Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 52 Sayfa bulundu

Konu: çokkkkkkkkkkk mutluyummm!!!!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

çokkkkkkkkkkk mutluyummm!!!!!!

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM.BU GÜN EN MUTLU GÜNLERİMDEN BİRİ..HEPİMİZ YERİ GELDİ HÜZÜNLERİMİZİ,SIKINTILARIMIZI,YERİ GELDİ HEPİMİZ BİRBİRİMİZDEN DUA İSTEDİK..EEE MUTLULUKLARIDA PAYLAŞMAK GEREK..BUGÜN HEPİNİZİN TANIDIĞI VE SİTEMİZİN BAŞ TACI OLAN BİRİYLE TANIŞTIM.RAVZA_NUR ABLAM İLE..SAĞOLSUN TRABZONA GELDİ,MİSAFİRİM OLDU...ÇAYIMIZI İÇTİK,KURABİYELERİMİZİ YEDİK,TATLI SOHBETİMİZİ YAPTIK,ÜSTÜNE ÜSTÜN 2 İNSAN İLE DAHA TANIŞTIM..ÇOK GÜZEL BİR DUYGU..DOĞRU VE TEK NİYETİ ALLAH(CC) RIZASI OLAN İNSANLARLA TANIŞMAK APAYRI VE EŞSİZ BİR DUYGU..

ABLAM İLK FATMA ERGÜN KARDEŞİM İLE TANIŞTIĞI ZAMAN BENDE BU DUYGUYU YAŞAMAK İSTEMİŞTİM,NASİP BUGÜNE İMİŞ..GERÇEK DOSTLUKLAR GERÇEKTEN BAMBAŞKA..RABBİM HEPİNİZE TATTIRIR İNŞALLAH..

BU ARADA SELAM GÖNDEREN BÜTÜN KARDEŞLERİMİN SELAMINI ALDIM.ALLAH(CC) RAZI OLSUN..EEE EVİNDAR ABLAM ARTIK NİSANI BEKLEMEYECEKSİN DİMİ..SADECE 55 DAKİKA(KONUŞMUŞTUK YA).

HEPİNİZİ ALLAHA EMANET EDİYORUM..SELAM VE DUA İLE KALIN..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: çokkkkkkkkkkk mutluyummm!!!!!!

YANİ GELDİ DİYELİM EE SEN NİYE YAZIYORSUN.KISKANÇLIKTAN ÇATLAYAN VAR(BEN) DEMİ YANİ ALLA ALLAH.E NE VAR YANİ BENİMDE YANIMA GELDİ.HEM BENİM YANIMA KİMLER KİMLER GELDİ SEN BANA YETİŞEMEZSİN.ÇAY İÇMİŞMİŞ BİZDE İÇİYORUZ BURDA NE VAR YANİ...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

hayırlı olur inşallah kardeşim.dua ile.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    YANİ GELDİ DİYELİM EE SEN NİYE YAZIYORSUN.KISKANÇLIKTAN ÇATLAYAN VAR(BEN) DEMİ YANİ ALLA ALLAH.E NE VAR YANİ BENİMDE YANIMA GELDİ.HEM BENİM YANIMA KİMLER KİMLER GELDİ SEN BANA YETİŞEMEZSİN.ÇAY İÇMİŞMİŞ BİZDE İÇİYORUZ BURDA NE VAR YANİ...
    CANIM BENİM EEE KISKAN NE YAPAYIM..DİYORSUN Kİ İSTANBULA YANIMA GELDİİ..CANIM BENİM İSTANBUL -İSTANBUL AYNI YER AMA TRABZON NERDE..TÜRKİYENİN BİR UCUNDA...EEE ARADA NE ÇOK MESAFE VAR.CANIM BENİM SANA GELDİĞİNDE RAMAZANDA ÇAY İÇMEDİNİZ Kİ..HEM BİZ KAÇ SAAT OTURDUKSİZ O KADAR OTURMADINIZ

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ecrin Hicran yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    CANIM BENİM EEE KISKAN NE YAPAYIM..DİYORSUN Kİ İSTANBULA YANIMA GELDİİ..CANIM BENİM İSTANBUL -İSTANBUL AYNI YER AMA TRABZON NERDE..TÜRKİYENİN BİR UCUNDA...EEE ARADA NE ÇOK MESAFE VAR.CANIM BENİM SANA GELDİĞİNDE RAMAZANDA ÇAY İÇMEDİNİZ Kİ..HEM BİZ KAÇ SAAT OTURDUKSİZ O KADAR OTURMADINIZ
    AY SAGOLYA.SANKİ SENİ GÖRMEYE GELDİHA.KESİN İŞİ VARDI HEM ZİYARET EDEYİM DEMİŞTİR.KURABİYEDE KESİN TAŞ GİBİ OLMUŞTUR.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    [AY SAGOLYA.SANKİ SENİ GÖRMEYE GELDİHA.KESİN İŞİ VARDI HEM ZİYARET EDEYİM DEMİŞTİR.KURABİYEDE KESİN TAŞ GİBİ OLMUŞTUR.[/color]
    CANIM BENİM VALLA GELİNCE ABLAMA SORARSIN TAŞ GİBİ OLDU YOKSA GÜZEL Mİ OLDU?CANIM SEN İŞ KABUL ET,BENİ GÖRMEYE GELDİ..SEN KISKAN EMİHA İSTERSEN ÇOK KURABİYE ,PASTA ,KEK FALAN VAR KARGO İLE GÖNDEREYİM Mİ?HEM BAKARSIN TAŞ MI OLDULAR?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

tebessumd yazdı:
    hayırlı olur inşallah kardeşim.dua ile.
    Alalh razı olsun kardeşim.sağoalsın...selametle

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ecrin Hicran yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    [AY SAGOLYA.SANKİ SENİ GÖRMEYE GELDİHA.KESİN İŞİ VARDI HEM ZİYARET EDEYİM DEMİŞTİR.KURABİYEDE KESİN TAŞ GİBİ OLMUŞTUR.[/color]
    CANIM BENİM VALLA GELİNCE ABLAMA SORARSIN TAŞ GİBİ OLDU YOKSA GÜZEL Mİ OLDU?CANIM SEN İŞ KABUL ET,BENİ GÖRMEYE GELDİ..SEN KISKAN EMİHA İSTERSEN ÇOK KURABİYE ,PASTA ,KEK FALAN VAR KARGO İLE GÖNDEREYİM Mİ?HEM BAKARSIN TAŞ MI OLDULAR?
    AY AY NE KOMİK NE KOMİK.BEN KEK YEMEM KURABİYE HİÇ YEMEM.HEM RAVZANIN BU KARDA KIŞTA NE İŞİ DIŞARDA VAR ANLAMIYORUM KİHEM BİZ RAVZAYLA BİR YERE GİDİCEZ AMA SANA SÖYLEMEM.MAZALLAH SENDE AYNISINI YAPARSIN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    AY AY NE KOMİK NE KOMİK.BEN KEK YEMEM KURABİYE HİÇ YEMEM.HEM RAVZANIN BU KARDA KIŞTA NE İŞİ DIŞARDA VAR ANLAMIYORUM KİHEM BİZ RAVZAYLA BİR YERE GİDİCEZ AMA SANA SÖYLEMEM.MAZALLAH SENDE AYNISINI YAPARSIN
    CANIM İSTANBULDAN TRABZONA ÇAT ÇAT SESLERİ GELİYOR ACABA SENDEN Mİ?CANIM YAŞ PASTA VAR,PUF BÖREĞİ VARMENÜMÜZ GENİŞ..NE İSTERSİN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

YAA BENDE TRABZONLUYUM AMAAA KISKANDIM BENDE TANIŞMAK İSTİYORUM.YOKSA AYIRIMMI YAPILIYOOO.AĞLARIM BAK

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)