Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Merhamet,

Yasaklı Kullanıcı
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Merhamet,

Allah C.C. nun Merhameti,gazabından tabi ki çoktur .
    Ancak ; Allah C.C. un Merhameti çok diyerek EDEP dışı hareket etmek ,AF diledim , Allah C.C. nun Merhametinden benim hatam çok değil af eder, etti, demek , hata ve kusurlara devam edip de ! her gün bu maksatla günahtan ,Allah C.C. nun Merhametine sığınmak EDEP dışı bir harekettir...
    Açıkcası bilerek istiyerek suç yapmak ve bu hatayı sürdürerek işlemek TUTARSIZLIK manasına gelir ve bu kişi Allah C.C. nun Merhameti yerine azabı elde eder..
    Bizden söylemesi...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Aç! konuyu aç! Merhamet sonsuz ! azap da sonsuz!

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Allah C.C. na HAMD olsun ki Merhametide sonsuz ! azap'ıda sonsuz!...
    Bazı İNSAN lar maalesef Allah C.C. 'nun veya gerçek MÜCEDDİD 'in adını dahi kullanarak menfaat edinmekte ve yaptıkları günaha gene '' ona sığındım , o yaptığın günah ,Allah C.C. nun MERHAMETİNDENDE mi büyük dedi '' diyerek yalan söyleyerek suçlarına kılıf bulmakta....
    İnsanlara ben kendimi AF ettirdim ...diyerek, pişkin pişkin o suçu sürdürmekte ...Her seferinde aynı davranışı tekrar etmekteler...

O yalancılar Allah C.C ile insanları aldatmaktalar ama Merhameti değil AZABI bulacaklardır, İnşallah.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Hangisini diyeyim? isyanları işleyip Allah c.c böyle kabul eder diyenimi?
    Putlara inanıp, Allah c.c na böyle ulaşılır diyeni mi?
    İnsanlardan nefret edip, gururla , kibirle, yaptıgı ibadet ile böbürleneni mi?
    Oysa ??? hiçbiri değil, hiç biri merhamete layık değil, sadece boyun eğip , herşeyde Allah c.c var deyip sıgınanındır
    Yani La ilahe illalah noktası...
    Çok canım yanıyor , çok ve anlatamıyorum, duymuyor görmüyorlar , kendilerini eleştirmek yerine hep karşısındakini suçluyorlar
    ne demeli ? Rabbim hidayet ver, bilmiyorlar ...edebi bu
    Başlar eğilir, gönül mahzunlanir, hiç bazında ne bilinir?
    Sensin Ya Rab .cc herşeyi bilen sensin , bize dayanma gücü ver...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Amin..İnsanlarada İdrak nasip etsin... Hatadan dönsünler ve Allah C.C. na yakışan İNSAN olsunlar. İnşallah.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Maalesef bu kötü niyetli ,pişkin kişiler büyük menfaat edinmeye de devam etmekteler..

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbimiz C.C. onlara HİDAYET nasip etsinde İnşallah hatadan bir daha yapmamak üzere dönsünler...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah C.C. na HAMD olsun ki Merhametide sonsuz ! azap'ıda sonsuz!...
    Bazı İNSAN lar maalesef Allah C.C. 'nun veya gerçek MÜCEDDİD 'in adını dahi kullanarak menfaat edinmekte ve yaptıkları günaha gene '' ona sığındım , o yaptığın günah ,Allah C.C. nun MERHAMETİNDENDE mi büyük dedi '' diyerek yalan söyleyerek suçlarına kılıf bulmakta....
    İnsanlara ben kendimi AF ettirdim ...diyerek, pişkin pişkin o suçu sürdürmekte ...Her seferinde aynı davranışı tekrar etmekteler...

O yalancılar Allah C.C ile insanları aldatmaktalar ama Merhameti değil AZABI bulacaklardır, İnşallah.
    Oysa gerçek tövbekar, kimsenin yüzüne bakacak hali olmaz
    kendi günahından öyle ürker ki , değil küçük günahı artık adım atmaya mecali kalmaz
    Allah c.c dan başka kimse günahı affedemez....
    günahtan korkmanın vardır bir işareti, ...
    Merhameti hak eden kişi , asla affedildim diyemez, hep günahının ezikliği ile iyilik peşinde
    ah, ah, affediyorlar, merhamet dağıtıyorlar , bu yol öyle ucuz değil
    Hak dediğin burda değil, bilmiyorlar
    Allah cç .. korusun bizleri

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Amin ...
    Ayrıca maalesef bazı güzel insanlarda , bu konuda doğruya ait İLİMleri ve Bilgileri olmadığı halde , etrafındaki kötü niyetli kişiler yüzünden , güzel hallerinden uzaklaşmakta ve bu suçluların suçlarına , bilerek veya bilmeyerek iştirak etmekteler...
    Kısaca Menfaat ve günah işleyenler suçlarına kılıf bulup, gerçek MÜCEDDİD 'lere leke getirmekteler...
    Hatta bu işlere VAKIFlarıda alet edip Şu VAKFI ŞU Müceddid kurdu ...Dolayısı ile Vakıf başkanı olan bana uyun ,saygı gösterin, menfaat edindirin demekte ...
    İnsanları gerçek MÜCEDDİDDEN soğutmaktalar...

Şimdi bu İNSANA af mı yakışır AZAP mı ?

Tabiki azap ...Bu suçtan vazgeçmezler ve pişkinlikle devam ederlerse...Merhameti bulamayacaklar inşallah....

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Bilinmeli ki ; gerçek MÜCEDDİD lerin ve Allah rızası ile kurulmuş Doğru kişiler ile idare edilen VAKIFların , bu kötü insanlarla ortak olması , menfaat edinmeleri kesinlikle mümkün değildir...

Pirinçteki gerçek pirinç taneleri ile çakıl taşlarını iyi ayırmak ve Menfaat peşinde koşan YALACIlardan uzaklaşmak gerçek PİRİNCE iftira atmamak lazım...

Saygılarımla...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)