PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gizli Kamera ile Beytullah'ı gezelim

KAAN ERDEM
16-03-2008, 01:18
http://img220.imageshack.us/img220/6937/29db2.jpg

xx http://www.itibarhaber.com/index.php...ullahi-gezelim (http://www.itibarhaber.com/index.php...ullahi-gezelim) xx

mevlam cümlemize tekrar tekrar gitmeyi ihsan,nasip,kısmet etsin.hakkı ile yaşayana SELAMÜNALEYKÜM.

selam ve dua ile kalın......

(hazırlayan emek harcayandan mevlam razı olsun)

Turgay.
16-03-2008, 01:30
Görüntü yok kaan kardeşim. Herhalde link değişti galiba. 1 gün önce izlediğimi ertesi gün göremiyorum itibarhaber de. Allah'a emanet olun selametle

KAAN ERDEM
16-03-2008, 01:32
bende adres tıklayınca direk açılıyor acaba kardeşim pc'nizdeki ilgili proğramdan kaynaklanıyor olabilir mi?konu hakkında tam fikrimde yok.

selam ve dua ile kalınız kardeşim.selametle.

Görüntü yok kaan kardeşim. Herhalde link değişti galiba. 1 gün önce izlediğimi ertesi gün göremiyorum itibarhaber de. Allah'a emanet olun selametle

Turgay.
16-03-2008, 01:34
Sağolun kaan kardeşim selametle

KAAN ERDEM
16-03-2008, 01:36
sizde değerli kardeşim.selametle.

Sağolun kaan kardeşim selametle

nihalim
16-03-2008, 02:10
http://www.itibarhaber.com/content/view/5330/400/ (http://www.itibarhaber.com/content/view/5330/400/)

mevlam cümlemize tekrar tekrar gitmeyi ihsan,nasip,kısmet etsin.hakkı ile yaşayana SELAMÜNALEYKÜM.

ALEYKÜMSELAM...AMİN CÜMLEMİZE NASİP ETSİN İNŞALLAH...
:( bende link açılmadı...ama SELAM VE DUA İLE...SELAMETLE...

KAAN ERDEM
16-03-2008, 02:13
şimdi bir bakanız bakalım açıldımı.selametle.

ALEYKÜMSELAM...AMİN CÜMLEMİZE NASİP ETSİN İNŞALLAH...
:( bende link açılmadı...ama SELAM VE DUA İLE...SELAMETLE...

Turgay.
16-03-2008, 02:20
itibarHaber - Haberin Gerçek Yüzü - Gizli Kamera ile Beytullah'ı gezelim (http://www.itibarhaber.com/content/view/5330/400/)

e-postaya gelen linkte sizin verdiğiniz adres gibi doğru kaan kardeş, bu adrese tıklayınca açtı. Allah razı olsun. Rabbim inşaALLAH hepimize nasip eyler

DuaLar
16-03-2008, 02:22
Çok güzeldi ALLAH RAZI OLSUN kardeşim KENDİMİ O MÜBAREK YERLERDE HİSSETTİM BİRDEN

nihalim
16-03-2008, 02:25
şimdi bir bakanız bakalım açıldımı.selametle.

şimdi açıldı:evet ALLAH c.c. cümlemize nasip etsin İNŞALLAH...

:T

Turgay.
16-03-2008, 02:29
......................

KAAN ERDEM
16-03-2008, 02:48
amin.inşALLAH kardeşim.selametle.

itibarHaber - Haberin Gerçek Yüzü - Gizli Kamera ile Beytullah'ı gezelim (http://www.itibarhaber.com/content/view/5330/400/)

e-postaya gelen linkte sizin verdiğiniz adres gibi doğru kaan kardeş, bu adrese tıklayınca açtı. Allah razı olsun. Rabbim inşaALLAH hepimize nasip eyler

KAAN ERDEM
16-03-2008, 02:48
selam ve dua ile mevlam razı olsun.selametle.

Çok güzeldi ALLAH RAZI OLSUN kardeşim KENDİMİ O MÜBAREK YERLERDE HİSSETTİM BİRDEN

KAAN ERDEM
16-03-2008, 02:49
amin.inşALLAH.selam ve dua ile kalın selametle.

şimdi açıldı:evet ALLAH c.c. cümlemize nasip etsin İNŞALLAH...

:T

KAAN ERDEM
16-03-2008, 17:47

MAZLUMkul
16-03-2008, 18:18
görüntüleri izlediğimde çok duygulandım ,paylaşımın icin Allah razı olsun kardeşim
inşaallah Rabbim bizleri de çağırırda gitmek nasip olur AMİN

KAAN ERDEM
16-03-2008, 18:21
mevlam razı olsun.bu paylaşımları bizlere yetiştiren kardeşimizden mevlam razı olsun sebep ve vesile kılan rabbimize şükürler olsun.selam ve dua ile kalın selametle.

görüntüleri izlediğimde çok duygulandım ,paylaşımın icin Allah razı olsun kardeşim
inşaallah Rabbim bizleri de çağırırda gitmek nasip olur AMİN

defne_su
16-03-2008, 21:08
paylaşım için sağol allah razı olsun allah o mübarek yerleri görmeyi bütün kullarına nasibeylesin

KAAN ERDEM
16-03-2008, 22:21
amin.inşALLAH.selam ve dua ile kalın selametle.

paylaşım için sağol allah razı olsun allah o mübarek yerleri görmeyi bütün kullarına nasibeylesin

ysmnkaos
17-03-2008, 01:00
selamünaleyküm kaan abi...
bedenen burada olsakta, hissettirdiği maneviyatını ile insanı alıp götüren harika bir videoydu......
teşekkür ediyorum...
o mübarek yerlere gitmemiz duası ile...

ALLAHA EMANET OLUNUZ

KAAN ERDEM
17-03-2008, 01:03
aleykümselam değerli kardeşim.inşALLAH.selam ve dua ile kalın mevlama emanet olun.selametle.

selamünaleyküm kaan abi...

bedenen burada olsakta, hissettirdiği maneviyatını ile insanı alıp götüren harika bir videoydu......
teşekkür ediyorum...
o mübarek yerlere gitmemiz duası ile...

ALLAHA EMANET OLUNUZ

EBRARNISA
18-03-2008, 10:30
Selamüm aleyküm. sabahınız hayır gününüz bereketli olsun inşallah.
paylaşım için size nekadar dua etsim azdır. gönlümü , ruhumu , bedenimi alıp götürdünüz BEYTULLAH'a . hasterini çektiğim , kavuşma gününü bekledim beldeyi ziyaret ettim bu vesileyle. söylemek istediğim , ama kelimerle ifade edilemediğim öyle bir hal içindeyim ki :A ... tek söyleyebileceğim RABBİM her mü'mine nasip etsin ...

Bir zaman derdim ki: Yâ Rabbî neden
Bir daha istiyor, bir kere giden?
Meger bilemezmis, insan gitmeden;
Aldim cevabimi Beytullah''ta ben

bu eşsiz görüntüleri bizlerle paylaştığınız için MEVLAM razı olsun sizden. selam ve dua ile YARADAN'a emanet olun.

ferahhfeza
18-03-2008, 14:07
_______selamün

ferahhfeza
18-03-2008, 14:10
_______selamün aleyküm
özlemimizi bir nebzede olsa giderdiniz
rabbim oraya gitmeyi nasip etsin bizlere inşallah
hayırla kalın_______

KAAN ERDEM
18-03-2008, 14:22
aleykümselam amin..inşALLAH.selam ve dua ile kalın mevlama emanet olun.selametle.

Selamüm aleyküm. sabahınız hayır gününüz bereketli olsun inşallah.
paylaşım için size nekadar dua etsim azdır. gönlümü , ruhumu , bedenimi alıp götürdünüz BEYTULLAH'a . hasterini çektiğim , kavuşma gününü bekledim beldeyi ziyaret ettim bu vesileyle. söylemek istediğim , ama kelimerle ifade edilemediğim öyle bir hal içindeyim ki :A ... tek söyleyebileceğim RABBİM her mü'mine nasip etsin ...

Bir zaman derdim ki: Yâ Rabbî neden
Bir daha istiyor, bir kere giden?
Meger bilemezmis, insan gitmeden;
Aldim cevabimi Beytullah''ta ben

bu eşsiz görüntüleri bizlerle paylaştığınız için MEVLAM razı olsun sizden. selam ve dua ile YARADAN'a emanet olun.

KAAN ERDEM
18-03-2008, 14:23
aleykümselam amin..inşALLAH.selam ve dua ile kalın mevlama emanet olun.selametle.

_______selamün aleyküm
özlemimizi bir nebzede olsa giderdiniz
rabbim oraya gitmeyi nasip etsin bizlere inşallah
hayırla kalın_______

T.Nur
18-03-2008, 14:33
Güzel Bir Paylaşim Allah Razi Olsun Ikinci Göndrdiğiniz Linkte Acildi Bende Ilk Linkte Acamadim Emeğinize Sağlik Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile

KAAN ERDEM
18-03-2008, 14:35
selam ve dua ile kalın mevlama emanet olun.selametle.

Güzel Bir Paylaşim Allah Razi Olsun Ikinci Göndrdiğiniz Linkte Acildi Bende Ilk Linkte Acamadim Emeğinize Sağlik Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile

eminkms
18-03-2008, 23:54
sağol kardeşim allahrazı olsun.

vehabnas
20-03-2008, 13:55
wallahi söyleyecek tek bir sözüm varsana allah c.c senden razı olsun .birde seçtiğin ilahi çok güzel onun adresi ni yazarsan sevinirim allahemanet olun.

vehabnas
20-03-2008, 13:57
yüce rabbim oraları o mübarek yerleri görmeyi hepimize nasip etsin inşallah mevlüt kandiliniz mubarek olsun daha nice kandillere görmeyi nasip etsin inşllh

KAAN ERDEM
20-03-2008, 14:20
selam ve dua ile kalın selametle kardeşim.

sağol kardeşim allahrazı olsun.

KAAN ERDEM
20-03-2008, 14:21
mevlam razı olsun kardeşim.paylaşımı hazırlayan ben değilim.adresteki yerdeki diğer sayfaları gezer ve bakarsanız ulaşabilirsiniz.selam ve dua ile kalın mevlama ement olun selametle.

yüce rabbim oraları o mübarek yerleri görmeyi hepimize nasip etsin inşallah mevlüt kandiliniz mubarek olsun daha nice kandillere görmeyi nasip etsin inşllh

KAAN ERDEM
22-03-2008, 18:04
:A....................:A

turk8487
23-03-2008, 09:11
emeğin için teşekkürler 2007 nisan mayıs aylarında bende oralardaydım sayende tekrar gitmiş oldum gözlerim doldu ALLAH inşallah tekrar tekrar gitmek nasip etsin gidemeyen kardeşlerimizede inşallah gitmeyi nasip etsin

evla
23-03-2008, 09:15
emeğine sağlık çok mutlu oldum rabbim razı olsun

semos
23-03-2008, 09:59
Allah c.c. razı olsun,rabbim bana ve bütün müslüman kardeşlerime bu kutsal yerlere gitmeyi nasip eyler , ihsan eyler inşallah. anlık ta olsa gittik geldik vesile olduğunuz için mevlam razı olsun. selam ve dua ile kalın

hamdi_1961
23-03-2008, 10:19
ewt goruntu yok

tevhiteri
23-03-2008, 11:34
sa..allah razı olsun cenabı allah mümin kullarına nasib eder inşallah..a.e.o

KAAN ERDEM
23-03-2008, 12:20
amin.selam ve dua ile kalın selametle.

emeğin için teşekkürler 2007 nisan mayıs aylarında bende oralardaydım sayende tekrar gitmiş oldum gözlerim doldu ALLAH inşallah tekrar tekrar gitmek nasip etsin gidemeyen kardeşlerimizede inşallah gitmeyi nasip etsin

KAAN ERDEM
23-03-2008, 12:20
mevlam razı olsun selam ve dua ile kalın selametle.

emeğine sağlık çok mutlu oldum rabbim razı olsun

KAAN ERDEM
23-03-2008, 12:21
inşaALLAH.amin.selam ve dua ile kalın selametle.

Allah c.c. razı olsun,rabbim bana ve bütün müslüman kardeşlerime bu kutsal yerlere gitmeyi nasip eyler , ihsan eyler inşallah. anlık ta olsa gittik geldik vesile olduğunuz için mevlam razı olsun. selam ve dua ile kalın

KAAN ERDEM
23-03-2008, 12:22
aleykümselam selam ve dua ile .......

sa..allah razı olsun cenabı allah mümin kullarına nasib eder inşallah..a.e.o

KAYAR
26-03-2008, 08:10
Cok Güzel Allah Her Müslümana Nasip Etsin Insallah

berat05
26-03-2008, 09:14
Selamün Aleyküm

Kaan Kardeşim Bu linki bulupta buraya formu açtığıniçin senden ,Ve bu videoyu çeken o zattan Allah binlerce kez Razı olsun...
EMEK VERDİĞİNİZ İÇİN,BİZE GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN.

BİRAZ ÖNCE İZLEME FIRSATI NASİP OLDU.AMA SESİNİ AÇAMADIM İŞYERİNDE OLDUĞUM İÇİN.
AKŞAM TEKRAR İZLEYECEĞİM.GÖRÜPTE HEYECANLANMAMAK ELDE DEĞİL..GÖZYAŞLARIMA ENGEL OLMAK ÇOK ZOR.
Tüm müslüman kardeşlerimize nasip olur oralara gitmek.

ALLAH RAZI OLSUN TEKRAR..

Rüyam3
26-03-2008, 12:56
Selamün Aleyküm
Kaan kardeşim Allah c.c. senden razı olsun bizim paylaştığın için çok duygulandım İnşallah Rabbim bizlere de oraya gitmeyi nasip eder oraya gidemesekte sayende gitmiş gibi oldum çok ama çok duygulandım ne güzel yer her gün izlesem bıkmam doyamam oranın tadına:A sağol Allah c.c. razı olsun
Selam ve dua ile kal

KAAN ERDEM
26-03-2008, 18:25
selam ve dua ile .......

Cok Güzel Allah Her Müslümana Nasip Etsin Insallah

KAAN ERDEM
26-03-2008, 18:27
aleykümselam abla.bu samimi ve içten duana amin..amin...amin...mevla razı olsun selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun selametle inşaALLAH....

Selamün Aleyküm

Kaan Kardeşim Bu linki bulupta buraya formu açtığıniçin senden ,Ve bu videoyu çeken o zattan Allah binlerce kez Razı olsun...
EMEK VERDİĞİNİZ İÇİN,BİZE GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN.

BİRAZ ÖNCE İZLEME FIRSATI NASİP OLDU.AMA SESİNİ AÇAMADIM İŞYERİNDE OLDUĞUM İÇİN.
AKŞAM TEKRAR İZLEYECEĞİM.GÖRÜPTE HEYECANLANMAMAK ELDE DEĞİL..GÖZYAŞLARIMA ENGEL OLMAK ÇOK ZOR.
Tüm müslüman kardeşlerimize nasip olur oralara gitmek.

ALLAH RAZI OLSUN TEKRAR..

KAAN ERDEM
26-03-2008, 18:28
aleykümselam kardeşim.inşaALLAH.amin.selam ve dua ile kalın selametle ALLAH cc emanet olun.hayırlı akşamlar.....

Selamün Aleyküm
Kaan kardeşim Allah c.c. senden razı olsun bizim paylaştığın için çok duygulandım İnşallah Rabbim bizlere de oraya gitmeyi nasip eder oraya gidemesekte sayende gitmiş gibi oldum çok ama çok duygulandım ne güzel yer her gün izlesem bıkmam doyamam oranın tadına:A sağol Allah c.c. razı olsun
Selam ve dua ile kal

yaralı kalp
28-03-2008, 00:13
ALLAH cümlemize nasip eder inşallah paylaşımın için teşekkürler allah razı olsun senden allah'a emanet ol kardeşim

KAAN ERDEM
28-03-2008, 06:03
selam ve dua ile kalın selametle ALLAH cc emanet olun.hayırlı cumalar kardeşim.....

ALLAH cümlemize nasip eder inşallah paylaşımın için teşekkürler allah razı olsun senden allah'a emanet ol kardeşim

mümine
01-04-2008, 11:44
ellerinize sağlık ALLAH celle celaluhu ve celle şanuhu sizlerden her daim razı olsun çok güzeldi devamını bekleriz İNŞAALLAH tekrar tekrar ellerine sağlık RABBım hepimize o mubarek yerleri görebilmeyi nasip etsin İNŞAALLAH...

KAAN ERDEM
01-04-2008, 13:44
mevlam razı olsun.bizlere bu emeği ulaştırandan ve çekenden ALLAH cc razı olsun.selam ve dua ile kalın selametle.

ellerinize sağlık ALLAH celle celaluhu ve celle şanuhu sizlerden her daim razı olsun çok güzeldi devamını bekleriz İNŞAALLAH tekrar tekrar ellerine sağlık RABBım hepimize o mubarek yerleri görebilmeyi nasip etsin İNŞAALLAH...

berat05
04-04-2008, 08:15
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM

BU FORMU ARADA YUKARILARA ÇIKARACAĞIM İZNİNİZ OLURSA.

BEN HER SABAH İZLİYORUM VE DOYMUYORUM BU AŞK BAŞKAYMIŞ KAAN KARDEŞ

HERKES İZLEMELİ DEĞİL Mİ:H

KAAN ERDEM
04-04-2008, 15:12
aleykümselam kıymetli büyüğüm.mevlam razı olsun abla.inşaALLAH oralara gitmeye,tekrar tekrar görmeyi ALLAH cc bizlere nasip kısmet etsin.selam ve dua ile kalın selametle.

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM

BU FORMU ARADA YUKARILARA ÇIKARACAĞIM İZNİNİZ OLURSA.

BEN HER SABAH İZLİYORUM VE DOYMUYORUM BU AŞK BAŞKAYMIŞ KAAN KARDEŞ

HERKES İZLEMELİ DEĞİL Mİ:H

Kardelen..
04-04-2008, 15:18
çok güzel çekmişler bendende kabe görüntüsü var kendim çektim biraz yamuk çekmişim ekleyebilirsem bende ekleyim inşAllah
paylaşımın için sağol Allah razı olsun..

KAAN ERDEM
04-04-2008, 15:24
bekliyoruz inşaALLAH.selam ve dua ile kalın selametle.

çok güzel çekmişler bendende kabe görüntüsü var kendim çektim biraz yamuk çekmişim ekleyebilirsem bende ekleyim inşAllah

berat05
04-04-2008, 15:31

BENDE BEKLİYORUM MUTLAKA :H

berat05
04-04-2008, 22:53

SELAMÜN ALEYKÜM :H

cennet yolcusu
05-04-2008, 00:09
SELAMÜN ALEYKÜM EMEĞİNİZE SAĞLIK RABBİM RAZI OLSUN ORALARA GİDİP GÖRMEK NASİP ETSİN RABBİME EMANET OLUN

KAAN ERDEM
05-04-2008, 00:11
aleykümselam sayın kardeşim duanıza amin diyorum.selam vedua ile kalın selametle inşaALLAH.

SELAMÜN ALEYKÜM EMEĞİNİZE SAĞLIK RABBİM RAZI OLSUN ORALARA GİDİP GÖRMEK NASİP ETSİN RABBİME EMANET OLUN

@ebruli
05-04-2008, 03:46
ALLAH razi olsun sizden.emeginize saglik.
izleyipte etkilenmemek mumkun degil:A
yuce RABBIM bizlerede nasip etsin,o mubarek yerleri ziyaret etmeyi.:A

KAAN ERDEM
05-04-2008, 05:18
mevlam emeği geçenlerden razı olsun.amin.inşaALLAH.selam ve dua ile kalın selametle.

ALLAH razi olsun sizden.emeginize saglik.
izleyipte etkilenmemek mumkun degil:A
yuce RABBIM bizlerede nasip etsin,o mubarek yerleri ziyaret etmeyi.:A

berat05
06-04-2008, 19:47
SELAMÜN ALEYKÜM :H

KAAN ERDEM
06-04-2008, 19:49
:evetselamına ben aleykümselam diyorum değerli büyüğüm.:H

berat05
08-04-2008, 08:04

selamün aleyküm:H

berat05
14-04-2008, 01:52
Selamün Aleyküm:H

izlemeye doyum olmuyor :G

KAAN ERDEM
14-04-2008, 01:56
aleykümselam ablacım.haklısınız.bende sÜrekli izliyor ve dinliyorum.ALLAH cc en kısa zamanda cümlemize nasip,kısmet,ihsan eylesin inşaALLAH.selam ve dua ile kalın hayırlı ve bereketli geceler olsun.selametle kalın inşaALLAH.

MENEKŞEM
14-04-2008, 02:06
esselamualeykum kardeşlerim nasılsınız iyisnizdir inşallah gec oldu vakıt gercı ama olsun yınede bı hal hatır sorayım dedım RABBİME EMANETSİNİZ..

KAAN ERDEM
14-04-2008, 02:12
aleykümselam kardeşim.cümlemiz adına selamınızı benim paylaşımıma yazdığınız için ben alıyorum.

selam ve dua ile kalın hayırlı ve bereketli geceler olsun inşaALLAH.selametle.

berat05
14-04-2008, 15:34
SELAMÜN ALEYKÜM:H

KAAN ERDEM
16-04-2008, 16:46
aleykümselam.değerli ablacım.ALLAH cc razı olsun.cümlemize nasip,kısmet,ihsan eylesin.selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun selametle.

Rüyam3
16-04-2008, 16:52
Selamün Aleyküm

Kaan kardeşim Allah c.c. senden razı olsun sayende çok güzel bir site daha buldum bu forum sayesinde ne güzel konular var, dualar var, her girdiğimde hep bişeyler öğreniyorum ve kulaklarını çınlatıyorum:D "Allah c.c. razı olsun Kaan kardeşimden yoksa bu siteyi nerden bulurdum" diyorum işde sen ve senin gibiler bizlerehep örnek oluyosunuz Allah c.c. razı olsun sağol Allah c.c. emanet ol selametle

KAAN ERDEM
16-04-2008, 17:02
aleykümselam kıymetli kardeşim.ALLAH cc razı olsun.selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun hayırlı ve bereketli günler olsun inşaALLAH.selametle.

Selamün Aleyküm

Kaan kardeşim Allah c.c. senden razı olsun sayende çok güzel bir site daha buldum bu forum sayesinde ne güzel konular var, dualar var, her girdiğimde hep bişeyler öğreniyorum ve kulaklarını çınlatıyorum:D "Allah c.c. razı olsun Kaan kardeşimden yoksa bu siteyi nerden bulurdum" diyorum işde sen ve senin gibiler bizlerehep örnek oluyosunuz Allah c.c. razı olsun sağol Allah c.c. emanet ol selametle

berat05
16-04-2008, 17:12
selamün aleyküm KAAN kardeşim:H

BU LİNKİ SİTEYE KOYSAM BU MAHSURU OLURMU?

SORMADAN KOYMAK İSTEMEDİM

selamün Aleyküm

zerdali
16-04-2008, 20:35
:ASELAMÜN ALEYKÜM KAAN KARDEŞİM ALLAH(C.C.)SENDEN RAZI OLSUN RABBİM NE MURADIN VARSA VERSİN İNŞAALLAH.BEYTULLAH'A GİTMEK NASİP OLMADI AMA KENDİMİ ORADA GİBİ HİSSETTİM. MEVLAM İNŞAALLAH HEPİMİZE GİTMEYİ,LAYIKIYLA İBADETİMİZİ YAPMAYI NASİP ETSİN:ARAHMAN'A EMANET OLUN.SELAM VE DUA İLE.....

berat05
16-04-2008, 23:47
selamün aleyküm

linki aldım bilginiz olsun

KAAN ERDEM
17-04-2008, 14:09
Aleykümselam ablacım.sanırım olmaz.kaynak olarak ait olduğu yer belirtilmiş ise.selam ve dua ile kalın selametle.

selamün aleyküm KAAN kardeşim:H

BU LİNKİ SİTEYE KOYSAM BU MAHSURU OLURMU?

SORMADAN KOYMAK İSTEMEDİM

selamün Aleyküm

KAAN ERDEM
17-04-2008, 14:10
aleykümselam.amin.kardeşim.inşaALLAH.selam ve dua ile kalın selametle.

:ASELAMÜN ALEYKÜM KAAN KARDEŞİM ALLAH(C.C.)SENDEN RAZI OLSUN RABBİM NE MURADIN VARSA VERSİN İNŞAALLAH.BEYTULLAH'A GİTMEK NASİP OLMADI AMA KENDİMİ ORADA GİBİ HİSSETTİM. MEVLAM İNŞAALLAH HEPİMİZE GİTMEYİ,LAYIKIYLA İBADETİMİZİ YAPMAYI NASİP ETSİN:ARAHMAN'A EMANET OLUN.SELAM VE DUA İLE.....

meltem
17-04-2008, 14:20
Selamunaleyküm Allah razı olsun rabbim oralara gitmeyi nasip etsin inşllh bu yıl annem ve babamın isimleri çıkmış bende onlarla gitmeyi çok isterdim:A
rabbim izin verirse onlar gidicekler ..Allah herkeze nasip etsin inşllh

KAAN ERDEM
17-04-2008, 14:22
aleykümselam kardeşim.amin.inşaALLAH cümlemiz için.anne ve babacığınız için ne büyük bir mutluluk ve nasip.ALLAH cc hayırlısı ile gedip gelmelerini nasip,kısmet ve ihsan eylesin kardeşim.

selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun selametle.

Selamunaleyküm Allah razı olsun rabbim oralara gitmeyi nasip etsin inşllh bu yıl annem ve babamın isimleri çıkmış bende onlarla gitmeyi çok isterdim:A
rabbim izin verirse onlar gidicekler ..Allah herkeze nasip etsin inşllh

hilaynur_1986
17-04-2008, 14:56
çok çok güzeldı ALLAH RAZI olsun rabbime emanetsın ins selam ve dua ile

KAAN ERDEM
17-04-2008, 15:41
selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun selametle.

çok çok güzeldı ALLAH RAZI olsun rabbime emanetsın ins selam ve dua ile

berat05
22-04-2008, 00:44

selamün aleyküm

berat05
25-04-2008, 08:12

:evetMUTLAKA İZLEMELİSİNİZ

smhsmh
25-04-2008, 09:47
ben bulamadım kaçıncı sayfada link

berat05
25-04-2008, 09:56
ben bulamadım kaçıncı sayfada link

selamün aleyküm

ilk sayfaya bakın kardeşim..
1.mesaj GİZLİ KAMERAYLA BEYTULLAHI GEZELİM o linki tıklatacaksınız

smhsmh
25-04-2008, 09:58
çok güzel yaa teşekkürler

kub42
25-04-2008, 10:20
Olağanüstü harikaydı,

Benimde mehrimde yazılı "hacca götürmek" inşallah Rabbim ömür verir ve kısmet de olrsa oraları görürüz.

Selametle.

KAAN ERDEM
25-04-2008, 19:30
selam ve dua ile kalın kardeşim.selametle.

çok güzel yaa teşekkürler

KAAN ERDEM
25-04-2008, 19:31
amin.inşaALLAH kardeşim.selametle kalın.

Olağanüstü harikaydı,

Benimde mehrimde yazılı "hacca götürmek" inşallah Rabbim ömür verir ve kısmet de olrsa oraları görürüz.

Selametle.

derskolik57
26-04-2008, 15:56
allah razı olsun kardesim

ESİLA NUR
26-04-2008, 16:01
ALLAH EMEK HARCAYAN HERKESTEN RAZI OLSUN

KAAN ERDEM
26-04-2008, 19:04
inşaALLAH kardeşim.selametle kalın

allah razı olsun kardesim

KAAN ERDEM
26-04-2008, 19:05
inşaALLAH kardeşim.selametle kalın

ALLAH EMEK HARCAYAN HERKESTEN RAZI OLSUN

berat05
28-04-2008, 10:22

selamün aleyküm :H

berat05
10-05-2008, 12:09

hafizkiz
11-05-2008, 20:16
aaaaaaaaaaaa izledim ya çok güzel ALLAH RAZI OLSUN KAAN ABİ
MEWLAM CÜMLEMİZE TEKRAR TEKRAR GİTMEYİ NASİB ETSİN
YA BU KONU AÇILALI ÇOK OLMUŞ AMMA BN YENİ GÖRÜYOM(NE TUHAF:]):H

KAAN ERDEM
11-05-2008, 21:56
amin.inşaALLAH kardeşim.selametle kalın hayırlı ve bereketli akşamlar olsun.

aaaaaaaaaaaa izledim ya çok güzel ALLAH RAZI OLSUN KAAN ABİ
MEWLAM CÜMLEMİZE TEKRAR TEKRAR GİTMEYİ NASİB ETSİN
YA BU KONU AÇILALI ÇOK OLMUŞ AMMA BN YENİ GÖRÜYOM(NE TUHAF:]):H

berat05
12-05-2008, 17:58

Emek harcayandan Allah(c.c.) razı olsun :H

srknzdmr
16-05-2008, 23:49
Allah razı olsun amin Rabbim cümlemize nasip etsin..

Selam ve Dua İle B)

KAAN ERDEM
17-05-2008, 12:42
amin.selametle kalın kardeşim.

Allah razı olsun amin Rabbim cümlemize nasip etsin..

Selam ve Dua İle B)

tufan_78
19-05-2008, 03:49
Allah razı olsun..Mevlam cumle ummet-ı Muhammed'e oralara gitmeyı nasıp etsin ınşallah.

müslim88
19-05-2008, 04:02
AMİN Allah razı olsun kardeşim

turkislam54
19-05-2008, 04:38
Allah Razi Olsun Kardesim Kabe Yi Ilk Defa Bu Sekilde Yakindan Gördüm Umarim Gitmek Hepimize Nasip Olur Selametle

KAAN ERDEM
19-05-2008, 12:14
amin.selametle kalın kardeşim.inşaALLAH.

Allah razı olsun..Mevlam cumle ummet-ı Muhammed'e oralara gitmeyı nasıp etsin ınşallah.

KAAN ERDEM
19-05-2008, 12:14
selametle kalın kardeşim.

AMİN Allah razı olsun kardeşim

KAAN ERDEM
19-05-2008, 12:15

Allah Razi Olsun Kardesim Kabe Yi Ilk Defa Bu Sekilde Yakindan Gördüm Umarim Gitmek Hepimize Nasip Olur Selametle

fani0945
20-05-2008, 11:58
Bu paylaşım için Allah razı olsun.

xxmirimxx
20-05-2008, 12:23
bu güzel ve kıymetli paylaşım için teşekkür ederim. dilerim allahtan hepimize o mubarek yerlere gitmeye bizede nasib etsin.allah razı olsun....

KAAN ERDEM
20-05-2008, 19:34
selametle kalın kardeşim.inşaALLAH.

Bu paylaşım için Allah razı olsun.

KAAN ERDEM
20-05-2008, 19:35

bu güzel ve kıymetli paylaşım için teşekkür ederim. dilerim allahtan hepimize o mubarek yerlere gitmeye bizede nasib etsin.allah razı olsun....

İMAM-HATİP'Lİ
20-05-2008, 22:23
sağol kaan kardeş güzel paylaşım

KAAN ERDEM
20-05-2008, 22:29
selametle kalın kardeşim.inşaALLAH.

sağol kaan kardeş güzel paylaşım

berat05
27-05-2008, 00:34

berat05
07-06-2008, 10:05
allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed(s.a.v.)

berat05
09-07-2008, 14:16
itibarhaber - haberin gerçek yüzü - gizli kamera ile beytullah'ı gezelim (http://www.itibarhaber.com/content/view/5330/400/)

mevlam cümlemize tekrar tekrar gitmeyi ihsan,nasip,kısmet etsin.hakkı ile yaşayana selamünaleyküm.

buralari hak etmek için ne yapiyoruz..... Neredeyiz...

senokli
09-07-2008, 14:25
teşekkürler

dinci
09-07-2008, 14:40
selamün aleyküm kaan kardeşim RABBİM CC hepimize gidip görmeyi nasip etsin inşallah emeyine sağlık ALLAHA CC emanet ol

KAAN ERDEM
09-07-2008, 15:57
aleykümselam abla.selam ve dua ile kalın selametle.

selamün aleyküm kaan kardeşim RABBİM CC hepimize gidip görmeyi nasip etsin inşallah emeyine sağlık ALLAHA CC emanet ol

HEVES
09-07-2008, 16:15
s.a
Çok güzel bir görüntü kardeşimm Allah razı olsun...
Rabbim inşAllah benim gibi çok isteyenlerede nasip eder tez zamanda kutsal topraklara gitmeyi...

KAAN ERDEM
09-07-2008, 16:17
aleykümselam kardeşim.amin.inşaALLAH.ALLAH celle celalühu cümlemizi gitmeyi,gidenlerede tekrar tekrar nasiplenmeyi nasip,kısmet ihsan eylesin.

selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim selametle.

s.a
Çok güzel bir görüntü kardeşimm Allah razı olsun...
Rabbim inşAllah benim gibi çok isteyenlerede nasip eder tez zamanda kutsal topraklara gitmeyi...

Hiç
09-07-2008, 16:47
RABBİM razı olsun bu güzel ve anlamlı paylaşım için...ALLAH sizi cennetliklerden eylesin..gerçekten çok duygulandım izlerken...ALLAH oraları görmeyi bana ve bütün isteyenlere nasip eder inşaALLAH..

ayşe ikbal
09-07-2008, 16:47
Emeğinize yüreğinize sağlık kardeşim
Allah cc. ebeden daimen razı olsun
Selam ve Dua ile...

sonayg
09-07-2008, 16:59
s.a Allah razı olsun

KAAN ERDEM
09-07-2008, 23:49
amin.inşaALLAH.selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim selametle.

RABBİM razı olsun bu güzel ve anlamlı paylaşım için...ALLAH sizi cennetliklerden eylesin..gerçekten çok duygulandım izlerken...ALLAH oraları görmeyi bana ve bütün isteyenlere nasip eder inşaALLAH..

KAAN ERDEM
09-07-2008, 23:49
aleykümselam kardeşim.selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim selametle.

s.a Allah razı olsun

KAAN ERDEM
09-07-2008, 23:50
selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim selametle.

Emeğinize yüreğinize sağlık kardeşim
Allah cc. ebeden daimen razı olsun
Selam ve Dua ile...

berat05
10-07-2008, 08:02
Rabbim c.c. tüm müslümanlara nasip eylesin inşallah

nevin2007
10-07-2008, 09:17
ellrinize saglık kardeşim çok güzeldi iihşallah mevlam o kutsal yerlere gitmek nasip etsin.hayırlı günler.

KAAN ERDEM
10-07-2008, 12:00
amin.inşaALLAH.selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim selametle.

ellrinize saglık kardeşim çok güzeldi iihşallah mevlam o kutsal yerlere gitmek nasip etsin.hayırlı günler.

zeytin84
10-07-2008, 12:10
s.a çok güzelllll tşklerr

KAAN ERDEM
10-07-2008, 12:15
aleykümselam.selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli günler olsun kardeşim selametle.

s.a çok güzelllll tşklerr

ZeyneP-m
10-07-2008, 17:22
paylaşimlariniz Için Rabbim Razi Olsun Kaan kardesım
Selam Ve Daimi Dua Ile....

KAAN ERDEM
11-07-2008, 00:26
selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli geceler olsun kardeşim selametle.

paylaşimlariniz Için Rabbim Razi Olsun Kaan kardesım
Selam Ve Daimi Dua Ile....

berat05
24-07-2008, 01:22

KAAN ERDEM
24-07-2008, 01:28
aleykümselam kıymetli ablamız.hoş geldiniz.ALLAH celle celalüha emanet olunuz.selam ve yürekten samimi dualarımla.selametle.

berat05
31-07-2008, 08:28
aleykümselam kıymetli ablamız.hoş geldiniz.ALLAH celle celalüha emanet olunuz.selam ve yürekten samimi dualarımla.selametle.

tekrar hoşbulduk değerli kardeşim..Allah'a c.c. emanet olunuz

mevlam cümlemize tekrar tekrar gitmeyi ihsan,nasip,kısmet etsin.hakkı ile yaşayana

berat05
01-08-2008, 22:48

kırıkkalp
02-08-2008, 17:51
SELAMÜNALEYKÜM ALLAH RAZI OLSUN çok güzel..

mervenur1
02-08-2008, 18:20
çok guzeldı kardesım emegıne saglık allah razı olsun

berat05
02-08-2008, 21:38

berat05
07-08-2008, 23:34
Allahümme salli ala seyidina Muhammedin Ve ala Ali seyyidina Muhammed (s.a.v.)

berat05
08-08-2008, 15:10

berat05
12-08-2008, 13:39

berat05
19-08-2008, 08:29

berat05
26-08-2008, 08:23

elifffff
28-08-2008, 01:31
rabbim razı olsun,o kadar çok güzeldiki...
rabbim inşallah gitmeyi naip eder birgün...
selametle

berat05
28-08-2008, 07:20
sübhanallah
elhamdülillah
Allahü ekber

uzeyr
28-08-2008, 21:17
itibarHaber - Haberin Gerçek Yüzü - Gizli Kamera ile Beytullah'ı gezelim (http://www.itibarhaber.com/content/view/5330/400/) (http://www.itibarhaber.com/content/view/5330/400/)

ve aleyküm selam güzel kardeşim Allahcc sizden razı olsun..
Rabbim cümlemize o güzel Kabe-i Şerifi görmeyi kutsal topraklara gitmeyi nasip eylesin.Amin.
Rabbim emeği geçen kardeşlerimden razı olsun..
selam ve dua ile..
selamün aleyküm..

KAAN ERDEM
28-08-2008, 21:24
inşaALLAH kardeşim amin.

rabbim razı olsun,o kadar çok güzeldiki...
rabbim inşallah gitmeyi naip eder birgün...
selametle

aleykümselam kıymetli kardeşim.
amin inşaALLAH.selam ve yürekten samimi dualarımla hayırla kalınız kardeşim.

ve aleyküm selam güzel kardeşim Allahcc sizden razı olsun..
Rabbim cümlemize o güzel Kabe-i Şerifi görmeyi kutsal topraklara gitmeyi nasip eylesin.Amin.
Rabbim emeği geçen kardeşlerimden razı olsun..
selam ve dua ile..
selamün aleyküm..

vaktileyl
28-08-2008, 21:36
aminn allah razı olsun tekrar tekrar hac ve umreler nasip etsinn

KAAN ERDEM
28-08-2008, 21:47

aminn allah razı olsun tekrar tekrar hac ve umreler nasip etsinn

gitarro
29-08-2008, 17:57
Allah razı olsun kardeşim

KAAN ERDEM
29-08-2008, 18:00

Allah razı olsun kardeşim

elifimbenim(MERHUME)
29-08-2008, 18:19

selamün aleyküm kardesim benim bir sorum var ben resim eklemek istiyorum ama bir turlu beceremiyorum:a33: yardimci olurmusunuz allaha emanet olun

KAAN ERDEM
29-08-2008, 18:31
http://forum.islamiyet.gen.tr/tanisma-kosesi/56947-yardim-resim-yukleme.html

aleykümselam kardeşim yukarıdaki linkte açıklama mevcut.kolay gelsin.

selamün aleyküm kardesim benim bir sorum var ben resim eklemek istiyorum ama bir turlu beceremiyorum:a33: yardimci olurmusunuz allaha emanet olun

Hasıl ı Kelam
30-08-2008, 11:17
Selamün Aleyküm;
Ben İlk defa Kabe yi görünce heycanlandım..İnşAllah bize de canlı görmek nasip olur..
Allah(c.c) haberi yapanlardanda burda paylaşanlardanda razı olsun..

berat05
02-09-2008, 06:00
B) sübhanallah elhamdülillah allahüekber B)

Rüyam3
02-09-2008, 14:48
Selamün Aleyküm

Link açılmıyor iki gündür o siteyede giremiyorum bilginiz var mı? merak ettim

KAAN ERDEM
02-09-2008, 15:14
aleykümselam ALLAH celle celalühu razı olsun.

rüyam3 kardeşim bende siz gibi bilmiyorum sorun nedir:a33:.selametle kalınız inşaALLAH.

Selamün Aleyküm;
Ben İlk defa Kabe yi görünce heycanlandım..İnşAllah bize de canlı görmek nasip olur..
Allah(c.c) haberi yapanlardanda burda paylaşanlardanda razı olsun..

B) sübhanallah elhamdülillah allahüekber B)

Selamün Aleyküm

Link açılmıyor iki gündür o siteyede giremiyorum bilginiz var mı? merak ettim

berat05
02-09-2008, 17:29
selamün aleyküm Kaan Kardeşim

bende 2 gündür giremiyordum.sanırım yine kötü eller iş peşinde
linki tıklattığımızda bu uyarı çıkıyor

itibarHaber, Allah'sız müslümanların samimiyetsizliklerinden dolayı geçici olarak kapanmıştır! (düşmanı güldürecek iş yapmayız, bundan sebep geçici olarak inşallah)

Rüyam3
02-09-2008, 17:45
selamün aleyküm Kaan Kardeşim

bende 2 gündür giremiyordum.sanırım yine kötü eller iş peşinde
linki tıklattığımızda bu uyarı çıkıyor

itibarHaber, Allah'sız müslümanların samimiyetsizliklerinden dolayı geçici olarak kapanmıştır! (düşmanı güldürecek iş yapmayız, bundan sebep geçici olarak inşallah)

Aleyküm Selam Ablam,

o yazı bugün yeni kondu gündüz girdiğimde yoktu çok üzüldüm inşaAllah kısa zamanda açılır.

elifimbenim(MERHUME)
03-09-2008, 01:07
[/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img395/unbenanntyy2.png/1/"]http://img395.imageshack.us/img395/unbenanntyy2.png/1/w438.png (http://imageshack.us) selamün aleyküm kardeslerim sizlere bu resmi :a12:güstermek istedim canim peygamberimizin kabri belki bununla avunuruz bakamadigimiz ogizli kamara yerine allaha emanet olun

elifimbenim(MERHUME)
03-09-2008, 01:10
http://forum.islamiyet.gen.tr/tanisma-kosesi/56947-yardim-resim-yukleme.html

aleykümselam kardeşim yukarıdaki linkte açıklama mevcut.kolay gelsin.
selamün aleyküm kaan kardesim benim bir ricam daha var ben yani konu acmak istiyorum ama nedendir bir türlü nerede idi bulamiyorum heryere baktim nereyi tikliyorduk bana yardimci olurmusunuz ayriyeten resim eklemek icin yardiminizdan dolayi tesekkur ederim allah razi olsun simdi kolaylikla eklame yapabiliyorum allaha emanet olun:a35:

KAAN ERDEM
03-09-2008, 01:21
profil bilgilerinin olduğu kısmın altında ''konu başlıklarınız''var oradan bakabilirsiniz.selamünlaeyküm kardeşim.

selamün aleyküm kaan kardesim benim bir ricam daha var ben yani konu acmak istiyorum ama nedendir bir türlü nerede idi bulamiyorum heryere baktim nereyi tikliyorduk bana yardimci olurmusunuz ayriyeten resim eklemek icin yardiminizdan dolayi tesekkur ederim allah razi olsun simdi kolaylikla eklame yapabiliyorum allaha emanet olun:a35:

MyKaBuS
03-09-2008, 01:23
KAAN Abi Sitede Beleyna İsimli Bi ÜYe Var Herkese Hakaret Ediyor
Resmini Avatar Yapmış
Msn Paylaşımında Bulunuyor...
Valla Biz Cevap Vermekten Usandık Abi
Banlarsan Seviniriz...
Kolay Gelsin

Rüyam3
03-09-2008, 14:07
http://img395.imageshack.us/img395/7218/unbenanntyy2.png (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/unbenanntyy2.png/1/w438.png (http://g.imageshack.us/img395/unbenanntyy2.png/1/) selamün aleyküm kardeslerim sizlere bu resmi :a12:güstermek istedim canim peygamberimizin kabri belki bununla avunuruz bakamadigimiz ogizli kamara yerine allaha emanet olun

Aleyküm Selam

-RESİM PEYGAMBER EFENDİMİZ(S.A.V)'İN KABİR RESMİ DEĞİL..
-HZ.MEVLANA'NIN KABRİNİN RESMİDİR.

KAAN ERDEM
03-09-2008, 15:47
sayın rüyam3 kardeşim konuya bilgi olarak uyarınızdan dolayı t.ederim ALLAH celle celalühu razı olsun.kaynak kesin ve net değildir.bu konuyu bende siz gibi biliyorum olmadığıdır.

sayın ''elifimbenim'' kardeşim konu hakkında kaynağımız kesin ve tam değildir yukarıda ifade edilen gibi sizde avatar olarak kullanmaz iseniz hayırlı olacaktır.bir çok kimse bu resme o niyetle bakar ve hafızalarında yer eder ise sebep ve vesile olmaktan ötürü vebal alırız.konuyu kardeşlerinizin hayırlı bir ikazı olarak kabul ederseniz bizide sevindirirsiniz selametle kalın kardeşim.

Metekaan
07-09-2008, 02:48
malasef izleyemedim. kardeşim.

KAAN ERDEM
07-09-2008, 02:51
link'in bağlı olduğu site üzücü bir sebepten dolayı şu an off durumdadır.inşaALLAH açılınca izlersiniz.mevlam sizlere bizlere cümlemize oralara gitmeyi,gidenleride defalarca gidip gelmeyi nasip etsin.

selametle kalınız kardeşim.

malasef izleyemedim. kardeşim.

elifimbenim(MERHUME)
08-09-2008, 04:35
sayın rüyam3 kardeşim konuya bilgi olarak uyarınızdan dolayı t.ederim ALLAH celle celalühu razı olsun.kaynak kesin ve net değildir.bu konuyu bende siz gibi biliyorum olmadığıdır.

sayın ''elifimbenim'' kardeşim konu hakkında kaynağımız kesin ve tam değildir yukarıda ifade edilen gibi sizde avatar olarak kullanmaz iseniz hayırlı olacaktır.bir çok kimse bu resme o niyetle bakar ve hafızalarında yer eder ise sebep ve vesile olmaktan ötürü vebal alırız.konuyu kardeşlerinizin hayırlı bir ikazı olarak kabul ederseniz bizide sevindirirsiniz selametle kalın kardeşim. selamün aleyküm kaan kardesim bende internetden aldim cok özür dilerim bilmiyordum cok sevindim ve bunu kardeslerimle paylasmak istedim kusura bakmayin birde benim avatari su bir hafta icinde degistiremem ben baska yerdeyim ve resimlerim benim bilgisayarda bir mahsuru yoktur insallah uyarilariniz icin tekrar tesekkür ederim rüyam 3kardesim siz eminsiniz insallah hz, mevlanaya ait olduguna dair bizleri ikaz etdigin icin sanada tesekkür ederim hepiniz allaha emanet olun

KAAN ERDEM
08-09-2008, 05:06
aleykümselam kardeşim.inşaALLAH.selametle kalınız.

selamün aleyküm kaan kardesim bende internetden aldim cok özür dilerim bilmiyordum cok sevindim ve bunu kardeslerimle paylasmak istedim kusura bakmayin birde benim avatari su bir hafta icinde degistiremem ben baska yerdeyim ve resimlerim benim bilgisayarda bir mahsuru yoktur insallah uyarilariniz icin tekrar tesekkür ederim rüyam 3kardesim siz eminsiniz insallah hz, mevlanaya ait olduguna dair bizleri ikaz etdigin icin sanada tesekkür ederim hepiniz allaha emanet olun

KAAN ERDEM
08-09-2008, 05:06
aleykümselam kardeşim.inşaALLAH.selametle kalınız.

selamün aleyküm kaan kardesim bende internetden aldim cok özür dilerim bilmiyordum cok sevindim ve bunu kardeslerimle paylasmak istedim kusura bakmayin birde benim avatari su bir hafta icinde degistiremem ben baska yerdeyim ve resimlerim benim bilgisayarda bir mahsuru yoktur insallah uyarilariniz icin tekrar tesekkür ederim rüyam 3kardesim siz eminsiniz insallah hz, mevlanaya ait olduguna dair bizleri ikaz etdigin icin sanada tesekkür ederim hepiniz allaha emanet olun

Metekaan
08-09-2008, 05:38
inşallah nasip olurda açılırsa izleme imkanı buluruz tekrar eline sağlık. kardeşim

Rüyam3
23-10-2008, 15:50
Selamün Aleyküm

itibar haber inşaAllah yarın (24/10/2008) açılıcak ve kaldığı yerden devam edicek bizde bol bol yararlanıcaz inşaAllah...

KAAN ERDEM
23-10-2008, 18:12
aleykümselam kardeşim.

hayırlı bir haber olmuş selametle kalınız selamünaleyküm.

Selamün Aleyküm

itibar haber inşaAllah yarın (24/10/2008) açılıcak ve kaldığı yerden devam edicek bizde bol bol yararlanıcaz inşaAllah...

-ŞEB-İ ARUS-
24-10-2008, 22:50
bugun acılıyordu ya niye acılmadı tekrar acılış diyo anlamadım ben
biliyormusnuz neden acılmadıgını??

mervenur1
24-10-2008, 22:51
bugun acılıyordu ya niye acılmadı tekrar acılış diyo anlamadım ben
biliyormusnuz neden acılmadıgını??

aylin acılmadı mı ben cok gezdım acılması lazım neden acaba

-ŞEB-İ ARUS-
24-10-2008, 22:52
aylin acılmadı mı ben cok gezdım acılması lazım neden acaba

hayır acılmadı bende tekrar acılış 24 10 2008 yazıyor

mervenur1
24-10-2008, 22:56

aylin yeni hatırladım ben kaan kardeşimi konsundan girmedim healde baska bı kardesimiz acmıstı ondan izlemiştim ama kım bılmıyorum

-ŞEB-İ ARUS-
24-10-2008, 22:58
aylin yeni hatırladım ben kaan kardeşimi konsundan girmedim healde baska bı kardesimiz acmıstı ondan izlemiştim ama kım bılmıyorum

tamam tesekkur ederım bugun acılcak diye beklıyordum hayal kırıklıgı oldu bıraz neyse saol kardeşim
selmetle..

uzeyr
24-10-2008, 22:59

selamün aleyküm Aylin kardeşim
bende ilk açıldığında girmiştim açılmıştı ama şimdi yapım aşamasındaymış haberiniz olsun..

-ŞEB-İ ARUS-
24-10-2008, 23:01
selamün aleyküm Aylin kardeşim
bende ilk açıldığında girmiştim açılmıştı ama şimdi yapım aşamasındaymış haberiniz olsun..

aleykum selam
tesekkur ederım acılır inşa-ALLAH en hayırlı zamnda
kaan kardeşin forumu işgal ettım haklar helaldır inşa-ALLAH
selam ve dua ile.

Rüyam3
24-10-2008, 23:04
31 Ekim 2008 de açılacakmış uzatılmış hayırlısı olsun ben açmayı unuttular sanmıştım :)

uzeyr
24-10-2008, 23:06
aleykum selam
tesekkur ederım acılır inşa-ALLAH en hayırlı zamnda
kaan kardeşin forumu işgal ettım haklar helaldır inşa-ALLAH
selam ve dua ile.

inşaAllah açılır
izlemişmiydin daha önce İnsan bir an kendini Kabe' de hissediyo izlediğimde cokk duygulanmıştım.
bizlerle paylaştığı için Rabbim Kaan kareşimden razı olsun inşaAllah..

uzeyr
06-11-2008, 10:47
Gizli Kamera ile Beytullah'ı gezelim..

Alttaki linki tıklayın..

>>> Gizli Kamera ile Beytullah'ı gezelim (http://www.itibarhaber.com/index.php/video/belgeseller/1356-gizli-kamera-ile-beytullahi-gezelim)- <<<

Rüyam3
06-11-2008, 11:02
Selamün Aleyküm

Valla çok sevindim güne güzel bir başlangıç oldu Allah celle celalü razı olsun ;)

-ŞEB-İ ARUS-
06-11-2008, 11:07
o kadar bekledım ama şimdide ben izleyemıyorum :A program yokmuş kuramıyorumda.
neyse ya inşa-ALLAH yapınca izlieyecem saollun.

Rüyam3
06-11-2008, 14:16
güncelleme

KAAN ERDEM
06-11-2008, 21:12
ALLAH celle celaluh razı olsun....cümlesinden ve cümlemizden.....

uzeyr
06-11-2008, 22:35

Alttaki linki tıklayın..

>>> http://www.itibarhaber.com/index.php/video/belgeseller/1356-gizli-kamera-ile-beytullahi-gezelim <<<

gülsengül
07-11-2008, 08:52
Selamün aleyküm Allah razı olsun sizlerden,
izledim çok güzeldi ,gitmiş kadar oldum, kimbilir belki Rabbim bizlerede nasip eder birgün oraları görmeyi..inşaAllah...Amin..
Selam ve dua ile kalın...Allaha emanet olun...

Rüyam3
07-11-2008, 14:52
Selamün Aleyküm

Kaan kardeşim uzeyr kardeşimin linkini birinci sayfaya kopyalarsan giren kardeşlerimiz açısından iyi olur hayırlı günler

malik80
07-11-2008, 19:36
Selamün Aleyküm,
CENAB-I MEVLAM Nasip etti ,gecen sene hac vazifemi yaptim.Bu görüntüleri seyredince insanin ici bambaska oluyor. Yanliz bir fark var.kamera dogru kabe i muazzamaya kadar ilerliyor,dokunuyor.Makam-i ibrahime yaklasiyor. bizler hac zamaninda bazen metafa dahi kalabaliktan giremiyor ikinci kata,bazen üst kata cikip tavaf yapiyorduk.O muazzam kalabalikta metaf yani kabenin bulundugu yerde bir tavaf namazi kilmak dahi zordu.ama öyle
bir tatli bir yerki CENAB-I ALLAH Herkese nasip etsin.

tövbekar_kız
07-11-2008, 19:53
s.aleykum kardeşim
allah razı olsun güzel paylaşımdı rabbım o mübarek yerlere gıbıp görmeyı nasıp etsın cümlemıze :T selametle kalınız

beyaz_gull
07-11-2008, 20:20
Selam

Çok güzeldi, çok saol. İlk başta izlemeye cesaret edemedim, Çünkü çok heyecanlanıyorum oraları görünce. Orda olsam nasıl olurum bilmiyorum. Allah gitmeyi hepimize gitmeyi nasip etsin.

ashab_kiram
07-11-2008, 20:30
inşallah rabBim oralara gitmeyi hepimize nasip eder.

ashab_kiram
07-11-2008, 20:31
amin amin amin.............................................. ..............

hafiz mehmet
07-11-2008, 20:52
selamün aleyküm kardeşim allah razı olsun cok güzel bir paylaşım oldu selam ve dua ile

KAAN ERDEM
07-11-2008, 21:24
aleykümselam.ALLAH celle celaluh razı olsun....cümlesinden ve cümlemizden.....

Selamün aleyküm Allah razı olsun sizlerden,
izledim çok güzeldi ,gitmiş kadar oldum, kimbilir belki Rabbim bizlerede nasip eder birgün oraları görmeyi..inşaAllah...Amin..
Selam ve dua ile kalın...Allaha emanet olun...

Selamün Aleyküm

Kaan kardeşim uzeyr kardeşimin linkini birinci sayfaya kopyalarsan giren kardeşlerimiz açısından iyi olur hayırlı günler

Selamün Aleyküm,
CENAB-I MEVLAM Nasip etti ,gecen sene hac vazifemi yaptim.Bu görüntüleri seyredince insanin ici bambaska oluyor. Yanliz bir fark var.kamera dogru kabe i muazzamaya kadar ilerliyor,dokunuyor.Makam-i ibrahime yaklasiyor. bizler hac zamaninda bazen metafa dahi kalabaliktan giremiyor ikinci kata,bazen üst kata cikip tavaf yapiyorduk.O muazzam kalabalikta metaf yani kabenin bulundugu yerde bir tavaf namazi kilmak dahi zordu.ama öyle
bir tatli bir yerki CENAB-I ALLAH Herkese nasip etsin.

s.aleykum kardeşim
allah razı olsun güzel paylaşımdı rabbım o mübarek yerlere gıbıp görmeyı nasıp etsın cümlemıze :T selametle kalınız

Selam

Çok güzeldi, çok saol. İlk başta izlemeye cesaret edemedim, Çünkü çok heyecanlanıyorum oraları görünce. Orda olsam nasıl olurum bilmiyorum. Allah gitmeyi hepimize gitmeyi nasip etsin.

inşallah rabBim oralara gitmeyi hepimize nasip eder.

amin amin amin.............................................. ..............

selamün aleyküm kardeşim allah razı olsun cok güzel bir paylaşım oldu selam ve dua ile

mervenur1
07-11-2008, 21:25
selamun aleyküm kaan abi allah senden de üzeyr abıden da razı olsun emeklerinize sağlık çok güzeldi rabbim bizede nasıp etsın gıtmedım

Ravzadakinurunkölesi
07-11-2008, 22:05
Selamün Aleyküm
Çok teşekkür ederim paylaşım için...
site kapanmadan önce o kadar çok açıodum ki bu linki,hatta çok aradım çalan ilahiyi filan ama bulamadım...ve hatta benim bu siteyi bulmam o sitenin kapanma sebebiydi,ama iyiki bu siteyi de tanımışım zaten çok uzak bi siteye göndermemiş sanırım Rabbim beni,çok şükür olsun ...
Emeğinize ve yüreğinize sağlık...

uzeyr
07-11-2008, 22:20
Selamün Aleyküm
Çok teşekkür ederim paylaşım için...
site kapanmadan önce o kadar çok açıodum ki bu linki,hatta çok aradım çalan ilahiyi filan ama bulamadım...ve hatta benim bu siteyi bulmam o sitenin kapanma sebebiydi,ama iyiki bu siteyi de tanımışım zaten çok uzak bi siteye göndermemiş sanırım Rabbim beni,çok şükür olsun ...
Emeğinize ve yüreğinize sağlık...

ve aleyküm selam kardeşim
aradığınız ilahinin linki

>>> En Güzel İsimler (http://www.itibarhaber.com/index.php/video/klipler/1931-en-guezel-isimler) <<<

burdan dinleyebilirsiniz..

selametle kalınız..
selam ve dua ile..

Ravzadakinurunkölesi
07-11-2008, 22:36
ve aleyküm selam kardeşim
aradığınız ilahinin linki

>>> En Güzel İsimler (http://www.itibarhaber.com/index.php/video/klipler/1931-en-guezel-isimler) <<<

burdan dinleyebilirsiniz..

selametle kalınız..
selam ve dua ile..

Allah razı olsun çok sağolun :a12: hep ''gizli kamerayla ... '' linkinden dinliodum,garip garip cekmiştim filan telefonla ama tabiki kötü çıkmıştı,adını da bilmiodum ki söyleyenin indireyim bi yerden...:a21:

uzeyr
07-11-2008, 23:03
Allah razı olsun çok sağolun :a12: hep ''gizli kamerayla ... '' linkinden dinliodum,garip garip cekmiştim filan telefonla ama tabiki kötü çıkmıştı,adını da bilmiodum ki söyleyenin indireyim bi yerden...:a21:

Allahcc cümlemizden razı olsun kardeşim..
faydalı olabildiysem ne mutlu bana sevindim gerçekten..
selametle kalınız
selam ve dua ile..

malik80
08-11-2008, 17:25
Selamün Aleyküm,
Memleketimizden yine kutsal topraklara yolculuk basladi.Binlerce haci adayimiz yollara döküldü.YA RABBIM Onlara kolaylik ver ,onlarin HAC´larini MEBRUR eyle.
Biz boynu bükük kullarinada bir daha nasip eyle. AMIN...

KAAN ERDEM
08-11-2008, 17:34
Alwykümselam selam mevlam cümlemizden razı olsun,cümlemize naip etsin,gidenlerin yolu açık niyetleri kabul ALLAH celle celaluh rızasını kazananlardan olsunlar / olaım inşaALLAH.

Rüyam3
14-11-2008, 17:25
Selamün Aleyküm,
Memleketimizden yine kutsal topraklara yolculuk basladi.Binlerce haci adayimiz yollara döküldü.YA RABBIM Onlara kolaylik ver ,onlarin HAC´larini MEBRUR eyle.
Biz boynu bükük kullarinada bir daha nasip eyle. AMIN...

Alwykümselam selam mevlam cümlemizden razı olsun,cümlemize naip etsin,gidenlerin yolu açık niyetleri kabul ALLAH celle celaluh rızasını kazananlardan olsunlar / olaım inşaALLAH.

Aleyküm Selam

Amin inşaAllah yarın teyzemi yolcu etcez nasip kısmet bizlerde gideriz inşaAllah...hayırlı akşamlar...

harun78xxx
14-11-2008, 18:10
sağolun.izledik faydalandık.indirdim arşivledim bile

çiğtanesi
15-11-2008, 00:26
s.a.kaan kardeş emeğine yüreğine sağlık paylaşımların en güzeliydi
Allahım bana o mübarek mekanlara gitmeyi inşaallah nasip etsin

KAAN ERDEM
15-11-2008, 04:25
aleykümselam.ALLAH celle celaluh cümlesinden ve cümlemizden razı olsun.Mevlam tekrar tekrar gitmeyi nasip,kısmet,ihsan eylesin selametle kalınız.

Aleyküm Selam

Amin inşaAllah yarın teyzemi yolcu etcez nasip kısmet bizlerde gideriz inşaAllah...hayırlı akşamlar...

sağolun.izledik faydalandık.indirdim arşivledim bile

s.a.kaan kardeş emeğine yüreğine sağlık paylaşımların en güzeliydi
Allahım bana o mübarek mekanlara gitmeyi inşaallah nasip etsin

berat05
27-11-2008, 12:23
http://img220.imageshack.us/img220/6937/29db2.jpg

selamün aleyküm değerli kardeşim

bu foruma ilk kez girenler o linki tıklatınca açamayacaklar

o linki değiştirirseniz hiç görmeyenlerde görebilirler

Allah c.c. razı olsun

Rüyam3
03-01-2009, 11:39

Alttaki linki tıklayın..

>>> Gizli Kamera ile Beytullah'ı gezelim (http://www.itibarhaber.com/index.php/video/belgeseller/1356-gizli-kamera-ile-beytullahi-gezelim) <<<

Kaan kardeşim yeni linki ön sayfaya kopyalasan iyi olucak :a26:

nuurdan
03-01-2009, 11:49
abi ben açamadım iki yoluda denedim yok

Rüyam3
03-01-2009, 12:58
abi ben açamadım iki yoluda denedim yok

nuurdan üstteki linki tıkla o çalışıyor

erdal
03-01-2009, 15:22
Rabbimiz sizlerden razı olsun ...

Duygularımız tazelendi ...

ELİFNUR
03-01-2009, 15:34
s.a. evet link bendede açılmadı yenilemeniz lazım galiba
ama bir resim bile ora olan özlemimizi anlatmaya yetiyo emeğinize sağlık kardeşim
a.e.o

berat05
19-02-2010, 23:38
http://media.itibarhaber.com/Video/Belgeseller/GizliKameraIleBeytullah.flv"

http://media.itibarhaber.com/Video/Belgeseller/GizliKameraIleBeytullah.flv" [/CODE]

nisan21
20-02-2010, 00:00
ALLAH razı olsun... MEVLAM bizimde gidebilmemizi nasip eylesin...

berat05
20-02-2010, 00:12
http://www.youtube.com/watch?v=gz_uO1yiWhQ