PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sen Ve Son (ölümü hiç birzaman unutmayalim)

Gül_i RâNâ
03-02-2008, 21:59
Essalamu aleykum ve rahmetullahu ve berakatuhu daimen ve ebeden InsaAllah kardeslerim;

Ey Rabbim; Senden bir tesehhüd miktari ömür, Bir "LA ILAHE ILLALLAH " miktari ölüm Istiyorum, Senden... :A :A :A

http://www.youtube.com/v/cjcGiPax264&rel=1

~~nevci~~
03-02-2008, 22:17
SELAMUN ALEYKUM KARDEŞİM.
ELLERİNE SAGLIK.NE KADAR GÜZEL VE MANİDAR BİR VİDEO.İZLEDİKÇE DONUP KALDIK.ETKİLENMEMEK MÜMKÜN DEGİL.KASIM HADİ ZATEN SESSİZ SOLUKSUZ ÖYLECE BAKA KALDI.SELAMLAR OLSUN SANA KARDEŞİM.

gülnisa
03-02-2008, 22:23
selamun aleykum ağlamaktan gozlerım acıdı cok guzel cok anlamlı bır paylaşım ALLAH RAZI OLSUN zaten bugun ıcım uzuluyordu demek gercekten herşey boşmuş hayatta ALLAHA EMANET OLUN

GunahkarKuL
03-02-2008, 22:59
Es selamun aleyküm.flash player olmasına rağmen youtube deki videoları izliyemiyorum.
Yüce Rabbim son nefesimizde Lâ ilâhe ilellâh demeyi nasip etsin inşallah.(Amin).

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 13:59
ELLERİNE SAGLIK.NE KADAR GÜZEL VE MANİDAR BİR VİDEO.İZLEDİKÇE DONUP KALDIK.ETKİLENMEMEK MÜMKÜN DEGİL.KASIM HADİ ZATEN SESSİZ SOLUKSUZ ÖYLECE BAKA KALDI.SELAMLAR OLSUN SANA KARDEŞİM.

Ve aleyna aleykum selam ; evet çok manidar ben Allah (c.c.) izin verdigi sürece hergün dinliyorum tavsiye ederim.. kardesim size bir soru sorucam Kasim hadi abinin esimisiniz? eger öyle ise çook memnun oldum..kainatin efendisine emanet olun...Selametle kalin insâllahû teâlâ..

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 14:01
selamun aleykum ağlamaktan gozlerım acıdı cok guzel cok anlamlı bır paylaşım ALLAH RAZI OLSUN zaten bugun ıcım uzuluyordu demek gercekten herşey boşmuş hayatta ALLAHA EMANET OLUN

Ve aleyna aleykum selam kardesim ; evet bende çok fuygulaniyorum her dinledigimde :A evet bu dünya bos kardesim "ya kül ya gül olacagiz" Kainatin efendisine emanet olun kardesim..Baki selam ve dua ile..

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 14:03
Es selamun aleyküm.flash player olmasına rağmen youtube deki videoları izliyemiyorum.
Yüce Rabbim son nefesimizde Lâ ilâhe ilellâh demeyi nasip etsin inşallah.(Amin).

aleyna ve aleykum selam kardesim ; ben anlamadim calismasi lazim kardesim o zaman tavsiye ederim nette dinleyin " senai demirci sen ve son " yazin dinleyin insâllahû teâlâ.. duaniza canu gönülden AMIN diyorum kardesim..Kaiantin efendisine emanet olun..Selametle kalin..

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 17:49
Ey Rabbim; Senden bir tesehhüd miktari ömür, Bir "LA ILAHE ILLALLAH " miktari ölüm Istiyorum, Senden... :A :A :A

ozeroz
04-02-2008, 18:30
Bu güzel paylaşım için Allah razı olsun.

Evet unutulacağız ve hatta unutulduğumuzda unutulacak. Ama bizim amacımız yaşam sebebimiz hiç unutmayacak olana (ALLAH'a ) varmak değilmi.

Alla'a emanet olunuz...

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 22:36
Bu güzel paylaşım için Allah razı olsun.

Evet unutulacağız ve hatta unutulduğumuzda unutulacak. Ama bizim amacımız yaşam sebebimiz hiç unutmayacak olana (ALLAH'a ) varmak değilmi.

Alla'a emanet olunuz...

Essalamu aleykum ve rahmetullahu ve berakatuhu daimen ve ebeden insaAllah kardesim; Rabbim sizden de razi olsun.Evet çok dogru bir kaniya varmissiniz.Kainatin efendisine emanet olun insaAllah..

~~nevci~~
04-02-2008, 23:07
Ve aleyna aleykum selam ; evet çok manidar ben Allah (c.c.) izin verdigi sürece hergün dinliyorum tavsiye ederim.. kardesim size bir soru sorucam Kasim hadi abinin esimisiniz? eger öyle ise çook memnun oldum..kainatin efendisine emanet olun...Selametle kalin insâllahû teâlâ..

EVET KASIM HADİNİN EŞİYİM.YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE BENDE ÜYE OLMUŞTUM.AMA O BİRAZ İŞLERİ VE SAGLIGI NEDENİ İLE SİTEDEN UZAKLAŞTI.ALLAH HAYIRLAR VERSİN.HAYIRLI GECELER.:H

gecekondu
04-02-2008, 23:19
selamun aleyküm kardeşim Allah razı olsun Sürekli mp3 olarak winamptan dinliyorum ( şuan çalışmıyor link sanırım :( )

Allaha emanet ol selametle ....

Leyla_Ebedi
04-02-2008, 23:20
Rabbim razı olsun kardeşim ellerinize saglık ... işte yalnız ve tek gerçek .. aglayarak izledim .. teşekkürler

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 23:22
EVET KASIM HADİNİN EŞİYİM.YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE BENDE ÜYE OLMUŞTUM.AMA O BİRAZ İŞLERİ VE SAGLIGI NEDENİ İLE SİTEDEN UZAKLAŞTI.ALLAH HAYIRLAR VERSİN.HAYIRLI GECELER.:H

Ve aleyna aleykum selam cook memnun oldum sizinle tanistigima ablam Kasim hadi abimede selamimi iletin.Kainatin efendisine emanet olun InsaAllah..

firdes
04-02-2008, 23:27

amin RABBİM HAYIRDAN AYIRMASIN İNŞALLAH..
BU NE GÜZELLİK BÖYLE..MAŞALLAH ABLACIĞIM..RABBİM SENİ DE BURALARDA FAYDALI PAYLAŞIMLAR İÇERİSİNDE DAİM EYLESİN İNŞALLAH..
KASIM ABİCİĞİME SELAMLARIMI İLETİRSEN SEVİNİRİM.
enkısa zamanda atışmalarda buluşmak dualarımla..:H

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 23:27
selamun aleyküm kardeşim Allah razı olsun Sürekli mp3 olarak winamptan dinliyorum ( şuan çalışmıyor link sanırım :( )

Allaha emanet ol selametle ....

Ve aleyna aleykum selam kardesim; linkin calismasi lazim..Rabbim'e emanet olun..

~~nevci~~
04-02-2008, 23:28
Ve aleyna aleykum selam cook memnun oldum sizinle tanistigima ablam Kasim hadi abimede selamimi iletin.Kainatin efendisine emanet olun InsaAllah..

ALEYKUM SELAM.BENDE MEMNUN OLDUM.ONUNDA SİZE BOL BOL SELAMI VAR.ALLAHA EMANET OLUN.HAYIRLI GECELER.

Gül_i RâNâ
04-02-2008, 23:37
Rabbim razı olsun kardeşim ellerinize saglık ... işte yalnız ve tek gerçek .. aglayarak izledim .. teşekkürler

Rabbim sizden de razi olsun kardesim.. ben hergün dinliyorum.cok duygulanarak..Kainatin efendisine emanet olun insaAllah..

~~nevci~~
04-02-2008, 23:37
amin RABBİM HAYIRDAN AYIRMASIN İNŞALLAH..
BU NE GÜZELLİK BÖYLE..MAŞALLAH ABLACIĞIM..RABBİM SENİ DE BURALARDA FAYDALI PAYLAŞIMLAR İÇERİSİNDE DAİM EYLESİN İNŞALLAH..
KASIM ABİCİĞİME SELAMLARIMI İLETİRSEN SEVİNİRİM.
enkısa zamanda atışmalarda buluşmak dualarımla..:H

ALEYKUM SELAM KARDEŞİM.
ALLAH İZİN VERİRSE İLERİDE YAZAR.HAYIRLI GECELER.