PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gül-i Rânâ' m (Salat ve selam Onun üzerine olsun)

Gül_i RâNâ
06-02-2008, 18:10
Essalamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu daimen ve ebeden InsaAllah kardeslerim ; Rabbim bu videoyu yapan kardesimizden ebeden Razi olsun insaAllah..Salat ve selam gönlümün gülü'ne olsun.. :A Kainatin efendisine emanet olun insaAllah.Baki selam ve dua ile..

http://www.youtube.com/v/l2LQOB1OcBQ&rel=1&border=1

lütfi
06-02-2008, 23:21
kardeşim emeğine sağlık güzel bir paylaşım olmuş A.E. O.

Mekarim-i Ahlak
06-02-2008, 23:29
selam ve saygılarımla kardeşim.

aliye_aliye
07-02-2008, 03:06
Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü güzel kardeşim..
Gönlünüze sağlık...Ne güzide ezgidir, maşallah..Birkaç saat önce idi, arkadaşlarımızla dinledim, şimdi yorum yazabiliyorum güzel kardeşim..Rabbimiz c.c sizden razı olsun paylaştığınız için..Bu değerli eserde emeği geçenlerden de Allah c.c razı olsun..

Rabbimiz c.c Gönlümüzün Gülü'nün, gül cemalinden uzak eylemesin bizleri inşallah..Rabbimize emanet olun..Selam ve dua ile..B)

Gül_i RâNâ
07-02-2008, 10:00
kardeşim emeğine sağlık güzel bir paylaşım olmuş A.E. O.

:T kardesim..ben yalnizca bir araciyim abi.Bu videoyu yapan kardesimizden Rabbim razi olsun insaAllah..Kainatin efendisine emanet olun insaAllah..baki selam ve dua ile insaAllah.

Gül_i RâNâ
07-02-2008, 21:07
selam ve saygılarımla kardeşim.

aleyna ve aleykum selam kardesim..Rabbim razi olsun.Kainatin efendisine emanet olun insaAllah.

Gül_i RâNâ
07-02-2008, 23:00
Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü güzel kardeşim..

Gönlünüze sağlık...Ne güzide ezgidir, maşallah..Birkaç saat önce idi, arkadaşlarımızla dinledim, şimdi yorum yazabiliyorum güzel kardeşim..Rabbimiz c.c sizden razı olsun paylaştığınız için..Bu değerli eserde emeği geçenlerden de Allah c.c razı olsun..

Rabbimiz c.c Gönlümüzün Gülü'nün, gül cemalinden uzak eylemesin bizleri inşallah..Rabbimize emanet olun..Selam ve dua ile..B)

Aleyna ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuhu daimen ve ebeden InsaAllah kardesim ; Rabbim sizden de razi olsun insaAllah.DUANIZA CANU GÖNÜLDEN AMIN diyorum kardesim..Kainatin efendisine emanet olun insaAllah.Baki selam ve dua ile..B)

Gül_i RâNâ
08-02-2008, 14:46
Essalamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu daimen ve ebeden InsaAllah kardeslerim ; Cumaniz Mübarek olsun. B)B)B)