Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 15´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu

Konu: BİR İNSANLIK AYIBI

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: BİR İNSANLIK AYIBI

GERCEKTEN COK SINIR BOZUCU BU NEREYE KADAR SÜRECEK BÖYLE NEDEN KÜCÜCÜK COCUKLARDAN NE ISTIYORLAR KI ANLAMiYIORUM.YARIN BIR GUN BU COCUKLAR SOKAKLARDA HERKESIN ONLARDAN KORKTUGU GARIB GOZLERLE BAKTIGI INSANLAR OLUYORLAR.TINER,UYUSTURURCU,HIRSIZLIKGIN ESIGINDE BULUYORLAR KENDILERINI NEDEN SEVKAT GOSTERMEK BU KADAR ZORMU HICMI ALLAH´TAN KORKMUYORLAR.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

s.a
    bende gördüm kardeşim ben malatyalıyım daha geçenlerdede aynı durum burda sözkonusu olmuştu belki hatırlayanınız vardır.biliyomusunuz olanları duyunca en çok ben üzülmüştüm çünkü olayın olduğu yer bizim evin yanında .böyle bir olayın tam yanıbaşımda gerçekleşmesi ve bundan bizim haberimizin olmaması çok acı vermişti. ve ben onları artık onları daha sık görmeye başladım.şuanda iyiler allah'a şükür ama gönül isterdiki olaylar çıkmadan önce böyle olsaydı merhamet namına bişey kalmamış allah yardımcısı olsun ordaki kardeşlerimin.aeo

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

evet bu olayların oluşuna hangi durumlar sebebiyet veriyor.eğitim mi?devletin sorunu mu?insanların yüreklerindeki allah korkusunun olmayışımı vb.hangisi...

mardinde de kimsesizler yurdunda iki aylık bebeğe bakamadıkları için bolkondan attılar. onlara nasıl olduğunu sordukların da kendisinin düştüğünü söylediler.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

mervet yazdı:
    evet bu olayların oluşuna hangi durumlar sebebiyet veriyor.eğitim mi?devletin sorunu mu?insanların yüreklerindeki allah korkusunun olmayışımı vb.hangisi...

mardinde de kimsesizler yurdunda iki aylık bebeğe bakamadıkları için bolkondan attılar. onlara nasıl olduğunu sordukların da kendisinin düştüğünü söylediler.
    İKİ AYLIK BEBEK VE KENDİSİ DÜŞÜYO BALKONDAN.RESMEN İNSANLARLA DALGA GEÇİYORLAR ÜSTELİK.RABBİM ISLAH ETSİN.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ES.A
    ALLAH C.C 'DAN KORKMAYAN KULDAN UTANIR MI KARDEŞİM? İLLAKİ ONLARA CEZA VERİLECEK AMA DÜNYADA AMA AHİRETTE SEN MÜSTERİH OL
    2 CİHAN GÜNEŞİ HZ PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V ÖKSÜZ VE YETİMDİ. ÖKSÜZ VE YETİMİ SEVİNDİRMEK NE KADAR ÖDÜLLÜYSE EMİNİM ÜZMEKTE Bİ OKADAR CEZALIDIR
    SELAMETLE KARDEŞİM

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)