Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
31 den 40´e kadar. Toplam 40 Sayfa bulundu

Konu: ~~ UMUT TACİRİ ~~

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ~~ UMUT TACİRİ ~~

evet kardeşlerim haklısınız allah cümlemiz hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin.

Yer: ~* پایتخت آن بهشت *~
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ~~ UMUT TACİRİ ~~

yezda yazdı:
    evet kardeşlerim haklısınız allah cümlemiz hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin.

amin inş. kardeşim.. rabbim hayırlısını nasip etsin herkes için inş. selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Yer: *meftun*
    Teşekkür ve Beğeni

selamünaleyküm kalbi güzel canım kardeşim ALLAH c.c. razı olsun...İNŞALLAH...
    emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşım (benim foruma yazdığını okudum dün akşam cevabı burdan vermek istedim ben tek kızım sende benim için bir kızkardeş gibisin o kadar benimsedimki tabi anneannenizde DUA'larındasın canım kardeşim selamı var) canım RABBİM yar ve yardımcın olsun çok güzel bir görevin var daim olsun İNŞALLAH...ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...İNŞALLAH...

UMUDUN KADAR VARSIN...
    Umudun varsa, gün uğurlar, karanlıklar dehlizindeki gecelerini, bahar umudunun büyüklüğünde bir buket bırakır yüreğine…

Gözlerin umut ettiğin kadar uzakları görür. Sükûnetin umut ettiklerini haykırıverir derinliklerinde… Umudun varsa kavurucu güneşlere baş kaldıracak yeterlilikte, koylar bambaşka sarmalar hislerini. Deniz dalgalarını fedakârlığın tepelerinden aşırıp ayaklarının altına serer. Okyanus kusursuz fırtınalarını gömer bağrına, yüreğindeki umudunla ancak deli rüzgârların yönünü bambaşka bir iklime savurursun. Yeri ve zamanı geldiğinde yıkıp geçen tayfunların kolundan tutup, hoşluğu yudumlatan meltemlerin kapısına bırakır, bir tutamda olsa avuçlarında kalmış umut…

Umudun varsa, ellerin hiç titremeden uzanır, her şeyin alnına müptela semaya, dizlerin dermansızlık bilmeden koşmanın neşesini yudumlar, görülmemiş başkalıklar bir bir dökülür beklemekte ısrar ettiğin rıhtımın sancaklarına. Bulutlar çekinmez rahmet yüklerini kucağına boşaltmaya, çaresizlik bile bir gün uğramaz, kaybedeceğin sandığın zamanlarda gönlünün umut çiçekleriyle süslenmiş kapılarına. Toprak bile koynuna bıraktığını değil, umut ettiğini doldurur avuçlarına, yorgun düşen yüreğini tutup çıkarır bitti hükmü verilmiş zamanın bağrından… Umut işte öyle bir şey ki, umulmadık bir anda beliriveriyor, çok uzak sanılan bilakis tamda derinliklerimizde çırpınan bir yüreğin serin ve mutluluk dolu koylarında…

Umudun varsa, atılan taşları bile hissetmezsin simanda, kör kuyuların karanlıkları bile ürkütmez seni, nehirlere teslim edersin masumiyetini, ateşler dokunmaz umudu hisseden yüreğinin surlarına, ayrılığın dağladığı gözleri, umudun serinliği ışığa kavuşturur, yaraların esir aldığı bedenin umududur, faniliği kemirenlerin takatlerini kesen, bir çarmıhtan koparılıp, ötelerin kapısına getiren umudundur.

Umut ki, gidilecek olanın kapısındaki eşiğin parkelerinde bekleyen tek solmayan güldür, zor sanılan yolların taşlarını söküp kenara sürükleyen bir yeldir, hazan mevsimindeki bahçelerin çitlerini hazan gülleriyle süsleyen, şafaklardan siyah bulutları silip, maviliğin berraklığını döşeyen, gönülleri kuytu uykularından alıp, mutluluğun hazzıyla süsleyendir.

İşte sen ey her şeyi kendine dert edinen yüreğim, bil ki, umudun olduğu müddetçe yalnız kalmazsın, şimdi sil gözyaşlarını, sen şu faniliğin koylarında umudun kadar varsın…
    ALINTI

Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nihalim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamünaleyküm kalbi güzel canım kardeşim ALLAH c.c. razı olsun...İNŞALLAH...
    emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşım (benim foruma yazdığını okudum dün akşam cevabı burdan vermek istedim ben tek kızım sende benim için bir kızkardeş gibisin o kadar benimsedimki tabi anneannenizde DUA'larındasın canım kardeşim selamı var) canım RABBİM yar ve yardımcın olsun çok güzel bir görevin var daim olsun İNŞALLAH...ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...İNŞALLAH...

UMUDUN KADAR VARSIN...
    Umudun varsa, gün uğurlar, karanlıklar dehlizindeki gecelerini, bahar umudunun büyüklüğünde bir buket bırakır yüreğine…

Gözlerin umut ettiğin kadar uzakları görür. Sükûnetin umut ettiklerini haykırıverir derinliklerinde… Umudun varsa kavurucu güneşlere baş kaldıracak yeterlilikte, koylar bambaşka sarmalar hislerini. Deniz dalgalarını fedakârlığın tepelerinden aşırıp ayaklarının altına serer. Okyanus kusursuz fırtınalarını gömer bağrına, yüreğindeki umudunla ancak deli rüzgârların yönünü bambaşka bir iklime savurursun. Yeri ve zamanı geldiğinde yıkıp geçen tayfunların kolundan tutup, hoşluğu yudumlatan meltemlerin kapısına bırakır, bir tutamda olsa avuçlarında kalmış umut…

Umudun varsa, ellerin hiç titremeden uzanır, her şeyin alnına müptela semaya, dizlerin dermansızlık bilmeden koşmanın neşesini yudumlar, görülmemiş başkalıklar bir bir dökülür beklemekte ısrar ettiğin rıhtımın sancaklarına. Bulutlar çekinmez rahmet yüklerini kucağına boşaltmaya, çaresizlik bile bir gün uğramaz, kaybedeceğin sandığın zamanlarda gönlünün umut çiçekleriyle süslenmiş kapılarına. Toprak bile koynuna bıraktığını değil, umut ettiğini doldurur avuçlarına, yorgun düşen yüreğini tutup çıkarır bitti hükmü verilmiş zamanın bağrından… Umut işte öyle bir şey ki, umulmadık bir anda beliriveriyor, çok uzak sanılan bilakis tamda derinliklerimizde çırpınan bir yüreğin serin ve mutluluk dolu koylarında…

Umudun varsa, atılan taşları bile hissetmezsin simanda, kör kuyuların karanlıkları bile ürkütmez seni, nehirlere teslim edersin masumiyetini, ateşler dokunmaz umudu hisseden yüreğinin surlarına, ayrılığın dağladığı gözleri, umudun serinliği ışığa kavuşturur, yaraların esir aldığı bedenin umududur, faniliği kemirenlerin takatlerini kesen, bir çarmıhtan koparılıp, ötelerin kapısına getiren umudundur.

Umut ki, gidilecek olanın kapısındaki eşiğin parkelerinde bekleyen tek solmayan güldür, zor sanılan yolların taşlarını söküp kenara sürükleyen bir yeldir, hazan mevsimindeki bahçelerin çitlerini hazan gülleriyle süsleyen, şafaklardan siyah bulutları silip, maviliğin berraklığını döşeyen, gönülleri kuytu uykularından alıp, mutluluğun hazzıyla süsleyendir.

İşte sen ey her şeyi kendine dert edinen yüreğim, bil ki, umudun olduğu müddetçe yalnız kalmazsın, şimdi sil gözyaşlarını, sen şu faniliğin koylarında umudun kadar varsın…
    ALINTI

~*~

Ve aleyküm Selam güzel gönüllü, canım ablam Allah c.c razı olsun bu güzel katkınız için..Beğeniyle okudum ablacım..Umutlarımızı tazelettiniz..Rabbimiz c.c umutlarınızı daimi eylesin inşallah..Amin..Çok teşekkür ederim değerli ablam..Yüreğinize ve emeğinize sağlık olsun sizin de..Benim de sizler gibi çok değerli ablalarım oldu..Hamd olsun Rabbimize inşallah..Allah c.c kardeşliğimizi ahir kardeşliklerden eylesin, daimi kılsın inşallah..Ve aleyküm Selam, kıymetli anneannemin de Selamlarını aldım..Siz de benden söyleyin inşallah ablam..Baki dualar muhabbetle Rabbimize emanetimsiniz..Hayırlı ve bereketli günler olsun inşallah.

~*~

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

s.a zor bir dönem benim için ama ben de RABBİMİN izniyle umudumu hiç yitirmedim aliyecim,çok güzeldi,ALLAH a emanet ol...

Teşekkür ve Beğeni

Alıntı s.s.s´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a zor bir dönem benim için ama ben de RABBİMİN izniyle umudumu hiç yitirmedim aliyecim,çok güzeldi,ALLAH a emanet ol...
    ~*~

Ve aleyküm Selam değerli ablam..Rahman c.c sabredenlerle beraberdir..Rabbimiz c.c umutlarınızı daimi eylesin ve tevekkülünüzü mükafatsız bırakmasın inşallah..Hakkınızda her daim hayırlısı olsun..Teşekkür ederim yorumunuz için. Allah c.c razı olsun..Rabbimize emanet olunuz. Selam ve dua ile.Hayırlı ve bereketli akşamlar

~*~

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatüh.
    Allah razı olsun kardeşim,
    Emeklerinize sağlık,
    Allah’a emanet olun,
    Selam ve baki dua ile kalın.

Kedi, Aslangiller familyasındandır. Ama 40 tane Kedi bir araya gelse, bir tane Aslan etmez.

Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Delete´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatüh.
    Allah razı olsun kardeşim,
    Emeklerinize sağlık,
    Allah’a emanet olun,
    Selam ve baki dua ile kalın.

Kedi, Aslangiller familyasındandır. Ama 40 tane Kedi bir araya gelse, bir tane Aslan etmez.
    Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatühü kıymetli kardeşim.
    Allah c.c cümlemizden razı olsun inşallah.. Teşekkür ederim, sağolunuz kardeşim.
    Selam ve baki Dua ile, Rabbimize emanet olunuz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

esselamu aleyküm can aliyem
    emeğine sağlık.rabbim razı olsun.hayatta herdaim umutvar oluruz inşallah.hem umut kesmek kafir olmak demekmiş.biz umud edicez rabbimde hayırlı olanı vericek inşallah bizlere.selam ve baki dualarımla rabbimize emanetsin can aliyem

Teşekkür ve Beğeni

Alıntı AFRA_NUR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    esselamu aleyküm can aliyem
    emeğine sağlık.rabbim razı olsun.hayatta herdaim umutvar oluruz inşallah.hem umut kesmek kafir olmak demekmiş.biz umud edicez rabbimde hayırlı olanı vericek inşallah bizlere.selam ve baki dualarımla rabbimize emanetsin can aliyem

Ve Aleyküm Selam Ablacım
    Sizin de gönlünüze sağlık olsun inşallah.. Teşekkür ederim.. Allah c.c razı olsun inşallah sizden de, daimen. Haklısınız ablam, mü'min olmamızın bizlere verdiği bir diğer vasıf da ''ümitvar'' olabilmek inşallah.. Rabbimiz c.c, umudu diri olanlardan eylesin bizleri.. Amin, amin..
    Rabbimize emanetsiniz inşallah değerli ablacım.. Selam ve baki Dua ile..

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)