Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 63 Sayfa bulundu

Konu: kardeşlerim bi fatiha okurmusunuz???Allah razı olsun....

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: kardeşlerim bi fatiha okurmusunuz???Allah razı olsun....

Allah razı olsun....Rabbim dünya imtihanını başarıyla hayırlısıyla geçenlerden eylesin inş..dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

HAYIRLI GECELER:VEFAT EDEN KARDEŞİMİZİN ,BABANEMİZİN, RABBİM KABİRLERİNİN GENİŞ ,MEKANLARINI CENNET ETSİN VE GÜNAHLARINI AFFETSİN.YAKINLARINA SABIR VERSİN .ONDAN GELDİK ,HİÇ ŞÜPESİZKİ TEKRAR ONA DÖNECEĞİZ.1YASİN 20 FATİHA DA BEN ALIYORUM RABBİM KABUL ETSİN SELAM VE DUA İLE KALIN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim daim razı olsun inş...dua ile..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Yüce Mevla rahmet eylesin inşallah mekanı cennet olur ....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

DEĞERLİ KARDEŞİM DÜN ALMIŞ OLDUĞUM 1 YASİNİ ŞERİF 1 MÜLK SURESİ FATİHA VE İHLASLARI OKUDUN BİLĞİNE ALLAHA EMANET OL

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun kardeşlerim....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ravza_Nur yazdı:
    Değerli kardeşim,öncelikle vefat eden kardeşime Rabbimden rahmet diliyorum mekanı cennet ödülü cemalullah ve rasule komşuluk olsun inş,bende acizane olarak değerli kardeşimizin ruhu için 10 yasini şerif vede dağıtmak üzere elli fatiha alayım.Ayrıca bu cuma günü Rabbim izin verise sitemizde FIKIH AKAİD BÖLÜMÜNDE açmış olduğumuz bu zincirde sende varmısın formuna bağışlanan tüm tesbihatlarda kardeşimizide anmak istiyorum.Rabbim geride kalanlara sabır versin.SELAM VE DUA İLE
    HAYIRLI CUMALAR KARDEŞİM BEN YAZMIŞ OLDUĞUM 10 YASİNİ ŞERİF VE 50 FATİHAİ ŞERİFİ DAĞITTIM RABBİM KABUL BUYURUR İNŞ SELAM VE DUA İLE

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ravza_Nur yazdı:
    Ravza_Nur yazdı:
    Değerli kardeşim,öncelikle vefat eden kardeşime Rabbimden rahmet diliyorum mekanı cennet ödülü cemalullah ve rasule komşuluk olsun inş,bende acizane olarak değerli kardeşimizin ruhu için 10 yasini şerif vede dağıtmak üzere elli fatiha alayım.Ayrıca bu cuma günü Rabbim izin verise sitemizde FIKIH AKAİD BÖLÜMÜNDE açmış olduğumuz bu zincirde sende varmısın formuna bağışlanan tüm tesbihatlarda kardeşimizide anmak istiyorum.Rabbim geride kalanlara sabır versin.SELAM VE DUA İLE
    HAYIRLI CUMALAR KARDEŞİM BEN YAZMIŞ OLDUĞUM 10 YASİNİ ŞERİF VE 50 FATİHAİ ŞERİFİ DAĞITTIM RABBİM KABUL BUYURUR İNŞ SELAM VE DUA İLE
    Allah daim razı olsun kardeşim...bende açtığınız zincire çok az bişekildede olsa katılmaya çalıştım...dualarda buluşmak ümidiyle inş...RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

sena_nur yazdı:
    eda ve çigdem kardeşlerim yardımcı olduğunuz için Allah razı olsun.. Dün gidecektim ama kısmet olmadı yarın gidecem inş..diğer okuyan kardeşlerimden de Rabbim razı olsun inş..mekanlarını cennet eylesin..GÖNLÜNÜZDEKİ TÜM HAYIRLI DUALARI KABUL ETSİN İNŞ...MANEVİ KARDEŞLERİM BENİM HEPİNİZİ ALLAH RIZASI İÇİN ÇOK SEVİYORUMM.......çigdem kardeş yasinler tamamlandı galiba ama babaannen için bende 1 yasin okumak isterim hatta bir deil 3 okuyayım.41 i geçsin bişeolmaz..Rabbim nur içinde yatırsın inş...
    ah canım benim tabikide olur benim üçü sen al ben başka bi yere de okucam üç yasini sen aldın tamam mı şeker.ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH DUASINI BİLEN BİRİ YAPAR CUMAYA.SELAMETLE.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

makinaci06 yazdı:
    sena_nur yazdı:
    eda ve çigdem kardeşlerim yardımcı olduğunuz için Allah razı olsun.. Dün gidecektim ama kısmet olmadı yarın gidecem inş..diğer okuyan kardeşlerimden de Rabbim razı olsun inş..mekanlarını cennet eylesin..GÖNLÜNÜZDEKİ TÜM HAYIRLI DUALARI KABUL ETSİN İNŞ...MANEVİ KARDEŞLERİM BENİM HEPİNİZİ ALLAH RIZASI İÇİN ÇOK SEVİYORUMM.......çigdem kardeş yasinler tamamlandı galiba ama babaannen için bende 1 yasin okumak isterim hatta bir deil 3 okuyayım.41 i geçsin bişeolmaz..Rabbim nur içinde yatırsın inş...
    ah canım benim tabikide olur benim üçü sen al ben başka bi yere de okucam üç yasini sen aldın tamam mı şeker.ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH DUASINI BİLEN BİRİ YAPAR CUMAYA.SELAMETLE.
    çiğdem benimkiler bitti sena_nur okuyamazsa bende alabilirim..
    allaha emanet olun...

Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)