yanlız göndermek bize çok zor geliyo ..
    acaba bunun bi duası filan varmı hayırlı kısmet için yapa bilicemiz bişey varsa lütfen yardım edin ..
    zaten edicenizi biliyorum iyki varsınız

Blog Mesajları : 7

Alıntı efzairem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm kardeşlerim benim dünyalar iyisi bi abim var ..
    evlenmek istiyo geçen yılda burda onun için dualar okumuştunuz ama bi türlü aradıgı insanı bulamıyoruz çok kısmet buluyoruz ama hiç biriyle olumlu birşeyler olmuyo..
    abim ögretmen dogu görevine gitti oralara onu yanlız göndermek bize çok zor geliyo ..
    acaba bunun bi duası filan varmı hayırlı kısmet için yapa bilicemiz bişey varsa lütfen yardım edin ..
    zaten edicenizi biliyorum iyki varsınız
    kardeşim aslında kaderinde ne varsa o olur .kısmet değilmiş ki olmuyo.kısmet açıcı dualar var. isterseniz onları okuyun bence siz allaha dua edin hayırlısını isteyin mutlaka allahu teala verir

Allah abinin gönlüne göre hayırlı kısmet nasip eylesin

ve aleyküm selam ..

Rabbimizin hepimize olduğu gibi ,abinize de hazırladığı hayat neleri getirecek bilinmez..Bizlere dualarımızla Rabbimize sığınmak düşüyor sadece.

Rabbim abinize , dünyada cenneti yaşayacağı bir eş nasip etsin , birbirlerine ahir alemde ki cenneti de kazanma yolunda destek olsunlar...

cuma suresi , evlenmek isteyenler bekarlar için , kısmeti açılsın ve hayırlı yuvalar kursun diye tavsiye edilir. sayı belirtmek uygun olur mu bilmem ama 18 adet okunması iyidir denilir.

Rabbim dileğinizi sizin için en hayırlı olacak şekilde verecektir..

valla kardeş ben de 26 yaşındayım sağolsun öğretmen arkadaşlar beni evlendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar ama bazıları da henüz erken diyorlar

onların evlenme hikayelerinin dinleyince kısmete inanmaya başladım.
    yıllarca aynı sokakta oturup da biribirini bir defa bile görmeyen insanlar başka bir yerde birbirlerini görünce kara sevdaya tutuluyorlar.onların tavsiyesi şu"sen merak etme senin eşin olacak kız da annesinini dizinin dibinde seni bekliyordur"

şimdi burada size sesleniyorum annesinini dizinin dibinde kim var?

şaka şaka

Allah herşeyin hayırlısını versin

Yer: ankara
    Blog Mesajları : 2

rabbim bunu dileyip isteyen tüm kardeşlerimizle beraber hepimize hayırlı insanlar nasip etsin
    çok kolay bişey değil hepimiz az çok yaşıyoruz bunları yağni tozpembe değil hiçbişey
    sadece nasıl birisi olması grektiğini bilmek önemli,fiziksel değil fikirsel özelliklere önem verilerek yapılan izdivaçlar daha hayırlıdır diyorum
    ve inşallah rabim ağbinize hayırlı bir eş nasip eder
    selametle.......

Yer: İsTaNBuL

aleyküm selam kardeşim. Daha onceki forumlardan da hatırlıyorum. Abinizin hakkında hayırlısı bu demekki. İnşallah en kısa zamanda gönlüne göre birisini bulur. Oralarda yanlız başına kalmaz sizinde aklınız onda kalmaz inşallah.

Yer: Dondurmanın Başkenti
    Blog Mesajları : 5

Selamünaleykum...

Nasibüke yûsibike velev kâne taht-el cebel...!

kardeş öğretmenlik mesleğiene girenler kendilerini kaybederler varı yoğu sevdikleri yarları hep öğrencileri olur .......

Yer: kütahya

Alıntı mervenur1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim aslında kaderinde ne varsa o olur .kısmet değilmiş ki olmuyo.kısmet açıcı dualar var. isterseniz onları okuyun bence siz allaha dua edin hayırlısını isteyin mutlaka allahu teala verir
    biliyoruz okadar çok dua ediyorum anlatamam onu çok seviyorum o mutsuzken ben mutlu olamıyorum içime sinmiyo..
    dualrınızı eksik etmeyin neolur
    selametle