PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sigara Içenlerden Misiniz???

zeynep.s
10-02-2008, 16:00
SELAMÜN ALEYKÜM....
Sizlerle bir konu paylaşmak istedim... lütfen aşağıdaki web adresine girin...

Sigara Nedir? (1) (http://www.ugurabi.net/sigaranedir/SigaraNedir.htm)

SAFİYE
10-02-2008, 16:03
ALEYNA VE ALEYKÜMSELAM KARDEŞİM BEN İÇENLERDEN DEĞİLİM ALLAH İÇENLEREDE BIRAKTIRMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

lütfi
10-02-2008, 19:49
emeğine sağlık güzel olmuş. ben içenlerden değilim çok şükür. A.E.O.

evrim84
10-02-2008, 20:12
Allaha şükürler Olsun Ki Sigara Içen Biri Değilim Zaten Sigaranin Benim Için Içkiden Farki Yok Diye Düşünüyorum Sonuçta Zarari çoooook

ozden-ihl
10-02-2008, 20:18
Biz 5 Nufusuz Annem45 Babam45 Ablam 23 Ben21 Erkek Kardeşimde18 Yaşinda Ama Evimizde Hiç Kimse Sigara Içmedi şimdiye Kadar Içmioruz Gelip Içenede Sinir Oluyoruzz:):):)

GunahkarKuL
10-02-2008, 20:48
Selamun aleykum.Emeğine sağlık.Faydalı bir paylşama Allah razı olsun.Maalesef sigara kullanıyorum.Kısa sürede bırakırım inşallah.

Mekarim-i Ahlak
10-02-2008, 20:52
hay ALLAH islah etsin.

o çocuğun yanındaki yaşlı başlı adamın aklı kesmiyormu..!

mevlam yar ve yardımcımız olsun.

selam ve saygılarımla.

burcu_sever
10-02-2008, 21:16
bende sigara içenlerdenim.ama tiryaki gibi değil.mesala gün içersinde ilk sigarımı 3 4 kadar hiç içmiyorum.günde en fazla 4 sigara ama bu da kötü bişey tabi..

burcu_sever
10-02-2008, 21:17
bende sigara içenlerdenim.ama tiryaki gibi değil.mesala gün içersinde ilk sigarımı 3 4 kadar hiç içmiyorum.günde en fazla 4 sigara ama bu da kötü bişey tabi..

efzairem
10-02-2008, 21:19
çok şükür benim evimdede içen yok gelen misafirlerede yasak

arzuersan
11-02-2008, 10:15
Allaha çok şükür ben 5 sene önce kurtuldum sigaradan. İçen arkadaşlara bir an önce bırakmalarını tavsiye ederim hem sağlık açısından hem maddi açıdan müthüş rahatlıyorsunuz. Ama biraz kilo alıyorsunuz :K

gecekondu
11-02-2008, 13:05
selamun aleyküm Allah razı olsun Paylaşımınız için... Çok aydınlatıcı oldu

Bırakmak istiyorum artık :A :K ama nasıllll

Gül_i RâNâ
11-02-2008, 13:12
Essalamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu daimen ve ebeden insaAllah kardesim ; Rabbim (cc.) razi olsun.InsaAllah bu sigara ya kendini bagimli hisseden birakmakta zorluk çeken kardeslerimizi de kurtarir.Kainatin efendisine emanet olun.Baki selam ve dua ile insaAllah.

zeynep.s
11-02-2008, 18:40
selamun aleyküm Allah razı olsun Paylaşımınız için... Çok aydınlatıcı oldu

Bırakmak istiyorum artık ama nasıllll........... alıntı... (GECEKONDU)

gerçektende bırakmak istiyorsanız öncelikle doktora gitmelisiniz. ama gerçektende istiyorsanız... zaten geriside kendiliğinden gelir.. en başta kibrit. çakmak, sigara paketleri ve sigara görmemeye özen göstereceksiniz... zaten aşırı dercede içmiyorsanız bu sorun halloldu demektir...... İNŞALLAH ALLAH BIRAKTIRMAYI NASİB EYLETTİRSİN BÜTÜN HERKESE... :evet

gecekondu
11-02-2008, 18:48
gerçektende bırakmak istiyorsanız öncelikle doktora gitmelisiniz. ama gerçektende istiyorsanız... zaten geriside kendiliğinden gelir.. en başta kibrit. çakmak, sigara paketleri ve sigara görmemeye özen göstereceksiniz... zaten aşırı dercede içmiyorsanız bu sorun halloldu demektir...... İNŞALLAH ALLAH BIRAKTIRMAYI NASİB EYLETTİRSİN BÜTÜN HERKESE... :evet

teşekkürler Allah razı olsun Valla içmeyen bilmez derlerya öyle oldu sanırım :] Çok zor bir şey olmasa gerek yaşım 21 çok denedim Ama denemekten zarar gelmez 5 dk içmezsm duramıyorum :) İnşallah kurtulcam Allahın izniyle Kendime Güveniyorum Mesela Şu An itibarıyla bir deneme daha yapmaya başladım :gulegule Rabbim bırakmak isteyen kardeşlerimize yardım etsin inşallah Allaha emanet olun ..

zeynep.s
11-02-2008, 18:57
teşekkürler Allah razı olsun Valla içmeyen bilmez derlerya öyle oldu sanırım Çok zor bir şey olmasa gerek yaşım 21 çok denedim Ama denemekten zarar gelmez 5 dk içmezsm duramıyorum İnşallah kurtulcam Allahın izniyle Kendime Güveniyorum Mesela Şu An itibarıyla bir deneme daha yapmaya başladım Rabbim bırakmak isteyen kardeşlerimize yardım etsin inşallah Allaha emanet olun .. .........gecekondu.....

ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH BIRAKIRSINIZ........ SELAMETLE...:H

zeynep.s
13-02-2008, 16:30
"]bütün cevaplayanlardan allah razı olsun......]

kinacioglu
16-02-2008, 03:42
Utanarak Demeliymki Ben Tam Anlamiyla Aktif Bi Kulaniciyim Sizdende Dua Taleb Ediyorum Birakmam Için Allahu Tealya Yalvariyorum Szde Bana Dualarinizla Desetek Verirseniz Sevinirim

cennet_agaci
16-02-2008, 03:48
Allah'ıma hamd olsun içmiyorum..kokusundan nefret edıyorum...Allah'ım içen kardeşlerımızınde yardımcısı olsun.. tez zamanda bırakmalarını nasıp etsın inşaAllah
selametle..

zeynep.s
16-02-2008, 19:13
Amin İnşallah Tuba abla...!!!

Utanarak Demeliymki Ben Tam Anlamiyla Aktif Bi Kulaniciyim Sizdende Dua Taleb Ediyorum Birakmam Için Allahu Tealya Yalvariyorum Szde Bana Dualarinizla Desetek Verirseniz Sevinirim...[/COLOR[COLOR="Red"]](kinacioğlu)

İNŞALLAH BIRAKIRSINIZ... DUAMIZI İNŞALLAH EKSİK ETMEYİZ... SELAMETLEE..

şevvall
16-02-2008, 20:03
teşekkürler Allah razı olsun Valla içmeyen bilmez derlerya öyle oldu sanırım :] Çok zor bir şey olmasa gerek yaşım 21 çok denedim Ama denemekten zarar gelmez 5 dk içmezsm duramıyorum :) İnşallah kurtulcam Allahın izniyle Kendime Güveniyorum Mesela Şu An itibarıyla bir deneme daha yapmaya başladım :gulegule Rabbim bırakmak isteyen kardeşlerimize yardım etsin inşallah Allaha emanet olun ..[/SIZE][/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]

bende 21 yasındayım ve en az 7-8 senedır ıcıorm ve gercekten ıcmeyen bılemez ama ben bı arkadsn yardımıyla bıramak uzereyım sıgrayı,,ona kızsamda arada bı sıgara ıcemedgım ıcın ama allah ondan razı olsun ki bana yardımcı oluyor ((( eger onu dınlemeye devam edersem tabiii )) bırakcam allahın ıznıyle inş.sızınde once allah sonra bı arkadsnz yardımcı olur

zeynep.s
16-02-2008, 20:13
bende 21 yasındayım ve en az 7-8 senedır ıcıorm ve gercekten ıcmeyen bılemez ama ben bı arkadsn yardımıyla bıramak uzereyım sıgrayı,,ona kızsamda arada bı sıgara ıcemedgım ıcın ama allah ondan razı olsun ki bana yardımcı oluyor ((( eger onu dınlemeye devam edersem tabiii )) bırakcam allahın ıznıyle inş.sızınde once allah sonra bı arkadsnz yardımcı olur ... (şevvall)

Allaha şükürler olsun ki ben içenlerden değilim abla... ama inşallah ALLAH sigara içenlere bıraktırmayı nasib eder. selametle.. iiyi akşamlar

hayatısev
21-02-2008, 14:01
ÇOK ŞÜKÜR BEN DE İÇMİYORUM :evet

T.Nur
21-02-2008, 17:17
Güzel Bir Konuya Değin Mişsin Arkadaşim Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile. :)

zeynep.s
21-02-2008, 20:33
ÇOK ŞÜKÜR BEN DE İÇMİYORUM :evet

ALLAH İÇENLERDEN NASİB ETMESİN. İYİ AKŞAMLAR SELAMETLE.....:H

zeynep.s
21-02-2008, 20:36
Güzel Bir Konuya Değin Mişsin Arkadaşim Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile. :)

SİZDEN DE RAZI OLSUN RABBİM İNŞALLAH. İYİ AKŞAMLAR. SELAM VE BAKİYLE KALIN... :H:H:H

zeynep.s
21-02-2008, 20:44
ALEYNA VE ALEYKÜMSELAM KARDEŞİM BEN İÇENLERDEN DEĞİLİM ALLAH İÇENLEREDE BIRAKTIRMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH

AMİN ABLA AMİN........

zeynep.s
21-02-2008, 20:45
emeğine sağlık güzel olmuş. ben içenlerden değilim çok şükür. A.E.O.

SAĞOLUN... SİZDE ALLAHA EMANET OLUN.. :H

zeynep.s
21-02-2008, 20:46
Allaha şükürler Olsun Ki Sigara Içen Biri Değilim Zaten Sigaranin Benim Için Içkiden Farki Yok Diye Düşünüyorum Sonuçta Zarari çoooook

TABİKİ DE HEPSİ AYNI. SONUÇTA İNSANA ZARAR VERMİYOR MU ???

ALLAHA EMANET OLUN....:H

zeynep.s
21-02-2008, 20:48
Biz 5 Nufusuz Annem45 Babam45 Ablam 23 Ben21 Erkek Kardeşimde18 Yaşinda Ama Evimizde Hiç Kimse Sigara Içmedi şimdiye Kadar Içmioruz Gelip Içenede Sinir Oluyoruzz:):):)

ÇOK GÜZEL GERÇEKTENDE EVDE BİRİSİNİN SİGARA İÇMEMESİİ.....

SELAMETLE ALLAHA EMANET OLUN...:H

zeynep.s
21-02-2008, 20:49
Selamun aleykum.Emeğine sağlık.Faydalı bir paylşama Allah razı olsun.Maalesef sigara kullanıyorum.Kısa sürede bırakırım inşallah.

TEŞEKKÜRLER........

ALLAH SİGARAYI BIRAKTIRMAYI NASİB EYLETTİRSİN İNŞALLAH.SELAMETLEEE...:H

nevin2007
21-02-2008, 20:49
ben hiç içmedim çok şükür fakat eşim sigara kullanıyor çok üzülüyorum ihşallah tez zamanda bırakır ne olur sizde AMİN DEYİN

zeynep.s
21-02-2008, 20:50
hay ALLAH islah etsin.

o çocuğun yanındaki yaşlı başlı adamın aklı kesmiyormu..!

mevlam yar ve yardımcımız olsun.

selam ve saygılarımla.

İŞTE MALESEF TOPLUMUMUZ BU DURUMA GELMİŞ VAZİYETTE... RABBİM HERRKESE BIRAKTIRMAYI NASİB EYLETTİSİN.SELAMELEEE....:H

zeynep.s
21-02-2008, 20:53

ALLAH EN KISA SÜREDE BIRAKTIRMAYI NASİB EYLER İNŞALLAH..SELAMETLE:H

zeynep.s
23-02-2008, 18:50
ben hiç içmedim çok şükür fakat eşim sigara kullanıyor çok üzülüyorum ihşallah tez zamanda bırakır ne olur sizde AMİN DEYİN

RABBİM EŞİNİZE sigarayı BIRAKTIRMAYI NASİB eyleder inşallah. AMİN... SELAMETLE...

zeynep.s
24-02-2008, 19:38
Essalamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu daimen ve ebeden insaAllah kardesim ; Rabbim (cc.) razi olsun.InsaAllah bu sigara ya kendini bagimli hisseden birakmakta zorluk çeken kardeslerimizi de kurtarir.Kainatin efendisine emanet olun.Baki selam ve dua ile insaAllah.

VE ALEYKÜM SELAM. İNŞALLAH. AMİN AMİN !!! ALLAHA EMANET OLUN.:H

kasım hadi
24-02-2008, 19:49
SELAMUN ALEYKUM.
ELLAMDÜLİLLAH bırakalı nerdeyse 20 sene olacak.
askerden gelir gelmez bıraktım.hakikaten çok kötü ve bagımlılık yapan bir illet.
yaklaşık 5 sene içtim.ama şimdi ç.ok rahatım.zaten istesemde içemem çünkü astımım var.o yüzden sigara içilen mekendan hemen kaçarım.
ALLAH içenlerede tez zamanda bırakmayı nasip etsin.bana yardım ettigi gibi onlarada yardım etsin.
selametle.

zeynep.s
24-02-2008, 19:56
SELAMUN ALEYKUM.
ELLAMDÜLİLLAH bırakalı nerdeyse 20 sene olacak.
askerden gelir gelmez bıraktım.hakikaten çok kötü ve bagımlılık yapan bir illet.
yaklaşık 5 sene içtim.ama şimdi ç.ok rahatım.zaten istesemde içemem çünkü astımım var.o yüzden sigara içilen mekendan hemen kaçarım.
ALLAH içenlerede tez zamanda bırakmayı nasip etsin.bana yardım ettigi gibi onlarada yardım etsin.
selametle.

AMİN KASIM ABİ AMİN!!! BÜTÜN BIRAKMAK İSTEYENLER TEZ ZAMANDA BIRAKIRLAR İNŞALLAH. SİZE DE RABBİM ŞİFA VERSİN İNŞALLAH.... ALLAHA EMANET OLUN. HAYIRLI AKŞAMLAR...:H

zeynep.s
12-03-2008, 17:22
.........B)...........

yaralı kalp
29-03-2008, 23:13
çok güzel bi konuya değinmişiniz rabbim inşallah bıraktırır banada allah'a emanet olun selam ve dua ile kalın

s.s.s
29-03-2008, 23:14
maalesef ben de kullanıyorum ama İNŞAALLAH bırakıyorum

zeynep.s
30-03-2008, 17:32
çok güzel bi konuya değinmişiniz rabbim inşallah bıraktırır banada allah'a emanet olun selam ve dua ile kalın

AMİN İNŞALLAH.ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH BIRAKIRSINIZ.ALLAHA EMANET OLUN. HAYIRLI GÜNLER...

zeynep.s
30-03-2008, 17:33
maalesef ben de kullanıyorum ama İNŞAALLAH bırakıyorum

RABBİM TEZ ZAMANDA BIRAKTIRMAYI NASİB EYLEDER İNŞALLAH.ALLAHA EMANET OLUN...HAYIRLI GÜNLER...

murat0271
31-03-2008, 00:01
kardeşlerim inanınki bırakmak istiyorum ama zayıf kalıyorum.ALLAH beni islah etsin.(amiiin)

MeDiNe__eLif
31-03-2008, 17:28
biz 5 kişilik bir aileyiz.. babam 43 annem 41 abim 24 ablam 22 ben 15 ailecek sigara kullanmayız..evimizde suana kadar hiç kimse sigara icmedi allahın izniyle icmeyecek de....

ALLAHIM SİGARA İCENLER SU ZEHİRİ BIRAKSINLAR ARTIK

zeynep.s
31-03-2008, 18:08
kardeşlerim inanınki bırakmak istiyorum ama zayıf kalıyorum.ALLAH beni islah etsin.(amiiin)

ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH BIRAKIRSINIZ. ALLAHA EMANET OLUN...HAYIRLI AKŞAMLAR...

zeynep.s
31-03-2008, 18:09
biz 5 kişilik bir aileyiz.. babam 43 annem 41 abim 24 ablam 22 ben 15 ailecek sigara kullanmayız..evimizde suana kadar hiç kimse sigara icmedi allahın izniyle icmeyecek de....

ALLAHIM SİGARA İCENLER SU ZEHİRİ BIRAKSINLAR ARTIK

AMİN İNŞALLAH. ALLAHA EMANET OLUN.SELAM VE DUAYLA...