Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 7 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu
61 den 70´e kadar. Toplam 86 Sayfa bulundu

Konu: Sahibi var ;

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

inşaallah rabbim cennetine giden yoldan ayırmasın bizi,güçlü imanlar nasip etsin hepimize.... amin

saat 01:00 da dua namazı kıldım sizde dahil olmak üzere buradaki kardeşlerime ismen dua ettim rabbim kabul buyursun inşaallah...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Adem A.S. secde şereftir...Ben bazen şöyle derim kendime...Allah C.C. karıncaya secde et desin tereddütsüz ederim...
    Bakın Mescidi aksaya yönelerek secde eden Muhammed Mustafa A.S.... Kabe ye secde et emrine derhal itaat etmiş ...sorgulamamıştır...Allah C.C. emrine itaat şereftir...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşaallah rabbim cennetine giden yoldan ayırmasın bizi,güçlü imanlar nasip etsin hepimize.... amin

saat 01:00 da dua namazı kıldım sizde dahil olmak üzere buradaki kardeşlerime ismen dua ettim Rabbim C.C kabul buyursun inşallah...
    Amin Allah C.C. razı olsun...Lütfen İmanda eksiklikten kaçının...Allah C.C. nu sevin ve sevdiğinizi ona itiraf edin... ve sabırla bekleyin...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

kesinlikle katılıyorum.bazen bazı insanlarla tartışmaya giriyorum ne yazık ki... öyle yerlerden vurmaya çalışıyorlar ki bişey diyemiyorum hemen o konuyla ilgili bir ayeti kerimeyi söylüyorum ve konuyu kapatıyorum.rabbim böyle demişse benim için gayrısını tartışmaya gerek bile yoktur diyorum ve galip ben geliyorum...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Şunu unutmayın..Adem A.S. karşınıza çıkarsa ve Allah C.C. secde et emri verirse sakın kaçınmayın... buna hazır olun... hazır olurda nefsinizi aşarsanız...inanın Allah C.C. size sır kapılarını açar ve sinyal verir..

Nefsin esas imtihanı budur....

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum.bazen bazı insanlarla tartışmaya giriyorum ne yazık ki... öyle yerlerden vurmaya çalışıyorlar ki bişey diyemiyorum hemen o konuyla ilgili bir ayeti kerimeyi söylüyorum ve konuyu kapatıyorum.rabbim böyle demişse benim için gayrısını tartışmaya gerek bile yoktur diyorum ve galip ben geliyorum...
    Zaten Allah C.C. da Peygamber A.S. lara aynen sizin yaptığınızı tavsiye etmiştir... Allah C.C. nun bildirdiği şeyin dışında benim bir bilgim yoktur...de ...diye ve Kur'an-ı Kerimden konuşun diye...Maşallah siz bunu bulmuş ve uygulamışsınız...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin Allah C.C. razı olsun...Lütfen İmanda eksiklikten kaçının...Allah C.C. nu sevin ve sevdiğinizi ona itiraf edin... ve sabırla bekleyin...
    eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum sormak ve öğrenmek istiyorum ki rabbime layık bi kul olayım...
    sabır konusuna gelince etrafımdakiler göre gayet sabırlıymışım.yaşadığım olaylara çok sakin yaklaşmışım ve hala onlar için iyi şeyler düşünmüşüm (bu konuda kesinlikle yanlış yaptığımı düşünmüyorum rabbim kalbimi biliyor,böyle olması gerekti) kendileri olsa benim gibi davranmazlarmış.inanırmısınız benim dışımda ki herkez eşime ağzına geleni söyledi,kızdı öfkelendi ben hep sakin oldum laf söylemedim.tek rabbime yakındım.ama biliyorum bunların mükafatını rabbim bana verecek,eşim ve ailesi için yaptığım hiç birşeyden pişman değilim... onların bilmesine gerek yok rabbim bilsin bana kulum desin yeter...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Yeri gelir siz dahi söylediğinize şaşırırsınız aslında sizi söyleten bizzat Allah C.C. dur...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Tamamen haklısınız ...Efendim...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin...

Sayfa 7 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)